• پاسخ نماینده سراوان به سؤالات درباره مقاله و همراهی‌اش با واردکننده خودرو:

  به تو ربطی ندارد صحبت نکن

  نماینده مردم سراوان، سؤالات خبرنگاران درباره مقاله‌اش و همچنین همراهی با وارد کننده خودرو در زمان ورود به گمرک را اینگونه پاسخ داد «به تو ربطی ندارد؛ صحبت نکن».

 • نماینده سابق مجلس در گفت‌وگو با جام‌جم آنلاین:

  مدیران انقلابی فدائیان ارزش‌های اسلامی هستند

  یک نماینده سابق مجلس با بیان اینکه مدیران انقلابی همواره خود فدای را ارزش‌های اسلامی می‌کنند تاکید کرد: در مقابل این مدیران انقلابی، مدیرانی هستند که با خودخواهی و خودشیفتگی همه چیز را برای خود، گروه و حزب مطبوعشان می‌خواهند.

 • رئیس مجلس شورای اسلامی:

  ۹ دی سیلی ملت ایران به اغواگری بیگانگان است

  یس مجلس شورای اسلامی با گرامیداشت حماسه تاریخی ۹ دی و تبریک آن به ملت ایران گفت: نهم دی از آن جهت ماندگار شد که قدرت حضور با صلابت ملت ایران را در از بین بردن چالش‌ها نشان داد.

 • سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در گفتگو با جام جم آنلاین ؛

  پیشرفت‎های زمینه‎های زیرساختی و فناوری کشور در 40 سال اخیر قابل‌تقدیر است

  40 سال از پیروزی انقلاب اسلامی ایران می‎گذرد. در شرایطی به سالگرد انقلاب نزدیک می‌شویم کشور هم‌اکنون درگیر تحریم‌هایی است که به‌شدت بر روی مسائل اقتصادی کشور تاثیرگذاشته است. درواقع این 40 سال با تحریم‌های اقتصادی همراه بوده است. کشور این تحریم‌ها را چگونه پشت سر گذاشت؟

 • نماینده سه دوره مجلس در گفت‌وگو با جام جم آنلاین:

  مدیریت انقلابی پرشور و جوانگرایانه

  یک نماینده سابق مجلس با اشاره به اینکه مدیریت انقلابی در ابتدای انقلاب بسیار قوی، پرشور و جوانگرایانه بود خاطرنشان کرد: کشور پیشرفت‌های خوبی درزمینه‌های مختلف به دست آورده بااین‌حال نیازمند مراقبت جدی در خصوص حفظ مدیریت انقلابی هستیم.

 • عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در گفت و گو با جام جم آنلاین؛

  ایران اسلامی در جهان تأثیرگذار شد/ انقلاب اسلامی نظام بین المللی سلطه را به چالش کشید

  سیاست‎های ایران پس از وقوع انقلاب اسلامی چه تغییری کرد و این تغییر در دولت‎های مختلف و به خصوص اسکتباری دنیا چه تاثیری گذاشت؟ واضح به نظر می‎رسد سیاست‎های ایران در زمینه‎های مختلف همواره با تقابل‌های خصمانه کشورهایی روبرو شده که منافعشان به شدت به خطر افتاده است.

 • مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی:

  حجم نقدینگی در کشور سه برابر شد

  حجم نقدینگی از ۵ هزار و ۶۳­ هزارمیلیارد ریال درسال ۹۲ به ۷ هزار و ۱۷۰ هزار میلیارد ریال در شهریور ۹۷ رسیده که بیش از ۳ برابر شده است.

 • رئیس سابق کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در گفت و گو با جام جم آنلاین؛

  پیشرفت علمی ایران فراتر از منطقه است

  توسعه همه‌جانبه علمی در ایران پس از وقوع انقلاب مشهود است. هر آنچه که پیش از انقلاب در زمینه‎های مختلف علمی و تحصیلی وجود داشت در دوران بعد از انقلاب به‌سرعت با پیشرفت‎های همه‌جانبه روبرو شد و شاخه‎های متعددی را در زیرمجموعه خود در برگرفت.

 • عضو کمیسیون عمران مجلس در گفت و گو با جام جم آنلاین ؛

  4 دهه عمران؛ غیرقابل انکار است

  عضو کمیسیون عمران مجلس می‎گوید پس از وقوع انقلاب اسلامی ایران دستاوردهای بزرگ متعددی در زمینه‎های گوناگون ازجمله موارد عمرانی داشتیم که غیرقابل‌انکار است.

 • رئیس کمیته دفاعی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی:

  در حوزه دفاعی و امنیتی راه صدساله را رفته‎ایم، نه چهل سال

  رئیس کمیته دفاعی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی می‌گوید تاریخ انقلاب اسلامی را که ورق بزنیم حقایق بسیار روشن و تابانی را در زمینه مسائل دفاعی می‌بینیم.

 • نماینده ادوار مجلس:

  برخورد مناسب مجلس با نماینده خاطی مانع افزایش حواشی می شود

  نماینده ادوار مجلس گفت: تاسفم از این است که نه تنها تذکری در میان نبود، بلکه عده‌ای از نماینده مزبور حمایت کردند. گویی نماینده همیشه حق دارد، در حالی که این‌گونه تفکر باعث نوعی سوءاستفاده از ابزار آئین‌نامه مجلس است.

  • مجلس
 • نماینده سراوان عذرخواهی کرد

  سخنگوی هیئت رئیسه مجلس با بیان اینکه مجلس از اشتباه نماینده سراوان حمایت نمی‌کند گفت که محمد باسط درازهی به خاطر اشتباه خود عذرخواهی کرده است.