• وام مسکن چند؟

  هر برگ اوراق تسهیلات مسکن در این روزها از ۵۶.۵ تا ۶۲.۵ هزار تومان داد و ستد می‌شود و زوج‌های تهرانی برای وام مسکن و جعاله باید تقریبا ۱۴.۴ میلیون تومان هزینه کنند.

 • نحوه پرداخت وام ازدواج تغییر می کند

  کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی سقف وام ازدواج در سال آینده را ۱۰۰ درصد افزایش داده، اما دبیر کانون بانک‌ها و مؤسسات مالی و اعتباری خصوصی با انتقاد از افزایش سقف وام ازدواج در این کمیسیون، این اقدام را یک کار سیاسی دانست و معتقد است که با این شرایط پرداخت وام زدواج نوبتی می‌شود.

 • رییس کمیسیون اصل 90 مجلس خبر داد

  تحویل خودروهای پیش فروشی تا آخر خرداد 98

  رییس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی از برگزاری جلسه ای با حضور وزیر صمت، شرکت‌های خودروسازی، سازمان تعزیرات حکومتی و بازرسی کل کشور به منظور حل مشکلات صنعت خودروسازی خبر داد.

 • کارشناس امور اقتصادی درباره کانال مالی اروپا به جام جم آنلاین گفت:

  کارشکنی و بی تعهدی اروپایی‌ها قابل پیش‌بینی است

  کارشناس امور اقتصادی می‌گوید ایجاد «سازوکار حمایت از مبادلات تجاری با ایران» راهی مؤثر اما زمان‌بر برای کاهش قیمت ارز در ایران است اما این کاهش قیمت به این زودی رخ نمی‌دهد.

 • یک کارشناس امور اقتصادی درباره کانال مالی اتحادیه اروپا به جام جم آنلاین گفت:

  «اینستکس» در چارچوب توافق برجام نیست

  ساسان شاه ویسی کارشناس اقتصادی اظهار داشت: امروز شرایط اقتصادی ایران نیازمند یک سری اقدامات کوتاه‌مدت و هماهنگی‌های بلندمدت است. به نظر می‎رسد بعد از گذشت یک سال از تأخیری که اتحادیه اروپا برای اجرای سازوکار مالی ایجاد کرد، سازوکاری که اکنون تعریف‌شده در چارچوب توافق برجام نیست.

 • معاون سازمان توسعه روستایی و مناطق محروم در نشست خبری رادیو گفت و گو مطرح کرد؛

  «مدیریت»، مشکل بزرگ روستاها / طرح در رابطه با برندسازی روستاها

  معاون سازمان توسعه روستایی و مناطق محروم در نشست خبری رادیو گفت و گو شرکت کرد و به سوالات متعددی پیرامون وضعیت روستاها، طرح های در دست اجرا در این مناطق و نحوه مدیریت بر آنها پاسخ داد.

 • تغییر در شرایط خرید ارز در صرافی‌ها

  بانک مرکزی در راستای اصلاح نظام بانکی و ایجاد شفافیت بیشتر، به‌نام بودن چک‌های تضمینی، خرید و فروش ارز با کارت ملی و ... را مطرح کرد و اخیرا نیز خرید ارز با کارت ملی، کارت بانکی و سیم‌کارت هم‌نام با شخص خریدار را در صرافی‌ها اعمال کرده و در آینده نزدیک هم قرار است تراکنش‌های موبایلی فقط با سیم‌کارت هم‌نام فرد متقاضی انجام شود.