• هاشمي رفسنجاني : امريکا در عراق آينده اي ندارد

  خطیب نماز جمعه این هفته تهران در خطبه دوم نماز با اشاره به فرا رسیدن شهادت حضرت فاطمه (س) گفت : بدترین رنجی که حضرت زهرا(س) دیدند ، انحراف در مدیریت جامعه بود و ایشان ضمن افشاگری در این مورد حمایت خود را از حضرت علی (ع) نشان دادند.

 • خاتمي :اصلاحات اقتصادي نتيجه داده است

  رئیس جمهوری در اجتماع هزاران نفر از مردم شهرستان کرج گفت : ما ارباب مردم نیستیم ، بلکه نوکر و خدمتگزار این ملت هستیم و اگر این ملت بگویند شما را نمی خواهیم ، کنار می رویم

 • عراق براي سربازان امريکايي ، چرا ناامن است؛

  حملات ضد امریکایی در عراق در حالی شدت گرفته است که آمارهای موجود حاکی است که نیروهای امریکایی مستقر در عراق هر روز مورد حمله قرار می گیرند که این آمار در حال افزایش است حتی کار به جایی رسیده است که سربازان امریکایی ربوده و یا به گروگان گرفته می شوند.

 • سخنگوي دولت : وزارت کشور تاسيس دفاتر نظارتي شوراي نگهبان را غير قانوني مي داند

  سخنگوی دولت در پایان جلسه هیات وزیران اعلام کرد: شرایط موجود دلخواه دولت نیست و این شرایط ایجاب می کند تا دوستان و بزرگان در شورای نگهبان مصالح کشور را طبق آنچه تا به امروز فکر می کردند ، ترجیح بدهند و مطابق این شرایط نسبت به تصویب لوایحی که از نظر ما هیچ منع شرعی و قانون اساسی ندارند ، اقدام کنند.

 • رفسنجاني : تنوع جغرافيايي ايران سرمايه عظيمي براي کارآفريني واقعي است

  رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در دیدار اعضای دبیرخانه اجلاس جهانی و شبکه ملی اشتغال جوانان ، رفع معضل بیکاری را جذب سرمایه های بزرگ و کوچک و هدایت آن در مسیر صحیح دانست و بورس را از مهمترین راههای ایجاد اشتغال عنوان کرد.

 • پيام خاتمي به کنفرانس بين المللي گفتگوي تمدنها: جهان را از بي عدالتي و ناامني برهانيم

  رئیس جمهوری با ارسال پیامی به کنفرانس بین المللی گفتگوی تمدنها در دهلی نو اعلام کرد : برگزاری کنفرانس بین المللی گفتگوی تمدنها را در موقعیت حساس و خطربار جهان امروز دریچه ای به سوی امید و صلح و همزیستی می دانم و از دولت هند ، سازمان یونسکو و تمام اعضای شرکت کننده به خاطر این اقدام موثر و راهبردی ، صمیمانه تشکر می کنم .

 • خاتمي : ما حق داريم

  محمد البرادعی ، رئیس آژانس بین المللی انرژی هسته ای بعد از ظهر دیروز با سیدمحمد خاتمی ، رئیس جمهوری دیدار کرد. به گزارش اداره کل اطلاعات و اخبار دفتر رئیس جمهور

 • خروج از مرز غربي کشور غير قانوني است

  معاون امنیتی - انتظامی وزارت کشور اعلام کرد: دولت جمهوری اسلامی ایران خروج از مرز غربی کشور را به داخل خاک عراق ، به منظور زیارت اماکن متبرکه در این کشور غیرقانونی می داند و از هموطنان می خواهد به کشوری که هیچ تضمین امنیتی در آن وجود ندارد ، وارد نشوند.

 • ادامه فعاليت منافقين در امريکا

  پایگاه اینترنتی روزنامه واشنگتن پست نوشت : با وجود این که در گفته های بیل کلینتون و جورج بوش ، روسای جمهوری پیشین و کنونی امریکا ، سازمان مجاهدین (منافقین) به عنوان سازمان تروریستی شناخته شدند اعضای این گروه همچنان به طور برجسته ای در امریکا در حال فعالیت هستند.

 • نظام قضايي ايران ، احکام اسلام را با نظامهاي جديد تلفيق کرده است

  رئیس قوه قضاییه در دیدار با صالح بن عبدالرحمن المحیمید، رئیس دادگاه های شرعی مدینه گفت : هنر نظام قضایی ایران تلفیق عنصر شریعت اسلام و احکام نورانی آن با روشها ، قالبها و نظامهای پیشرفته جدید و کارآیی قضایی است .

 • البرادعي در تهران <br> - امريکا اتهام تازه اي زد

  در حالی که محمد البرادعی ، مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی وارد تهران شده ، دولت امریکا اتهام تازه ای را به ایران وارد کرد و از آنچه که آن را تهدید منافع ملی واشنگتن دانست ابراز نگرانی کرد.

 • توافق ناخواسته با اهداف نامشخص

  احتمالا برای خود گروه های مبارز فلسطینی نظیر جنبش مقاومت اسلامی (حماس) و جهاد اسلامی فلسطین و بریگادهای مسجد الاقصی این نکته روشن است که توافق آتش بس سه ماهه ، جنبه تحمیلی و غیرآشتی جویانه ای را دارد.