• آقای وزیر بهداشت من هم یک بیمار SMA هستم!

  لطفا قبل از خواندن این گفت‌وگو یک بار در آینه به خودتان نگاه کنید! به دست‌ها، پاها، بدن و ظاهری که سالم است، به اوضاعی که روبه راه است. حالا به تصویر وحید رجبلو نگاه کنید، به جوان 31 ساله‌ای که سال‌هاست ۹۸ درصد بدنش از کار افتاده و تنها با توان ۲۰درصد از دست راستش، یک تنه مقابل مشکلات بزرگ و کوچک این زندگی ایستاده است؛ نه! اصلا باید وحید را از نزدیک ببینید تا ایمان بیاورید هیچ مانعی حریف اراده انسان نمی‌شود؛ که وحید یک مبارز واقعی است. همان‌طور که ما دیدیم، رودررویش نشستیم و با او از روزگاری گفتیم که در این سال‌ها بر او گذشته است.

 • بارش پراکنده باران در شمال شرق ایران

  مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: با توجه به تحلیل آخرین نقشه‌های پیش بینی هواشناسی امروز (۲۶ آبان) بارش‌های پراکنده در شمال شرق کشور رخ می‌دهد و به‌تدریج با خروج سامانه بارشی طی سه روز آینده جوی آرام همراه با آسمانی صاف برای اغلب مناطق کشور پیش‌بینی می شود.

 • برگزاری مراسم تشییع پیکر دکتر نوربخش و تاج‌الدین+ عکس

  مراسم تشییع پیکردکتر سید تقی نوربخش مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی و عبدالرحمن تاج الدین معاون حقوقی پارلمانی سازمان که روز گذشته در یک سانحه رانندگی در استان گلستان درگذشتند، در سالن اصلی بیمارستان میلاد تهران برگزار شد.

 • رییس پلیس راهور ناجا اعلام کرد

  بازداشت راننده کامیون حادثه تصادف «نوربخش» / همراهی اکیپ‌های پلیس با خودروی مسئولان درصورت اعلام

  رییس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا با اعلام بازداشت راننده کامیون حادثه تصادف گلستان، گفت: در تصادفاتی که منجر به فوت و جرح می شود تا مشخص شدن علت حادثه و مقصر تصادف برابر قانون و دستور مقامات قضایی این کار انجام می شود.

 • خروج سامانه بارشی از کشور؛ از یکشنبه

  پیش بینی هوای تهران طی دو روز آینده / برف و باران در 16 استان

  مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از پیش‌بینی بارش برف و مه در ارتفاعات البرز در زنجان، قزوین، البرز، تهران و سمنان و ارتفاعات زاگرس در چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، جنوب و غرب اصفهان، شرق لرستان، جنوب همدان، غرب مرکزی و شمال شرق خوزستان خبر داد.

 • رئیس سازمان امداد و نجات خبر داد

  برف، کولاک و سیل و آب گرفتگی در 10 استان کشور

  رئیس سازمان امداد و نجات با اشاره به وقوع برف و کولاک و سیل و آب گرفتگی در ۱۰ استان گفت: امدادرسانی در محورهای مواصلاتی در حال انجام بوده و تعداد زیادی خودرو گرفتار در برف رهاسازی شده است.

 • موارد نقص معاینه فنی خودروها اعلام شد

  جانشین معاونت اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ موارد نقص معاینه فنی وسایل نقلیه را تشریح کرد و گفت: دودزا بودن، تولید صدای ناهنجار، نقص در سیستم روشنایی از جمله این نقص‌هاست.

 • آسمان ایران همچنان بارانی است

  مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: طی سه روز آینده سامانه بارشی در نیمه غربی و بخش‌هایی از شرقی کشور فعال خواهد بود. شدت فعالیت این سامانه امروز و فردا ( ۲۴ و ۲۵ آبان) در جنوب و جنوب غربی کشور است.

 • ۱۳ هشدار صندوق جهانی حیات وحش

  صندوق جهانی حیات وحش در آخرین گزارش خود ۱۳ هشدار را مطرح کرد که نابودی ۵۰ درصد از آب‌های شیرین دنیا و ورود دست کم ۴.۵ میلیون تن پلاستیک در سال ۲۰۱۰ به دریاها و اقیانوس‌ها از جمله آن‌هاست.