• مهمترین جمله رهبر انقلاب در سال ۹۳ انتخاب شد

  ملت، عاشق مبارزه‌ با صهیونیستها است

  «ملت، عاشق مبارزه‌ با صهیونیستها است.» این جمله حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در دیدار شرکت‌کنندگان در «کنگره‌ی جهانی‌ جریانهای افراطی و تکفیری از دیدگاه علمای اسلام» به عنوان مهمترین و به‌یادماندنی‌ترین جمله رهبر انقلاب اسلامی در سال ۹۳ از نگاه مردم انتخاب شد.

 • نامه تشکر همسر آیت الله خاتمی از رهبر انقلاب

  درپی درگذشت بانو فاطمه خاتمی فرزند آیت‌الله سید روح‌الله خاتمی و صدور پیام تسلیت محبت‌آمیز رهبر معظم انقلاب به همسر مکرمه آیت‌‌الله خاتمی و خاندان ایشان، بانو سکینه ضیایی(خاتمی) طی نامه‌ای به رهبر معظم انقلاب از پیام ایشان تشکر کردند.

 • مشروح - رهبر معظم انقلاب با اشاره به گفت‌وگوهای هسته‌ای:

  طرف مقابل اهل خنجر از پشت زدن است

  حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (پنج شنبه) در دیدار رئیس و اعضای مجلس خبرگان، تحقق «اسلام کامل» را خواست پروردگار متعال و هدف اصلی نظام جمهوری اسلامی خواندند و با اشاره به ضرورت ارائه اسلام ناب در مقابل تلاش مستکبران برای ترویج اسلام هراسی در میان ملتها تأکید کردند: در بررسی علل و راه حلهای چالشهای موجود، باید از سطحی نگری پرهیز کرد و با ریشه یابی مسائل، به مدیریت منطقی آنها پرداخت.

 • با حکم فرمانده کل قوا

  سردار سرتیپ اشتری به فرماندهی نیروی انتظامی منصوب شد

  حضرت آیت الله خامنه‌ای فرمانده معظم کل قوا در حکمی سردار سرتیپ پاسدار حسین اشتری را به سمت فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران منصوب و از تلاشهای بی‌دریغ و مؤثر سردار سرتیپ احمدی‌مقدم در دوره تصدی فرماندهی این نیرو تشکر و قدردانی کردند.

 • در دیدار مسئولان و دست اندرکاران منابع طبیعی و حفظ محیط زیست

  رهبر انقلاب: با متجاوزان به منابع طبیعی بدون هیچ اغماضی برخورد شود

  حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (یکشنبه) در دیدار مسئولان و دست اندرکاران منابع طبیعی و حفظ محیط زیست، حل مسائل و مشکلات زیست محیطی همچون آلودگی هوا، پدیده ریزگردها و دست اندازی به جنگل ها و مراتع و فضاهای سبز را نیازمند برنامه ریزی، تدبیر، پیگیری مستمر و جدی و قاطعیت دستگاههای مرتبط دانستند و تأکید کردند: حفظ محیط زیست یک وظیفه حاکمیتی است که باید با تهیه سند ملی محیط زیست و پیوست زیست محیطی برای همه طرحهای عمرانی و صنعتی و همچنین جرم انگاری تخریب محیط زیست، به این وظیفه بسیار مهم، عمل شود.

 • با صدور حکمی از سوی رهبر معظم انقلاب صورت گرفت؛

  انتصاب نماینده ولی فقیه و امام جمعه قزوین

  حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در حکمی حجت الاسلام شیخ عبدالکریم عابدینی را به‌عنوان نماینده ولی فقیه در استان قزوین و امام جمعه شهر قزوین منصوب کردند.

 • دیدار اعضای ستادهای کنگره های شهدای امور تربیتی، دانشجو و هنرمند با مقام معظم رهبری

  عکاس: جام جم

  اعضای ستادهای «کنگره شهدای امور تربیتی»، «کنگره شهدای دانشجو»، و «کنگره شهدای هنرمند» روز پنج شنبه با حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.

 • رهبر انقلاب در دیدار اعضای ستادهای «کنگره شهدای امور تربیتی»:

  پیشرفت‌های افتخارآمیز علمی کشور از برکات جهاد و شهادت در راه خداست

  حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با بیان اینکه جامعه‌ی مأنوس با فرهنگ ایثار و شهادت توقف و عقبگرد نخواهد داشت فرمودند: پیشرفت‌های افتخارآمیز علمی کشور از برکات جهاد و شهادت در راه خداست.

 • دیدار اعضای ستاد بزرگداشت روز ملی مهندس با مقام معظم رهبری

  بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار اعضای ستاد بزرگداشت روز ملی مهندس که در تاریخ ۱۳۹۳/۱۱/۶ برگزار شده بود، صبح امروز در همایشی که به همین منظور در سالن اجتماعات برج میلاد بر پا شد، انتشار یافت.

 • رهبر معظم انقلاب در دیدار اعضای ستاد بزرگداشت روز ملی مهندس:

  با تکرار زبانی اقتصاد مقاومتی هیچ اتفاقی نمی‌افتد

  بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار اعضای ستاد بزرگداشت روز ملی مهندس که در تاریخ ۱۳۹۳/۱۱/۶ برگزار شده بود، صبح امروز در همایشی که به همین منظور در سالن اجتماعات برج میلاد بر پا شد، انتشار یافت.

 • بطور جداگانه صادر شد

  پیام تسلیت رهبر انقلاب به خانواده سیدصادق طباطبایی و خاتمی

  حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دو پیام جداگانه درگذشت آقای دکتر سید صادق طباطبایی و ام الشهید خانم خلیلی فرزند آیت الله سیدروح الله خاتمی امام جمعه فقید یزد را تسلیت گفتند.