• گزارش جام جم آنلاین

  آیا ایران سپر دفاعی غرب است؟

  خاویر سولانا مسئول اسبق سیاست خارجی اتحادیه اروپا روز گذشته گفت: «ایران تنها کشوری است که می تواند با گروه تروریستی داعش بجنگد»؛ اظهار نظری که جدید نیست و بارها از زبان شخصیت ها و رسانه های غربی تکرار شده است اما این اظهارات با چه هدفی بیان می شود و ما به ازای چنین خدمتی به امنیت سازی جهانی برای ایران چیست؟

 • سخنگوی قوه قضائیه:

  مهدی هاشمی به 10 سال حبس محکوم شد

  معاون اول و سخنگوی قوه قضائیه گفت: با توجه به تائید حکم دادگاه بدوی برای مهدی هاشمی، اشد یکی از جرائم براساس ماده 134 مجازات اسلامی تعیین و به 10 سال حبس محکوم شد.

 • سخنگوی قوه قضائیه خبر داد:

  آزادی یکی از بدهکاران بانکی با وثیقه‌ بیش از هزار میلیارد تومان

  سخنگوی قوه قضائیه گفت: در حال حاضر یک نفر از بدهکاران بانکی با قرار وثیقه سنگین بیش از هزار میلیارد تومان آزاد شده است اما هنوز ۹ نفر دیگر در بازداشت به سر می‌برند.

 • وزیر دادگستری در جمع خبرنگاران:

  مقابله با فساد «مد» شده است

  وزیر دادگستری گفت: این روزها مقابله با فساد «مد» شده است، در حالی که ۲۰ سال بی‌توجهی شده و حالا توقع دارند دولت ۲ ماهه و ۶ ماهه فساد را از بین ببرد.

 • از سوی رئیس قوه قضاییه صورت گرفت

  انتصاب رئیس کل جدید دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد

  رئیس قوه قضاییه طی حکمی غلامرضا مزارعی رئیس شعبه 22 دادگاه تجدیدنظر استان فارس را به سمت رئیس شعبه اول دادگاه تجدیدنظر و رئیس کل دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد منصوب کرد.

 • رئیس قوه قضاییه :

  سران سعودی روی جاهلیت 1400 سال پیش را سفید کرده‌اند

  آیت الله صادق آملی لاریجانی رئیس قوه قضاییه نیاز امروز بشریت به معارف اسلامی را بیشتر از زمان بعثت پیامبر اسلام (ص) اعلام کرد و گفت: تجاوزها، قتل و غارتها و جاهلیت بشر امروز کمتر از زمان بعثت پیامبر (ص) نیست و آخرین نمونه آن را اینک در یمن و از سوی رژیم سفاک سعودی شاهدیم.

 • رئیس قوه قضاییه در جلسه مسئولان عالی قضایی:

  سران رژیم سعودی باید به عنوان جنایتکار محاکمه شوند

  آیت الله آملی لاریجانی رئیس قوه قضاییه جنایت‌های جنگی سعودی‌ها در یمن را مصداق جنایت علیه بشریت اعلام کرد و گفت: البته به نظر می رسد مطابق با معیارهای دو گانه غربی‌ها به ویژه آمریکا مردم مظلوم یمن جزیی از بشریت به شمار نمی روند.

 • رئیس قوه قضاییه در جلسه مسئولان عالی قضایی:

  مبارزه با فساد اقتصادی نیازی به تبلیغات ندارد

  آیت الله آملی لاریجانی رئیس قوه قضاییه مبارزه عملی با فساد را متفاوت از تبلیغات رسانه ای و جناحی درباره آن اعلام کرد و گفت: مبارزه با فساد اقتصادی نیازی به تبلیغات ندارد و برخوردهای جدی و همدلی مسئولان در این زمینه، نتیجه عملی مبارزه با فساد را به مردم نشان خواهد داد.

 • از سوی رئیس قوه قضاییه صورت گرفت

  انتصاب رئیس کل جدید دادگستری استان بوشهر

  آیت الله صادق آملی لاریجانی رئیس قوه قضاییه طی حکمی علی جمادی رئیس کل دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد را به سمت رئیس شعبه اول دادگاه تجدیدنظر و رئیس کل دادگستری استان بوشهر منصوب کرد.