• عضو سابق شورای شهر تهران در گفت‌‌وگو با جام‌جم آنلاین مطرح کرد:

  شهرداری آخوندی؛ فاجعه‌ای که فاتحه شورای شهر را می‌خواند

  اقبال شاکری درباره روند انتخاب شهردار جدید تهران گفت: اگر واقعاً فاجعه انتخاب وزیر راه سابق به‌عنوان شهردار تهران اتفاق بیافتد باید فاتحه این شورا را خواند و شاید اتفاقی که برای شورای اول افتاد اینجا هم قابل پیش‌بینی باشد.

 • عضو پیشین شورای شهر درباره احتمال انتخاب آخوندی به عنوان شهردار تهران:

  ساختمان بهشت مدیر جهادی می‌خواهد

  مرتضی طلایی عضو پیشین شورای شهر تهران می گوید نگرش سیاسی به موضوع شهرداری تهران باید به طور کامل از بین برود.

 • مجتبی شاکری عضو پیشین شورای شهر تهران در گفت و گو با جام جم آنلاین؛

  شهرداری تهران جای آزمون و خطا نیست

  بحث کلان شهر و نحوه مدیریت آن همواره یکی از دغدغه های دولت ها محسوب می شود به خصوص وقتی پای کلان شهری به نام تهران در میان باشد. اکنون که دغدغه اصلی انتخاب شهردار تهران است تمرکز بر روی برخی مسائل بیشتر می شود.

 • کاهش دمای هوا در اکثر مناطق ایران

  مدیرکل شبکه پایش سازمان هواشناسی از کاهش یک تا دو درجه‌ای دما در بیشتر مناطق کشور طی هفته جاری و هفته آینده خبر داد و روند بارشی کشور را در روزهای آتی پیش‌بینی کرد.

 • اعلام اسامی اعضای هیات مدیره شرکت های تابعه وزارت رفاه

  وزیر به وعده اش عمل کرد

  اسامی اعضای هیات مدیره شرکت های تابعه وزارتخانه تعاون کار و رفاه اجتماعی بر روی سایت این وزارتخانه قرار گرفت.

 • سازمان وظیفه عمومی فراخوان داد

  مشمولان فوق دیپلم، دیپلم و زیردیپلم آماده سربازی

  سازمان وظیفه عمومی ناجا کلیه مشمولان دارای مدرک تحصیلی فوق دیپلم، دیپلم و زیردیپلم را که برگ آماده به خدمت به تاریخ نوزدهم آبان ماه سال ۹۷ دریافت کرده اند را به خدمت سربازی فرا خواند.

 • گزارشی از همه شایعات و واقعیت‌های آثار زیانبار آنتن‌های رادیویی در شهر

  زندگی در جنگل دکل‌ها

  مردم درست از همان زمانی که سر و کله دکل‌های مخابراتی در کوچه و محله‌ها پیدا شد، نگران خطرناک و آسیب‌زا بودن این دکل‌ها شدند، هرچند بارها اطلاع‌رسانی‌هایی درباره نحوه کارکرد و خطرناک نبودن این تجهیزات مخابراتی انجام گرفت، اما نتوانست مردم را کاملا دلگرم کند که این تجهیزات مضر نیستند، سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در آخرین اقدام برای کمتر کردن نگرانی مردم نسبت به تشعشعات رادیویی، سامانه اندازه‌گیری تجمعی شدت امواج الکترومغناطیس را راه‌اندازی کرده است.

 • واکنش فرمانده ناجا به ویدئوی زیر گرفتن دو مامور

  فرمانده نیروی انتظامی در واکنش به ویدئوی زیر گرفتن دو مامور پلیس توسط راننده یک خودرو، از بازداشت و مجازات راننده خاطی خبر داد تاکید کرد که با هرگونه بی‌احترامی و تعدی به ماموران پلیس برخورد می‌شود.

 • بارش برف و باران در غرب ایران

  مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت:طی ۲۴ ساعت آینده سامانه بارشی در نیمه غربی کشور فعال است که پیامد آن بارش باران و وزش باد و در مناطق مرتفع و سردسیر بارش برف بر این برای این مناطق خواهد بود.