• مدیرعامل ستاد دیه کشور:

  ازدواج 13 میلیون نفر به تاخیر افتاده است

  مدیر عامل ستاد دیه کشور گفت: امروز طلاق بر خلاف گذشته یک فاجعه نیست و برای بسیاری از زوجین یک تصمیم کاملا عاقلانه و طبیعی است که موجب سرور آنها و حتی اطرافیان می شود. شادی ناشی از جشن طلاق با همه مذمت آن در نزد این گروه از همین زاویه نگاه نشات می‌گیرد

 • باران در راه ۵ استان کشور

  مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به افزایش غلظت آلاینده‌های شهرهای صنعتی طی ۲۴ ساعت آینده از نفوذ سامانه بارشی به استان‌های زنجان، قزوین، البرز، تهران و سمنان در روز آینده خبر داد.

 • معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران:

  برای ورود غیرقانونی به محدوده طرح ترافیک جریمه نمی کنیم؛ عوارض می گیریم

  معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران با بیان اینکه برای ورود غیرقانونی به محدوده طرح ترافیک شهرداری فردی را جریمه نمی‌کند، گفت: فقط عوارض ورود به محدوده را دریافت می‌کنیم.

 • هوای تهران در شرایط «اضطرار» است

  سخنگوی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران گفت:شاخص آلودگی هوا در ۹ ایستگاه وارد شرایط اضطرار شده است و به احتمال زیاد تا ساعاتی دیگر هوای تمامی نقاط تهران وارد شرایط اضطرار می شود.

 • معاون پایش و نظارت اداره کل حفاظت محیط زیست استان تهران:

  زوج و فرد چهارشنبه به صورت داوطلبانه اجرا می‌شود

  معاون پایش و نظارت اداره کل حفاظت محیط زیست استان تهران با اعلام این خبر که بنا بر پیش‌بینی هواشناسی، پایداری جو و آلودگی هوا در تهران تا ظهر فردا ادامه دارد، گفت: طرح زوج و فرد فردا به صورت داوطلبانه اجرا خواهد شد.

 • زنگ ورزش مدارس تهران چهارشنبه تعطیل است

  مشاور مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران گفت: با توجه به آلودگی هوای تهران، زنگ ورزش مدارس تهران فردا تعطیل است و دانش‌آموزان از انجام فعالیت‌های بدنی در فضای باز خودداری کنند.

 • جلسه کارگروه اضطرار آلودگی هوای استان تهران:

  طرح زوج و فرد چهارشنبه از درب منازل اعمال می‌شود

  جلسه کارگروه اضطرار آلودگی هوا با توجه به شاخص کیفی آلودگی هوا امروز در محل استانداری تشکیل شد و در این جلسه توصیه شد: فردا (چهارشنبه) محدوده طرح زوج و فرد از درب منزل توسط شهروندان رعایت شود و فعالیت بدنی در زنگ ورزش مدارس در استان تهران به جز شهرهای فیروزکوه، دماوند، لواسانات و پردیس ممنوع شد.

 • رئیس پلیس پایتخت اعلام کرد؛

  پایان فعالیت دلالان ارز در تهران

  رئیس پلیس پایتخت با اعلام انهدام ۶ باند قاچاق کالا و دستگیری ۶۳۱ سارق و مالخر در طرح رعد، از پایان فعالیت دلالان ارز در تهران خبر داد.

 • گزارش اختصاصی خبرنگار جام جم از برآورده شدن آرزوی زیارت کودکان مبتلا به سرطان اهوازی در مشهد

  آرزوی طلایی آن 21 نفر

  بچه ها روی ویلچر هم که نشسته باشند، صورت مثل ماه شان بین ماسک سفید رنگی که بینی و دهانشان را پوشانده و کلاهی که تا زیر ابرو پایین کشیده شده، گم هم که شده باشد باز مثل گل آفتابگردانند، گلی که آفت زد ه باشد، پژمرده شده باشد اما هنوز امیدوار، طاقت بیاورد همه روزهای سخت را.