• سخنگوی سازمان امداد و نجات اعلام کرد

  اعزام 5 تیم ارزیاب به منطقه زلزله‌زده در بوشهر

  سخنگوی سازمان امداد و نجات با اشاره به وقوع زمین‌لرزه 5 ریشتری در مرز استان بوشهر و فارس، گفت: 5 تیم ارزیاب جهت برررسی ابعاد زمین‌لرزه به منطقه اعزام شدند.

 • عربستان صیادان بوشهری را آزاد کرد

  مدیر شیلات شهرستان بوشهر با اشاره به توقیف لنج صیادی و دستگیری ۱۰ صیاد بوشهری به دست گارد ساحلی عربستان سعودی گفت: یکی از صیادان اطلاعی از سرنوشت آن در دست نیست ولی ۹ صیاد دیگر پس از ۲ سال اسارت در عربستان سعودی به بوشهر بازگشتند.

 • فرصت‌هایی پربارتر از فرصت منطقه آزاد

  استان بوشهر افزون بر داشتن بزرگ‌ترین تاسیسات صنعتی تولید گاز در پارس جنوبی، پایانه صادرات نفت خام و نیروگاه اتمی، از منابع غنی و معادن طبیعی، ظرفیت کشاورزی، تجارت دریایی، بنادر متعدد صیادی و تجاری و نیز ظرفیت بالقوه گردشگری دریایی برخوردار است و جایگاهی ویژه در تامین درآمد کشور دارد که می‌تواند در تحقق مطالبات مردم در زمینه اشتغال و رونق و کسب و کار و همچنین شکوفایی اقتصادی استان تاثیر بسزایی داشته باشد.

 • گزارش جام‌جم از روستای کردوان بوشهر که بزرگ‌ترین تولید و صادرکننده عبا در کشور است

  مشکلات کردوان؛ تنها روستای عبابافی ایران

  مرغوب‌ترین عبای ایران، این روزها بازار فروش خوبی ندارد؛ عبایی که روزگاری چشم شیخ‌نشین‌های کشورهای حوزه خلیج‌فارس را به خود خیره کرده بود، اما چند سالی است دیگر رونق سابق را ندارد. هرچند عبابافان کردوانی به دنبال حفظ قدمت 350 ساله این صنعت در استان هستند.

 • تشکیل پرونده قضایی برای تصادف قائدی در بوشهر

  دادستان بوشهر گفت: در ارتباط با موضوع حادثه رانندگی منجر به فوت و ایراد صدمه بدنی در شعبه اول دادیاری دادسرای عمومی و انقلاب بوشهر پرونده‌ای تشکیل شده و نظریه کارشناس راهنمایی و رانندگی در خصوص علت وقوع حادثه نیز اخذ گردیده است.

 • فرمانده انتظامی استان بوشهر خبر داد:

  دستگیری عاملان تیراندازی در دشتستان

  فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: عوامل تیراندازی در یک مراسم عروسی در «دشتستان» که منجر به زخمی شدن چند نفر شده بود، شناسایی و دستگیر شدند.

 • نوجوان استقلالی به 5 بیمار حیات بخشید

  مسئول مرکز فراهم آوری اعضای پیوندی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: با اعلام مرگ مغزی و موافقت خانواده «احمدرضا شاکر» نوجوان فوتبالیست عضو تیم جوانان استقلال، اهدای اعضای بدن وی در بیمارستان سلمان فارسی بوشهر به پنج بیمار نیازمند پیوند، زندگی دوباره بخشید.

 • آخرین وضعیت سلامتی مهدی قائدی

  بر اساس آخرین اخبار تایید شده از بیمارستان شهدای خلیج فارس بوشهر، همراه مهدی قائدی فوت نکرده و وضعیت بازیکن استقلال نیز در شرایط پایداری قرار دارد.