• سحرگاه امروز

  سلطان سکه و همدستش اعدام شدند

  حکم وحید مظلومین فرزند حبیب‌اله و محمد اسماعیل قاسمی فرزند غلامعلی که به جرم افساد فی‌الارض از طریق تشکیل شبکه فساد اخلال در نظام اقتصادی و ارزی و پولی کشور با انجام معاملات غیرقانونی و غیرمجاز و قاچاق عمده و کلان ارز و سکه به اعدام محکوم گردیده بودند، به اجرا گذاشته شد.

 • اجازه همسر برای کوهنوردی

  داغهای مجازی از فضاسازی با کدهایی ادعایی درباره پولشویی در ایران تا حکایت کوهنوردی با اجازه کتبی همسر در خراسان.

 • دادستان تهران خبر داد

  احضار ۱۵۰۰ نفر، بازداشت ۱۷۰ نفر و صدور ۶۹ کیفرخواست در پرونده‌های اخیر اقتصادی

  نشست دادستان تهران با رئیس اتاق تعاون ایران و تعدادی از مدیران شرکت‌های تعاونی و مراکز تولیدی، روز شنبه ۱۹ آبان ماه به ریاست جعفری دولت آبادی برگزار شد.

 • تحلیل نیویورک‌تایمز از جایگاه بین‌المللی عربستان پس از وقایع اخیر؛

  جنایت آل سعود، اشتباه آمریکا؛ اقتدار ایران

  نیویورک‌تایمز نوشت: ترور روزنامه‌نگار عربستانی در کنسولگری عربستان در ترکیه باعث شده تا دولت ترامپ نسبت به اتحاد با عربستان برای کم کردن قدرت ایران در منطقه کاملاً پشیمان شود.

 • یک کارشناس امور بین‌الملل در واکنش به افشاگری نیویورک تایمز در گفتگو با جام جم آنلاین :

  خواب جدید آمریکا برای آل‌سعود

  مسئول سابق دفتر حفاظت از منافع ایران در مصر تاکید کرد: افشاگری نیویورک تایمز نشان دهنده شکاف بین سعودی‌ها و آمریکایی‌هاست.

 • قدیری ابیانه در واکنش به اظهار نظر ظریف به جام جم آنلاین مطرح کرد:

  مبارزه با پولشویی یا افشای اسرار؟!

  یک دیپلمات باسابقه کشور درباره اظهار نظر اخیر وزیر امور خارجه گفت: هرچند ما باید در درون کشور برای مبارزه با پول‌شوئی سیستمی ایجاد کنیم، اما ضرورتی ندارد اطلاعات کشور را در اختیار کسانی قرار دهیم که مسئول تحریم ایران هستند.

 • رئیس جمهور در جلسه شورای عالی اجتماعی کشور تاکید کرد:

  مشکل اقتصادی کسانی که حقوق ثابت دارند، مضاعف است

  رئیس‌ جمهور در جلسه شورای عالی اجتماعی کشور، تقویت امید به آینده و تلاش بیشتر برای تحکیم و تقویت اطمینان و امنیت خاطر برای مردم را در حوزه رفع نگرانی‌ها از آسیب‌های اجتماعی، مورد تأکید قرار داد.

  • دولت
 • وزیر دفاع تاکید کرد؛

  پاسخ پشیمان‌کننده ایران به تهدیدات دشمن در عرصه فضا

  وزیر دفاع با بیان اینکه عرصه فضا دیگر در انحصار دشمنان نیست، گفت: نظام جمهوری اسلامی به چنان اقتداری دست یافته است که اگر متجاوزی در عرصه فضا اقدامی علیه ایران اسلامی از خود نشان دهد با چنان پاسخی مواجه خواهد شد که از کرده خود پشیمان خواهد شد.

 • کدخدایی : نظرات شورای نگهبان سیاسی نیست

  عباسعلی کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان در برنامه «بدون توقف» که شب گذشته از شبکه سه سیما پخش شد با تاکید بر سیاسی نبودن نظرات شورای نگهبان گفت: ما قوانینی داریم که بعضی‌ها به ما ایراد می گیرند و مجلس ملزم به اصلاح آنها می‌شود و نهایتا به تایید می‌رسد.

 • مقامات پادشاهی سعودی چگونه برای ترور مقامات ایرانی برنامه‌ریزی کردند؟

  مقامات بلندپایه سعودی و نزدیک به شاهزاده محمد بن سلمان ولیعهد عربستان سعودی سال گذشته با یک گروه کوچک از تجار عربستانی مذاکراتی داشتند. البته اصولاً به کار بردن واژه «مذاکره» در راستای یک هدف توجیه شده و منطقی است، بنابراین نمی‌توان نام «مذاکره» را بر روی آنچه بین این مقامات بلندپایه با گروهی کوچک از تجار در جریان بود، گذاشت. اما محوریت این ارتباط چه بود؟

 • سخنگوی سازمان انرژی اتمی مطرح کرد:

  ادامه همکاری‌ های هسته‌ای با اروپا در دو سال آینده

  سخنگوی سازمان انرژی اتمی با بیان این‌که تحریم‌های اخیر آمریکا نقض اصول و قواعد بین‌الملل است، تاکید کرد که این تحریم‌ها قرار موقتی که دادگاه لاهه در رابطه با تحریم‌ های آمریکا علیه ایران صادر کرد را نیز نقض می‌کند.