• بیم‌ها و امیدها برای پردیسی‌ها

  خانه‌های مسکونی مهر پردیس استان تهران که ساخت آنها از بیش از هفت سال پیش آغاز شده بود و در یکی دو سال گذشته و به‌دلیل کندی شدید در پیشرفت فیزیکی و مشکلات متعدد، اعتراضات فراوان مالکان را به همراه داشت، ظاهرا به مرحله امیدوارکننده‌ای نزدیک می‌شود؛ مرحله‌ای که به گفته مسئولان این شهرک با بهره‌برداری هزاران دستگاه در آینده نزدیک همراه خواهد بود.

 • مدیرعامل شرکت عمران پردیس خبر داد:

  واریز اضافه پرداخت متقاضیان مسکن مهر به حساب آنها

  مدیرعامل شرکت عمران پردیس از بازپرداخت اضافه واریزی متقاضیان مسکن مهر پردیس خبر داد و با اشاره به دستگیری برخی افراد به جرم اخاذی میلیاردی از متقاضیان گفت: برخی پیمانکاران مسکن مهر برای متقاضیان کیسه دوخته‌اند.

 • سرپرست دادگاه کیفری یک استان تهران خبر داد

  ۱۳ هزار شاکی در پرونده تعاونی مسکن برق

  سرپرست دادگاه کیفری یک استان تهران با اشاره به آخرین وضعیت پرونده تعاونی مسکن برق گفت: به صورت جدی پیگیر تعیین تکلیف شکات این پرونده بوده‌ایم به طوری که دو قاضی متصل را از شعبه جدا کردیم و این پرونده را به آنها سپردیم.

 • تندگویان مطرح کرد؛

  عمر مفید پل‌های تهران تمام شد

  نایب رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر تهران گفت: عمر مفید برخی از پل‌ها و محل‌های قدیمی مانند دانشگاه‌ها و ساختمان‌ها فرا رسیده و اقدامی در جهت بروزرسانی آنها انجام نشده است.

 • دادستان فردیس تشریح کرد

  کلاهبرداری میلیونی از طریق سایت دیوار

  دادستان عمومی وانقلاب شهرستان فردیس گفت: ۵ شیاد که از طریق سایت دیوار با ترفند فروش لوازم خانگی چندین میلیون تومان کلاهبرداری کرده بودند، شناسایی و دستگیر شدند.

 • جزئیات کشف جسد بنیتا +عکس

  دادستان عمومی وانقلاب شهرستان پاکدشت در پی انتشار خبری مبنی بر مفقود شدن کودک هشت ماهه در داخل خودروی پراید اظهار کرد: این خودرو در پاکدشت کشف شده که متاسفانه کودک در داخل خودرو فوت کرده است.

 • کشف یک تن مرفین در تهران

  فرمانده انتظامی غرب استان تهران از کشف یک تن مرفین و 77 کیلوگرم هروئین از داخل بونکر یک تریلی خبر داد.