• دادستان تهران خبر داد

  صدور کیفرخواست در پرونده پتروشیمی با ارزش سه میلیارد یورو

  دادستان تهران گفت: از ۱۹ تیرماه تا کنون اقدامات گسترده‌ای در شعب ویژه انجام شده است، در این مدت ۱۷۰۰ نفر احضار شده، برای ۴۲۶ نفر قرار بازداشت صادر شده که در حال حاضر ۱۳۳ متهم در بازداشت بسر می‌برند، ۵۴۰ نفر ممنوع الخروج و ۱۳۶ نفر ممنوع‌المعامله شده و هم‌چنین ۷۳ فقره کیفرخواست در پرونده‌های اقتصادی کیفرخواست صادر گردیده است.

 • کارشناس امور اقتصادی در گفت و گو با جام‌جم آنلاین مطرح کرد؛

  رویا پردازی «اف ای تی افی» با 20 درصد برجام

  درحالی کارشناسان اقتصادی به اظهار نظر اخیر حسن روحانی، رئیس جمهور کشور ما مبنی بر کاهش 20 درصدی قیمت‌ها با پیوستن ایران به توافق‌نامه FATF واکنش نشان دادن که این سئوال مهم ایجاد می‌شود که روحانی این درصد را با چه فرمولی محاسبه کرده است؟

 • روحانی در پایان جلسه شورای عالی هماهنگی اقتصادی سه قوه :

  رهنمود رهبری درباره بودجه 98 / ممکن است اصلاحاتی در بودجه سال آینده انجام شود

  رئیس‌ جمهور با اشاره به اینکه رهبری رهنمودی به سران قوا داشته‌اند، گفت: ممکن است بنابر این نظر، اصلاحاتی در بودجه 98 انجام دهیم.

  • دولت
 • فرمانده کل سپاه پاسداران:

  دشمنان آرزوی براندازی نظام را به گور خواهند برد

  فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به تلاش دشمن در جهت ناامن کردن کشور و تغییر رفتار در جمهوری اسلامی، گفت: دشمنان جرأت مطرح کردن موضوع ساقط کردن نظام جمهوری اسلامی را ندارند و این آرزو را به گور خواهند برد.

 • گزارش جام‌جم از میزان پاسخگویی نهادهای مختلف و نهادهایی که در پاسخگویی ضعیف هستند

  سخنگوها و سخن‌نگوها

  از اوایل مردادماه که محمدباقر نوبخت در استعفایی قهرگونه، سخنگویی دولت را واگذار کرد هنوز کسی از سوی دولتی‌ها برای این مسئولیت انتخاب نشده است.

 • فرمانده نیروی هوافضای سپاه اعلام کرد

  واکنش آمریکایی‌ ها به تست اخیر موشک بالستیک توسط ایران

  فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تائید خبر تست موشکی اخیر گفت: واکنش‌ آمریکایی‌ ها نشان می‌دهد که این تست برای آنها بسیار مهم بود که فریادشان درآمد.

 • رهبر معظم انقلاب در دیدار دست‌اندرکاران کنگره شهدای استان خراسان جنوبی:

  گسترش رویش‌های انقلاب موجب شکست دشمن در تهاجم به معنویات خواهد شد

  بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار دست‌اندرکاران کنگره‌ شهدای استان خراسان جنوبی که در تاریخ ۱۴ آبان ۹۷ برگزار شده بود، صبح امروز (سه‌شنبه) در محل این همایش در بیرجند منتشر شد.

 • مروری بر صفحه نخست روزنامه‌ های امروز کشور

  سخنگوها و سخن‌ نگوها (+تصاویر)

  مهم‌ترین عناوین صفحه اول برخی از روزنامه‌های امروز سه شنبه 20 آذر ماه 1397 را مشاهده کنید.

 • یادداشت اختصاصی افروغ برای جام جم آنلاین

  اعتراض جلیقه‌زردها نماد تضاد لیبرالیسم

  نظام سرمایه‌داری با تضادهای چندگانه‌ای روبرو است و چون هیچ‌گاه نتوانسته‌ این تضادها را حل کند بدنبال فرافکنی در خصوص آن است، در این میان مهمترین تضاد شناخته شده تضاد سود و نیاز است که معنای آن این است که سود سرمایه‌داری با نیازهای واقعی مردم سازگار نیست.

 • رئیس مجلس شورای اسلامی:

  روند کاهش نرخ ارز باید ادامه یابد

  رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: تصمیمات جلسات شورای هماهنگی تاثیرات مثبتی داشته و بیانگر این است که ایران می‌تواند شرایط را کنترل کند و خوشبختانه روند کاهش نرخ ارز ایجاد شد که باید ادامه یابد.