• ابلاغ قیمت‌های جدید محصولات ایران خودرو طی روزهای آینده

  مدیرعامل شرکت ایران خودرو با اعلام این خبر که طی روزهای آینده قیمت‌های جدید محصولات ایران خودرو اعلام خواهد شد، گفت: شورای رقابت باید قیمت‌ها را به صورت مکتوب به خودروسازان ابلاغ کند زیرا درج قیمت در سایت برای ما قابل قبول نیست.

 • قیمت‌های بازار برای اطلاع افراد خانواده

  بهای انواع تلویزیون 2 تا 4 میلیون تومان در 9 تیر 93

  اگر قصد خرید تلویزیون دارید اما مبلغی که برای خرید آن در نظر گرفته‌اید 2 تا 4 میلیون تومان است، لیست قیمت برخی از انواع آن را در ادامه مطلب به صورت جدول گرد آورده‌ایم که می‌توانید بدین وسیله از حدود قیمتهای آن در این روز مطلع شوید. نرخ‌های یادشده ممکن است در ساعات آتی بر اساس تغییرات بازار یا در بعضی فروشگاه‌ها، تا حدودی تفاوت کند.

 • قیمت 5 گروه کالا افزایش یافت

  بانک مرکزی متوسط قیمت خرده فروشی برخی از مواد خوراکی را تهران در هفته منتهی به ششم تیترماه جاری اعلام کرد. در این هفته، قیمت 5 گروه کالایی افزایش، 4 گروه کاهش و 2 گروه نیز ثابت مانده است.

 • برگزاری مانور بازرسی برای کنترل بازار رمضان

  معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت با تاکید بر اینکه هم اکنون هیچ نگرانی بابت تامین کالاهای اساسی در بازار وجود ندارد، گفت: بازار ثبات لازم را دارد و نوسانات قیمت به حداقل رسیده است، این در حالی است که برای جلوگیری از تخلفات گرانفروشی در بازار ماه مبارک رمضان، مانورهای بازرسی برگزار می شود.

 • بشود به شرطی که...

  در روزهای اخیر که دور جدید مناقشه قیمت میان خودروسازان و شورای رقابت در حال طی شدن است، اصلی‌ترین حرف و خواسته خودروسازان این است که دولت هرگونه قیمت‌گذاری و اعمال دستوری در قیمت خودرو را کنار گذاشته، نهادهای تعیین‌کننده قیمت خودرو را بلااثر کند و اجازه دهد قیمت خودرو بر اساس سازوکار عرضه و تقاضای بازار یا به قولی «حاشیه بازار» تعیین شود تا آنها از شر ضرر رهایی یافته و بتوانند با رشد تیراژ، قیمت خودرو را متعادل کنند.

 • مدیر عامل ایران خودرو:

  قیمت های جدید خودرو این هفته اعلام می‌شود

  مدیر عامل گروه صنعتی ایران خودرو گفت: با تعاملی که با شورای رقابت داریم، قیمت های جدید خودروهای تولید داخلی طی این هفته اعلام خواهد شد.در بحث قیمت خودروها تابع تصمیمات شورای رقابت هستیم، هر چه قانون بگوید، ما نیز آن را انجام خواهیم داد.

 • قیمت انواع خودرو در بازار 8 تیر

  اگر قصد خرید خودرو دارید، جدول قیمت انواع خودرو با تفکیک کارخانه، نام و مدل خودرو، قیمت اعلامی از سوی نمایندگی و فروش در بازار را در ادامه مطلب آورده‌ایم که می‌توانید بدین وسیله از حدود قیمت های خودرو در این روز مطلع شوید.

 • معاون وزیر نفت:

  مصرف بنزین پس از رمضان به اوج خود می‌رسد

  معاون وزیر نفت با اشاره به تامین بنزین مردم در ماه مبارک رمضان و همزمان با آغاز سفرهای تابستانی از وقوع جهش جدید مصرف بنزین از اواسط مرداد ماه تا هفته اول مهر ماه سال جاری خبر داد و اعلام کرد: ذخایر بنزین 400 تومانی کارت‌ها در حال کاهش است.

 • در آلمان و هلند

  تحریم سوختی"ایران‌ ایر" لغو شد

  در حالی چهار سال از اعمال محدودیت‌ سوخت‌رسانی به ایرلاین‌های ایرانی می‌گذرد که به تازگی کشورهای آلمان و هلند این محدودیت را برای ایران ایر لغو کرده‌اند و تا چند روز آینده نیز فرانسه اقدام به تحویل سوخت به ایرلاین‌های ایرانی می‌کند.

 • مصرف بنزین افزایش یافت

  جهش افسارگسیخته مصرف بنزین کشور در حالی ادامه دارد که تاکنون دو سناریوی دولت شامل افزایش قیمت بنزین به بیش از 1000 تومان و ابطال کارت بنزین خودروها و موتورسیکلت‌ها منجر به توقف رشد مصرف بنزین نشده است.

 • دانستنی‌های قبل از سفر

  10 ایراد رایج در خودروها

  با به پایان رسیدن امتحانات و آغاز فصل تابستان، سفرهای خانوادگی شروع می‌شود. بسیاری از خانواده‌ها نیز با خودرو شخصی به سفر می‌روند. اگر چه معمولا این دسته افراد بازدیدهای قبل از سفر را انجام می‌دهند ولی 10 ایراد در خودروها رواج بیشتری دارد و ممکن است در طول سفر دامنگیرتان شود. امیدواریم این راهنما به کارتان نیاید! ولی دانستن برخی عیب‌ها و ایرادهای احتمالی همراه با راههای عیب یابی و رفع عیب آنها بهتر و مفیدتر است.

 • با کاهش ۱.۵ دلاری در هفته گذشته

  نفت ۱۱۳ دلار و ۳۰ سنت شد

  با موفقیت دولت عراق در مهار گروه تروریستی داعش قیمت جهانی نفت در هفته گذشته ۱.۵ دلار کاهش یافت و در پایان معاملات روز جمعه به ۱۱۳ دلار و ۳۰ سنت در هر بشکه رسید.