• بدهی‌های وزارت نیرو تا سقف ۵۰۰ میلیارد تومان تعیین تکلیف شد

  هیات وزیران مصوب کرد، بدهی‌های قانونی شرکتهای تابع و وابسته وزارت نیرو به اشخاص حقیقی و حقوقی و تعاونی تا سقف ۵ هزار میلیارد ریال با اعلام وزیر نیرو با بدهی همان اشخاص بابت اقساط واگذاری به صورت جمعی ـ خرجی تسویه گردد.

 • وزیر نیرو:

  شیوه مصرف آب و برق منطقی نیست

  وزیر نیرو با بیان این که در بخش عرضه و تامین آب و برق در کشور سرمایه گذاری های زیادی انجام شده است ،شیوه مصرف را مطابق قواعد منطقی ندانست و گفت که در این دوبخش بیش از حد مصرف می کنیم.

 • زنگنه:

  بدهی بابک زنجانی بیش از 8000 میلیارد تومان است

  وزیر نفت با اعلام اینکه هفته آینده جلسه ویژه ای برای بازگشت بدهی های بابک زنجانی به دولت برگزار خواهد شد، گفت: در این جلسه در خصوص راهکارهای بازگشت بدهی وی به حساب دولت و وزارت نفت تصمیم گیری می‌شود، ضمن اینکه بدهی‌های زنجانی بیش از 8000 میلیارد تومان است ولی ارزش کل اموال وی 3 هزار میلیارد تومان برآورد شده است.

 • قیمت انواع خودرو در بازار 19 تیر

  اگر قصد خرید خودرو دارید، جدول قیمت انواع خودرو با تفکیک کارخانه، نام و مدل خودرو، قیمت اعلامی از سوی نمایندگی و فروش در بازار را در ادامه مطلب آورده‌ایم که می‌توانید بدین وسیله از حدود قیمت های خودرو در این روز مطلع شوید.

 • باز هم قیمت خودرو

  بعد از شوک چند روز قبل شورای رقابت به بازار خودرو و ناامید شدن مصرف‌کنندگانی که منتظر کاهش قیمت در این بازار بودند، اظهارات روز گذشته سخنگوی دولت بار دیگر نشان داد دولت در قبال حساسیت افکار عمومی نسبت به قیمت خودرو، بی‌تفاوت نیست؛ حتی اگر کاری از دستش برنیاید.

 • راهنمای انتخاب روغن موتور مناسب برای خودرو+جدول

  بسیاری از افراد گمان می‌کنند روغن موتور خوب برای خودرو آنها روغنی است که دیرتر سیاه شود حال آن که سیاه نشدن روغن در حین کارکرد، نشانه مرغوبیت آن نیست بلکه به این معناست که روغن قابلیت جذب ذرات اسیدی و ناخالصی را نداشته و بنابراین فاقد کیفیت لازم و غیر استاندارد است. پیش از انتخاب و خرید روغن موتور، بهتر است اطلاعات پی‌آمده را مد نظر داشته باشید.

 • تاخیر قزاق‌ها در بهره‌برداری از بزرگ‌ترین معدن طلای ایران

  تعلل شرکت قزاقستانی در بهره‌برداری از طرح معدن طلای ساریگونی انتقاد شدید معاون امور معادن و صنایع معدنی وزارت صنعت، معدن و تجارت را نیز برانگیخته و وی به خاطر این تعلل به شرکت قزاقستانی هشدار نیز داده است.

 • پیشنهاد وزیر صنعت برای کاهش مشکل بیکاری

  نماینده کارگران در شورای عالی اشتغال از پیشنهاد نعمت زاده، وزیر صنعت برای جذب سرباز وظیفه در واحد‌های صنعتی برای حل مشکل فارغ التحصیلان بیکار خبر داد وگفت:برنامه سه وزارتخانه صنعت،جهاد کشاورزی و راه و شهرسازی درباره اشتغال هم مصوب شد.

 • قیمت انواع خودرو در بازار 17 تیر

  اگر قصد خرید خودرو دارید، جدول قیمت انواع خودرو با تفکیک کارخانه، نام و مدل خودرو، قیمت اعلامی از سوی نمایندگی و فروش در بازار را در ادامه مطلب آورده‌ایم که می‌توانید بدین وسیله از حدود قیمت های خودرو در این روز مطلع شوید.

 • افزایش تاخیر پروازهای هوایی در کشور

  براساس گزارش منتشره از سوی سازمان هواپیمایی کشوری، میانگین تاخیر پروازهای شرکت‌های هوایی داخلی از طریق فرودگاه مهرآباد و فرودگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) طی خرداد ماه سال جاری به 85 دقیقه افزایش یافته است.

 • وزیر اقتصاد:

  یارانه افراد پردرآمد حذف می‌شود

  وزیر امور اقتصادی و دارایی از اعلام نتایج بررسی کارگروه خانوار هدفمندی یارانه ها در آینده نزدیک خبر داد و تأکید کرد: اگر افرادی جزو گروه های درآمدی باشند که نباید یارانه بگیرند حتما یارانه شان حذف می شود.

 • رئیس شورای رقابت؛

  چشم انداز مثبت در مذاکرات وین، قیمت خودرو را کاهش می دهد

  رئیس شورای رقابت گفت: چشم انداز مثبت رخ داده در مذاکرات وین، باعث ورود سرمایه گذاران خارجی به بخش خودروی کشور می شود که این موضوع نقش مهمی در رقابتی شدن بازار خودروی کشور و کاهش قیمت این محصول در پی خواهد داشت.