• رهبر معظم انقلاب در دیدار دانشجویان:

  جنایات غزه واقعیت ذاتی رژیم گرگ صفت صهیونیستی است

  حدود هزار دانشجو از دانشگاهها و مراکز آموزش عالی عصر امروز با حضرت آیت الله خامنه ای دیداری 2 و نیم ساعته داشتند تا رودررو، دغدغه ها، مطالبات و دیدگاههای جامعه دانشجویی را با رهبر انقلاب اسلامی مطرح کنند و در سخنان و پاسخهای ایشان، به تأمل در اولویتها و مسائل مختلف منطقه و کشور بپردازند.

 • در حسینیه امام خمینی(ره) برگزار شد

  مراسم سوگواری امام علی(ع) در حضور رهبر معظم انقلاب

  در سالروز ضربت خوردن مولای متقیان حضرت امیرالمؤمنین علی علیه السلام، مراسم سوگواری و عزاداری آن امام همام، با حضور قشرهای مختلف مردم و رهبر معظم انقلاب اسلامی، در حسینیه امام خمینی(ره) برگزار شد.

 • رهبر معظم انقلاب در دیدار رئیس جمهور و اعضای هیات دولت:

  خطاها و اشتباهات فرهنگی براحتی قابل جبران نیست

  حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی عصر امروز (دوشنبه) در دیدار رئیس جمهور و اعضای هیأت دولت، بخش هایی از معارف پرمحتوا و والای نهج البلاغه، و چند نکته اخلاقی را مطرح کردند.

 • در دیدار جمعی از اهالی شعر و ادب ایران و شاعران پارسی زبان جهان تاکید شد

  رهبر معظم انقلاب: شاعر باید پاسدار هویت فرهنگی جامعه باشد

  در شب ولادت کریم اهل بیت حضرت امام حسن مجتبی علیه السلام، جمعی از اهالی فرهنگ، اساتید شعر و ادب فارسی، شاعران جوان و پیشکسوت کشور، و تعدادی از شاعران پارسی‌گو از کشورهای تاجیکستان، هندوستان، افغانستان و پاکستان با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.

 • رهبر معظم انقلاب در دیدار مسئولان و کارگزاران نظام:

  دست دشمن در زمینه تحریم و تهدید خالی است

  حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند: دست دشمن هم در زمینه تحریم و هم در زمینه تهدید خالی است، به شرط اینکه ما اهل ایمان بوده و واقعاً در میدان حضور داشته باشیم. ایشان ناکارآمدی دو ابزار اصلی دشمن یعنی «تهدید نظامی» و «تحریم» را باعث روی آوردن استکبار به ایجاد اختلال در نظام محاسباتی دستگاهها و مقامات ایرانی برشمردند و تأکید کردند: تحریم را باید با مجاهدت در باب اقتصاد مقاومتی خنثی کرد و تهدید نظامی نیز به علت مقرون به صرفه نبودن، در حد تهدید لفظی باقی می ماند.

 • رهبر معظم انقلاب در دیدار قاریان، حافظان و اساتید قرآنی:

  «اسلام امریکایی» با پوشش اسلامی در خدمت اهداف امریکا و صهیونیسم است

  به گزارش جام جم آنلاین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری در اولین روز از ماه مبارک رمضان، ماه رحمت و ضیافت الهی و بهار قرآن، حسینیه امام خمینی(ره)، عطرآگین از رایحه آیات نورانی قرآن شد. در این مراسم جمعی از قاریان، استادان و حافظان کلام‌الله مجید، در حضور حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی، محفل انس با قرآن بر پا کردند و گروه‌های جمع خوانی نیز به تلاوت آیاتی از قرآن و حمد و ثنای پروردگار پرداختند.

 • رهبر انقلاب اسلامی در دیدار خانواده‌های شهیدان هفتم تیر :

  قضایای عراق جنگ «دلبستگان به امریکا و غرب» است

  حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (شنبه) در دیدار خانواده های معظم شهیدان هفتم تیر و جمعی از خانواده های شهیدان و جانبازان شهر تهران، با تأکید بر نیاز جامعه و کشور به درک و پیگیری پیام شهیدان، ادامه وفاداری ملت به راه نورانی و پرطراوت شهیدان را زمینه ساز استمرار شکست توطئه‌های سلطه گران خواندند و با اشاره به حوادث منطقه از جمله عراق افزودند: آنچه در عراق می گذرد، جنگ «تروریسم و دلبستگان به غرب» با «مخالفان تروریسم و طرفداران استقلال ملتها» است.

 • اگر در دیدار دانشجویی بودید چه نکته‌ای را مطرح می‌کردید؟

  پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR از کاربران خود می‌خواهد تا به این سؤال پاسخ دهند که «اگر شما در دیدار دانشجویی فرصت صحبت با رهبر انقلاب اسلامی را داشتید، مهم‌ترین نکاتی که با ایشان در میان می‌گذاشتید چه بود؟»

 • رهبر معظم انقلاب در دیدار رئیس و مسئولان قوه قضائیه:

  با دخالت امریکا و دیگران در عراق به شدت مخالفیم

  حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (یکشنبه) در دیدار رئیس و مسئولان عالی دستگاه قضائی و همچنین رؤسای کل دادگستری‌ها و دادستانهای مراکز استانها، ضمن بیان شش اولویت اصلی برای دوره جدید 5 ساله ریاست آیت الله آملی لاریجانی در قوه قضائیه، همکاری و همدلی و یکصدائی رؤسای سه قوه در مسائل کلان و مصالح عمومی کشور را بسیار ضروری و مهم برشمردند و با اشاره به تحولات اخیر عراق تأکید کردند پشت پرده فتنه‌انگیزی و آتش‌افروزی در عراق، قدرتهای غربی سلطه‌گر و در رأس آنها رژیم آمریکا قرار دارند و جمهوری اسلامی ایران ضمن مخالفت شدید با هر گونه دخالت آمریکا در مسائل داخلی عراق، معتقد است مردم و دولت و مرجعیت دینی این کشور توانائی پایان‌دادن به این آتش‌افروزی را دارند.

 • رهبر معظم انقلاب:

  تحقق شرایط مطلوب در دوران امام زمان(عج) دفعی نخواهد بود

  در آستانه خجسته سالروز ولادت با سعادت منجی عالم بشریت حضرت صاحب الزمان (عج)، رهبر معظم انقلاب اسلامی امروز (چهارشنبه) از نمایشگاه مجموعه تولیدات علمی و پژوهشی مؤسسه دارالحدیث بازدید کردند. در جریان این بازدید، دانشنامه امام مهدی (عج) که به همت این مؤسسه تهیه شده است، ارائه شد.

 • اجمالی-حضرت آیت الله خامنه‌ای:

  پیروزی انقلاب نمونه‌ای از آن چیزی بود که با ظهور امام زمان(عج) اتفاق خواهد افتاد

  رهبر انقلاب پیش از ظهر امروز چهارشنبه ضمن بازدید از نمایشگاه کتاب دارالحدیث در حسینیه امام خمینی، با پژوهشگران این موسسه دیدار کردند.

 • مشروح-رهبر انقلاب در دیدار رئیس، مدیران و محققان جهاد دانشگاهی:

  متاسفانه هنوز در زمینه های متعددی نگاه به بیگانگان است

  حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (دوشنبه) در دیدار رئیس، مدیران، پژوهشگران و محققان جهاد دانشگاهی، لازمه ادامه صحیح و پرشتاب حرکت علمی کشور را، «کار و مدیریت جهادی» و تقویت روحیه «ما می توانیم» با حفظ جهت گیریهای انقلابی و اسلامی و ترسیم دقیق جایگاه و وظایف، در چارچوب نقشه جامع علمی دانستند و تأکید کردند: هدف گذاری حرکت علمی کشور باید افزایش دانش جهانی از طریق تولید فرآورده های جدید و ناشناخته دانش بشری در چارچوب ارزشهای انسانی، باشد.

 • اجمالی-رهبر معظم انقلاب در دیدار اعضای جهاد دانشگاهی:

  برای پیشرفت مدیریت جهادی لازم است

  رئیس، مدیران و جمعی از محققان جهاد دانشگاهی صبح امروز دوشنبه با حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.