• تسویه بدهی ایران به استات اویل

  بدهی حدود 600 میلیون دلاری شرکت ملی نفت ایران به شرکت استات اویل هیدروی نروژ بابت بازپرداخت هزینه‌های انجام گرفته در طرح توسعه فاز 6 تا 8 پارس جنوبی به طور کامل تسویه شده است.

 • لیست قیمت انواع موبایل در 6 آبان۹۳

  اگر در بازار موبایل، قصد خرید گوشی تلفن همراه دارید، آخرین نرخ برخی از انواع این اقلام را به صورت جدول در ادامه مطلب گرد آورده‌ایم که می‌توانید بدین وسیله از حدود بهای محصولات مذکور در این روز مطلع شوید.

 • قیمت انواع خودرو در بازار 6 آبان 93

  اگر قصد خرید خودرو دارید، جدول قیمت انواع خودرو با تفکیک کارخانه، نام و مدل خودرو، قیمت اعلامی از سوی نمایندگی و فروش در بازار را در ادامه مطلب آورده‌ایم که می‌توانید بدین وسیله از حدود قیمت های خودرو در این روز مطلع شوید.

 • طلب 10 هزار میلیارد تومانی وزارت نیرو از مصرف‌کنندگان برق

  معاون وزیر نیرو در امور برق با بیان آن‌که این وزارتخانه از مصرف‌کنندگان برق در سراسر کشور ده هزار میلیارد تومان طلب دارد، گفت: هم‌اکنون بدهی‌های مربوط به بخش برق حدود 22 هزار میلیارد تومان است که از این میزان 11 هزار میلیارد تومان مربوط به شبکه بانکی است.

 • پورشه روزی 1.2 میلیون؛ بی‌ام‌و 2 میلیون تومان

  بازار داغ اجاره گرانقیمت‌ترین خودروها + عکس و جدول

  اگرچه دولت واردات خودروهای لوکس را برای جلوگیری از بروز اختلاف طبقاتی در جامعه ممنوع کرده و معتقد است که ارزهای کشور نباید برای واردات کالاهای لوکس مصرف شود، اما همچنان راه درآمدزایی با خودروهای لوکس باز است و این بار، واردکنندگان به اجاره روزانه خودروهای وارداتی رو آورده اند.

 • احتمال حضور آمریکایی‌ها

  بنز، فولکس، ولوو و فیات به ایران می آیند +عکس

  دبیر دومین همایش بین‌المللی صنعت خودرو ایران با بیان این‌که حضور شرکت‌های بنز، فولکس واگن، ولوو، فیات، روور و اشکودا در ایران قطعی شده است، از احتمال حضور آمریکایی‌ها خبر داد.

 • قیمت انواع خودرو در بازار 5 آبان 93

  اگر قصد خرید خودرو دارید، جدول قیمت انواع خودرو با تفکیک کارخانه، نام و مدل خودرو، قیمت اعلامی از سوی نمایندگی و فروش در بازار را در ادامه مطلب آورده‌ایم که می‌توانید بدین وسیله از حدود قیمت های خودرو در این روز مطلع شوید.

 • پورشه برقی + عکس

  تسلا پس از معرفی خودروهای مختلف تمام الکتریکی و با معرفی مدل «S» توانسته بازار خودروهای الکتریکی لوکس را بدست آورد. این موضوع به مذاق مرسدس و پورشه خوش نیامده و این موضوع زمانی حادتر شده که تسلا مدل «S» توانسته از آئودی A8 و کلاس S نیز بهتر بفروش برسد.

 • تحریم و قیمت نفت

  کاهش قیمت نفت در بازارهای جهانی یک بار دیگر در حال آشکار کردن آسیب پذیری اقتصاد ایران در مقابل قیمت و نفت و وابستگی آن به این ماده ارزشمند است. زمزمه های کسری احتمالی بودجه دولت در سه ماهه آخر سال از هم اکنون در حال شنیده شدن است.

 • کاظمی: اسناد یورو۴ بودن بنزین وارداتی موجود است

  مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران با اعلام این که بنزین وارداتی ۱۰۰ درصد مطابق با استاندارد یورو۴ است، گفت: اسنادی که اثبات کند بنزین وارداتی یورو۴ است وجود دارد و در صورت نیاز می‌توان آن را ارائه کرد.

 • خودرویی با نوآوری های فراوان +عکس

  برای طراحی خودرو تنها ساخت یک خودروی عجیب و فضایی نمی تواند ایده ای جالب باشد. گاهی اوقات استفاده از نوآوری های مختلف در خودروی جدید می تواند آن ها را بیشتر از پیش مورد توجه قرار دهد.