• سارق مامورنما را شناسایی کنید

  پلیس آگاهی استان البرز با انتشار تصویر سارق تحت پوشش مأمور، از شهروندان درخواست کرد، چنانچه از سوی این فرد مورد سرقت قرار گرفته‌اند برای شناسایی متهم و طرح شکایت به پایگاه یکم این پلیس مراجعه کنند.

 • مرموزترین جای ایران !

  تاکنون روایات زیادی از مکانی به نام ایستا در شهرستان طالقان به گوش رسیده است؛ از زندگی به سبک دوران قاجار و استفاده نکردن از مظاهر مدرنیته تا پرورش اسب‌های اصیل و میلیاردی، اما این روایات چقدر صحت دارد و آیا این نقطه مرموزترین منطقه ایران است؟

 • سرریز شدن سیل بندهای سد کرج

  رئیس راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای گچسر با اشاره به سرریز سیل بندهای سد کرج ، گفت: دِبی آب ورودی به آب‌ روهای جاده بیشتر از ظرفیت معمول خروجی‌ها بوده است.

 • خطر ریزش بهمن در جاده چالوس

  مدیرکل مدیریت بحران استانداری البرز از ورود یک سامانه بارشی به استان خبر داد و گفت: با توجه به مقادیر بارش‌ها، سیلاب رودخانه‌ها و مسیل‌ها در ارتفاعات و نیز آب گرفتگی معابر شهری مورد انتظار است که به تدریج از دوشنبه شب با افت دما و تغییر فاز بارش‌ها به برف در ارتفاعات و جاده‌های کوهستانی استان (به ویژه طالقان، ارتفاعات جاده چالوس و دیزین) احتمال ریزش سنگ و ریزش بهمن وجود دارد.

 • مدیرعامل فرودگاه بین‌المللی پیام:

  سقوط بوئینگ ۷۰۷ ارتباطی با فعالیت‌های فرودگاه پیام ندارد

  مدیرعامل فرودگاه بین‌المللی پیام گفت: سقوط بوئینگ ۷۰۷ هیچ ارتباط موضوعی با فعالیت‌های این فرودگاه نداشته و بررسی‌های دقیق‌تر با استفاده از جعبه سیاه انجام‌ می‌شود.

 • چالوس یک طرفه می‌شود

  رییس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از یک طرفه شدن محور چالوس از سمت مرزن آباد به سمت تهران از ساعت ۱۷ امروز (جمعه) خبر داد.

 • احتمال سقوط بهمن در جاده کرج - چالوس

  رئیس پلیس راه البرز گفت: بیشترین نقاط احتمال سقوط سنگ و بهمن در جاده کرج - چالوس، محدوده های شهرستانک ، امام چشمه تا کندوان است که رانندگان در این محدوده ها توقف نکنند.

 • جزئیات آخرین ارتباط‌ خلبان بوئینگ ۷۰۷‌

  معاون اسبق سازمان هواپیمایی با بیان اینکه خلبان بوئینگ ۷۰۷ سانحه دیده با وجود آنکه به مقصد فرودگاه پیام حرکت کرده بود اما هیچ ارتباط رادیویی با این فرودگاه برقرار نکرد، گفت: آخرین ارتباط رادیویی خلبان بوئینگ ۷۰۷ قبل از سانحه با مهرآباد بود.