• (فیلم)

  روحانی: صهیونیست‌های مفلوک کی هستند که ما را تهدید کنند

  جام‌جم آنلاین: حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی رئیس جمهور منتخب مردم، در بیست ویکمین نشست پیشکسوتان جهاد و شهادت در بخشی از سخنان خود درخصوص رژیم صهیونیستی گفته بود: یک کشور مفلوک تو این منطقه هر روز تهدید می‌کند. کی هستند این صهیونیست‌ها که ما را تهدید کنند. چرا نمی‌توانند تهدید واقعی کنند چرا نمی‌توانند بر علیه این ملت قدم نظامی بردارند این به واسطه سرمایه 8 سال دفاع مقدس است و می دانند که ملت با خلوص نیت ایستادگی می کند.

 • خطیب جمعه تهران:

  انتخابات امسال تودهنی به فتنه گران سال 88 بود

  خطیب موقت نماز جمعه تهران با بیان اینکه جبهه انتخابات یکی از عرصه های امتحان بود، گفت: این انتخابات دشمن را مأیوس کرد و مهمترین اثر آن این بود که در سال 88 آنهایی که از بصیرت مردم غافل بودند و با القای تقلب، مردم را به چالش کشیدند و آنان به خیابان ریختند دروغ بودن ادعاهای آنها را ثابت کرد و به دشمنان طوری تو دهنی زد که آنها مجبور شدند اعتراف کنند که مردم حضور محیرالعقولی در انتخابات دارند.

 • دبیرکل جمعیت پیشرفت و عدالت؛

  حضور ولایتی و لاریجانی در انتخابات 96 منتفی است/ مثل دیگران کسی را معجزه هزاره نمی دانیم!

  موثر نبودن پارلمان اصولگرایی و جامعتین در برقراری وحدت میان اصولگرایان، احتمال یک دوره‌ای شدن ریاست جمهوری روحانی بعنوان اولین رئیس جمهور و تاثیر کلمه گازانبر در نتیجه انتخابات92 بخشی از گفت‌وگو با حسین قربانزاده دبیرکل جمعیت و پیشرفت و عدالت است.

 • نوبخت در کرمان:‌

  تاریخ در مورد عملکرد دولت تدبیر و امید داوری می‌کند

  معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور با بیان اینکه تاریخ در مورد عملکرد دولت تدبیر و امید داوری می‌کند، گفت: طبق قانون هدفمندی یارانه‌ها دولت موظف است هزینه‌ها را افزایش دهد و در این زمینه دولت گناهی ندارد.

 • رئیس جمهور منتخب:

  باید با حفظ اصول با جهان تعامل کنیم

  رئیس جمهور منتخب گفت: پیام انتخابات وحدت، اتحاد، همدلی و تعامل هم در داخل و هم با جهان بود؛ باید با حفظ اصول با جهان تعامل کنیم؛ تعاملی سازنده و موثر که البته با احترام و منافع متقابل قابل دستیابی است.

 • هاشمی رفسنجانی:

  تندروی دوره اول شورای شهر تهران برای مردم تلخ بود

  رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام خاطرات تندروی دوره اول شورای شهر تهران را برای مردم تلخ خواند و گفت: باید در تعامل سازنده و معقول با جناح‌ها و به دور از جار و جنجال، به اولویت‌بندی فرهنگی، اخلاقی، رفاهی و عمرانی بپردازید تا آلودگی‌های اجتماعی و تهدید کننده استحکام خانواده‌ها را از زندگی مردم دور سازید.

 • عسگراولادی مطرح کرد:

  مقایسه رفتار بازندگان انتخابات 92 با انتخابات88

  دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری، رفتار کسانی که در این انتخابات پیروز نشدند را با کسانی که در سال 88 با عدم توفیق روبرو شدند را مقایسه کرد و گفت: همین دولت و همین مجریان و ناظرین در انتخابات سال 88 حضور داشتند اما یک جریان نتایج سال 88 را نپذیرفت و به آن تهمت تقلب زد، اما جریان رقیب در سال 92 با آنکه تفاوت رای خیلی کم بود به راحتی نتایج را پذیرفت و رای ملت را میزان دانست و به آن احترام گذاشت لذا جشن ملی شکل گرفت.

 • معاون اول قوه قضاییه :

  غرب از گرایش مردم دنیا به تلویزیون‌های ایران وحشت دارد

  معاون اول قوه قضاییه با انتقاد از رفتار دوگانه غرب گفت: امروز پرس تی وی و العالم و دیگر تلویزیون‌های جمهوری اسلامی ایران سخن حق می‌گویند و به همین علت مردم دنیا به آنها گرایش پیدا کرده‌اند، اما آنها از این گرایش وحشت دارند.

 • مسیری متفاوت پیش روی غرب

  آهنگی که بعد از انتخاب حسن روحانی به‌عنوان رئیس‌جمهور ایران شنیده شد زمزمه آمادگی بیشتر برای گفت‌وگوهای هسته‌ای بود، به طوری که کشورهای غربی به حل و فصل مساله هسته‌ای ابراز امیدواری کرده و از رئیس‌جمهور منتخب ایران خواسته‌اند با توجه به مشی معتدل، سابقه و وعده‌های انتخاباتی خود جمهوری اسلامی را در مسیر متفاوتی قرار دهد.

 • روحانی در دیدار با رئیس رسانه ملی:

  نگاه ها در کشور باید معطوف به آینده باشد

  حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی رئیس جمهوری منتخب ملت ایران روز پنج شنبه در دیدار با عزت الله ضرغامی رئیس سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران گفت: نگاه ها در کشور باید معطوف به آینده باشد.

 • شورای نگهبان صحت انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری را تأیید کرد

  متن نامه آیت‌الله جنتی به وزیر کشور

  دبیر شورای نگهبان، طی نامه‌ای به وزیر کشور، صحت انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری را به وزارت کشور اعلام کرد.

 • از سوی شورای نگهبان

  صحت برگزاری انتخابات ریاست جمهوری تایید شد

  طی اطلاعیه ستاد انتخابات کشور منتشر شد تأیید صحت برگزاری انتخابات ریاست جمهوری از سوی شورای نگهبان در اجرای ماده (79) قانون انتخابات ریاست جمهوری به اطلاع مردم شریف ایران اسلامی می رساند، شورای محترم نگهبان صحت برگزاری انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری را طی نامه شماره 51044‌/‌30‌/‌92 مورخ 29‌/‌3‌/‌92 تایید نمود.

 • پاسخ ضرغامی به نامه عارف

  رئیس رسانه ملی در پاسخ به نامه دکتر محمدرضا عارف گفت: چه خوب می‌شد اگر همه جریان‌ها و شخصیت‌های سیاسی در عین حفظ مواضع فردی و گروهی؛ جانب انصاف را روا می‌داشتند و نسبت به آنچه که پیرامون آنان می‌گذرد «واقع بینانه» برخورد می‌کردند.