• زورآزمايي شيراک

  اقدامات شتابزده ای که دولت فرانسه از رهگذر آن بنا دارد تا منع حجاب برای بانوان و دختران مسلمان این کشور را قانونی کند ، از هر لحاظ با اصول و آموزه های اولیه نظام حکومتی این کشور که متاثر از انقلاب سال 1789 میلادی است ، مغایرت دارد.

 • فرجام عادلانه !

  همان گونه که انتظار می رفت ، خبر بسرعت پخش شد و در صدر اخبار تمام خبرگزاری های جهان قرار گرفت : صدام دستگیر شد.

 • اعضاي گروهک منافقين که اقدامات تروريستي نداشته اند عفو مي شوند

  دادستان کل کشور گفت : اعضای گروهک منافقین که در اقدامات تروریستی حضور نداشته و دستانشان آلوده به قتل و کشتار و خون مردم مظلوم ایران نشده است ، مورد عفو و رافت جمهوری اسلامی ایران قرار می گیرند.

 • دبير مجمع تشخيص مصلحت نظام : <br> نبايد به اروپايي ها اعتماد کنيم

  دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در جمع مسوولان اتحادیه انجمن های دانش آموزان سراسر کشور گفت : سیاست های فعلی امریکا و انگلیس درباره ایران دوام چندانی نخواهد داشت ، گر چه آنها کشتی آخر را هم با ما خواهند گرفت.

 • مذاکرات خاتمي - آقايف در تهران

  رئیس جمهوری کشورمان در دیدار رئیس جمهور قرقیزستان ضمن اظهار امیدواری نسبت به حذف هر چه سریعتر عوامل ناامنی در منطقه ، خواستار تلاش و عزم همه جانبه برای مبارزه با تروریسم و پرهیز از یکجانبه گرایی در سطح بین المللی شد.

 • واردات خودرو و انگيزه هاي حزبي

  شاید در نگاه اولیه از کشاندن بحث واردات خودرو به صفحه سیاسی تعجب کنیم چرا که صلاحیت اظهار نظر درباره موضوعاتی از این دست فقط در دایره متخصصان اقتصادی و برنامه ریزی است اما این یادداشت در پی تحلیل صرفا اقتصادی با توجه به مولفه های داخلی و وضعیت بازار جهانی نیست بلکه تذکر یک نکته مبتنی بر شایعه ای قوی را در نظر دارد و قاعدتا با هدف هوشیارتر کردن مسوولان ذیربط انجام می گیرد.

 • محسن رضايي: حضور امريکايي ها در عراق بحران ساز است

  دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام ، دیروز در دیدار با عضو شورای انتقالی عراق و رئیس اتحادیه میهنی گفت : هم اکنون روند بحرانی و ویرانی در عراق ادامه دارد و بعد از صدام نیز با توجه به حضور امریکایی ها ، این کشور ، هنوز با بحران های مزمن دست و پنجه نرم می کند.