• آقای روحانی! نماینده شایسته ای برای این جبهه باشید

  امروز رئیس جمهور کشورمان برای شرکت در هفتاد و سومین اجلاس مجمع عمومی سازمان ملل متحد عازم نیویورک می شود. مهمترین برنامه این سفر چهارروزه، سخنرانی و تبیین آخرین مواضع جمهوری اسلامی ایران در باره مهمترین مسائل روز جهان است.

 • مروری بر جنایت‌های تروریستی گروهک‌های تجزیه‌ طلب در خوزستان

  در نخستین ماه‌های پیروزی انقلاب اسلامی بر اثر اقدامات گروه‌های معاند، استان خوزستان،‌ دستخوش آشوب و ناآرامی شد و از بهار سال 1358 تا آغاز جنگ تحمیلی انفجارهای پیایی در نقاط مختلف اهواز، آبادان و خرمشهر آرامش را از مردم سلب‌ کرد.

 • رئیس مجلس در نطق پیش از دستور:

  تقلای آخر تروریست ها در مقابل اراده ملت حسینی ایران به جایی نمی رسد

  رئیس مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: این تقلای آخر تروریست ها در مقابل اراده ملت حسینی ایران به جایی نمی رسد اما دستگاه های امنیتی کشور باید موضوع را جدی بگیرند.

 • مشاور فرماندهی معظم کل قوا:

  حادثه اهواز ترقه بازی برای تفرقه بود

  همزمان با اغاز هفته دفاع مقدس روز شنبه سردار حسین دهقان در گفتگو با برنامه جهان سیاست رادیو ایران در خصوص دستاوردهای دفاعی کشور، اهداف آمریکایی ها بر ضد توانمندی های جمهوری اسلامی ایران و نیز حادثه اخیر اهواز گفتگو کرد.

 • عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی درگفتگو با جام جم آنلاین ؛

  دشمن دیروز در جبهه ها بود اما امروز مخفیانه عمل می کند

  حسن غفوری‌فرد سیاست‌مدار و رییس هیات بازرسی و نظارت شورای عالی انقلاب فرهنگی عقیده دارد در دوران دفاع مقدس دشمن کشور، درجبهه های جنگ وارد نبرد شده بود و قصد داشت به درب خانه ها بیاید. اما امروز این دشمن مقابل چشم همه نیست و ناپیدا وارد عمل شده و مخفیانه عمل می کند که این مبارزه جنبه های پیچیده ای پیدا کرده است.

 • احد آزادیخواه سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با جام جم آنلاین؛

  مردم خواهان مبارزه با رانت، تبعیض و فساد هستند

  سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: انقلاب ما، فرزند دینی است که یکی از فروع آن جهاد به معنای دفاع مقدس است.

 • سید محسن یحیوی وزیر پیشین مسکن و شهرسازی در کابینه شورای انقلاب اسلامی در گفتگو با جام جم آنلاین؛

  با سوءاستفاده کنندگان از جایگاه‌های قدرت برخورد شود

  سید محسن یحیوی وزیر پیشین مسکن و شهرسازی در کابینه شورای انقلاب اسلامی گفت: در دوران دفاع مقدس با اخلاص و توسل مسئولان کشور به خداوند و مدیریت حضرت امام (ره) همگی در جنگ نابرابر 8 ساله به فضل الهی پیروز از میدان بیرون آمدیم و سختی‌ها را پشت سر گذاشتیم.

 • عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با جام جم آنلاین،

  با تجارب دفاع مقدس باید درنبرد اقتصادی دشمن حاضر شد

  عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه دوران دفاع مقدس دوران طلایی در مدیریت کشور بود، گفت:‌ در این دوران استعدادهای خوبی شکوفا شد و تجارب گرانبهایی، به دست آمد که باید با تکیه‌ بر این داشته‌ها، درنبرد اقتصادی دشمن وارد میدان شد.

 • نصرالله پژمان فر عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با جام جم آنلاین؛

  اعتماد و پشتیبانی مردم مهم‌ترین عامل برای مقابله با دشمن است

  عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: اگر بخواهیم با هر هجمه‌ای علیه کشور مقابله کنیم مهم‌ترین عامل برای پیروزی، اعتماد و پشتیبانی مردم است.

 • رئیس جمهور در مراسم آغاز سال تحصیلی جدید:

  عوامل تروریستی اهواز از همسایگان جنوب خلیج فارس تغذیه می‌شوند

  رئیس جمهور گفت: متاسفانه دیروز عواملی که هم پول و هم سلاح و سیاست و تبلیغاتشان از همسایگانمان در جنوب خلیج فارس آغاز می‌شود مردم، نوجوانان و کودکان ما در اهواز را به خاک و خون کشیدند.

 • روحانی: سازمان ملل تریبونی برای بیان مواضع ایران است

  رییس جمهور با اشاره به این که آمریکا بیش از همیشه حالت قلدرمآبانه خود را به رخ جهانیان می کشاند، گفت‌: همه کشورها از جمله جمهوری اسلامی ایران حرف‌های زیادی برای گفتن در سازمان ملل دارند، سازمان ملل فرصت و تریبونی برای بیان مواضع کشورمان است.

 • احضار سفرای هلند، دانمارک و کاردار موقت انگلیس در تهران به وزارت خارجه

  سفیران هلند، دانمارک و کاردار موقت انگلیس درتهران ، در اعتراض به اقامت برخی اعضای گروهک تروریستی مسبب جنایت شنبه در اهواز در این کشورها به وزارت‌‌ امور خارجه کشورمان احضار شدند.