• رهبر معظم انقلاب در دیدار رئیس و مسئولان قوه قضائیه:

  با دخالت امریکا و دیگران در عراق به شدت مخالفیم

  حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (یکشنبه) در دیدار رئیس و مسئولان عالی دستگاه قضائی و همچنین رؤسای کل دادگستری‌ها و دادستانهای مراکز استانها، ضمن بیان شش اولویت اصلی برای دوره جدید 5 ساله ریاست آیت الله آملی لاریجانی در قوه قضائیه، همکاری و همدلی و یکصدائی رؤسای سه قوه در مسائل کلان و مصالح عمومی کشور را بسیار ضروری و مهم برشمردند و با اشاره به تحولات اخیر عراق تأکید کردند پشت پرده فتنه‌انگیزی و آتش‌افروزی در عراق، قدرتهای غربی سلطه‌گر و در رأس آنها رژیم آمریکا قرار دارند و جمهوری اسلامی ایران ضمن مخالفت شدید با هر گونه دخالت آمریکا در مسائل داخلی عراق، معتقد است مردم و دولت و مرجعیت دینی این کشور توانائی پایان‌دادن به این آتش‌افروزی را دارند.

 • رهبر معظم انقلاب:

  تحقق شرایط مطلوب در دوران امام زمان(عج) دفعی نخواهد بود

  در آستانه خجسته سالروز ولادت با سعادت منجی عالم بشریت حضرت صاحب الزمان (عج)، رهبر معظم انقلاب اسلامی امروز (چهارشنبه) از نمایشگاه مجموعه تولیدات علمی و پژوهشی مؤسسه دارالحدیث بازدید کردند. در جریان این بازدید، دانشنامه امام مهدی (عج) که به همت این مؤسسه تهیه شده است، ارائه شد.

 • اجمالی-حضرت آیت الله خامنه‌ای:

  پیروزی انقلاب نمونه‌ای از آن چیزی بود که با ظهور امام زمان(عج) اتفاق خواهد افتاد

  رهبر انقلاب پیش از ظهر امروز چهارشنبه ضمن بازدید از نمایشگاه کتاب دارالحدیث در حسینیه امام خمینی، با پژوهشگران این موسسه دیدار کردند.

 • مشروح-رهبر انقلاب در دیدار رئیس، مدیران و محققان جهاد دانشگاهی:

  متاسفانه هنوز در زمینه های متعددی نگاه به بیگانگان است

  حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (دوشنبه) در دیدار رئیس، مدیران، پژوهشگران و محققان جهاد دانشگاهی، لازمه ادامه صحیح و پرشتاب حرکت علمی کشور را، «کار و مدیریت جهادی» و تقویت روحیه «ما می توانیم» با حفظ جهت گیریهای انقلابی و اسلامی و ترسیم دقیق جایگاه و وظایف، در چارچوب نقشه جامع علمی دانستند و تأکید کردند: هدف گذاری حرکت علمی کشور باید افزایش دانش جهانی از طریق تولید فرآورده های جدید و ناشناخته دانش بشری در چارچوب ارزشهای انسانی، باشد.

 • اجمالی-رهبر معظم انقلاب در دیدار اعضای جهاد دانشگاهی:

  برای پیشرفت مدیریت جهادی لازم است

  رئیس، مدیران و جمعی از محققان جهاد دانشگاهی صبح امروز دوشنبه با حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.

 • پیام رهبر معظم انقلاب خطاب به مادران شهدای گمنام

  درود خدا بر مادرانی که به جگر گوشگانشان دست نیافتند

  حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب به‌مناسبت همایش "مادران چشم به راه" و تجلیل از مادران شهدای گمنام تهران خطاب به این مادران شهدا پیامی صادر کردند.

 • آیت الله مهدوی کنی در بیمارستان بهمن تهران

  با بستری شدن آیت الله مهدوی کنی در بیمارستان بهمن تهران به علت عارضه قلبی، این مرکز درمانی با فعالیت پرشمار خبرنگاران به کانون توجه خبری کشور و حضور شخصیت ها و مقامات تبدیل شده است و براساس گزارش ها، حال عمومی ایشان نیز ثابت است.

 • رهبر معظم انقلاب در دیدار اساتید، قاریان و حافظان مسابقات بین‌المللی قرآن کریم:

  بزرگ‌ترین گرفتاری دنیای اسلام غفلت از توطئه‌های دشمنان است

  در سالروز ولادت با سعادت حضرت زین العابدین امام سجاد علیه السلام، فضای حسینیه امام خمینی(ره) آکنده از عطر دل انگیز آیات روح بخش کلام الله مجید شد و اساتید، قاریان و حافظان برترِ سی و یکمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم، محفل نورانی انس با قرآن را در حضور حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی، بر پا کردند.

 • رهبر معظم انقلاب در دیدار امیر کویت:

  ایران همواره با کشورهای منطقه با شرح صدر برخورد کرده است

  حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (دوشنبه) در دیدار آقای شیخ صباح الاحمد الجابر الصباح امیر کویت و هیأت همراه، منطقه خلیج فارس و امنیت آن را بسیار مهم دانستند و تأکید کردند: امنیت این منطقه، در گرو روابط سالم و خوب همه کشورهای منطقه است..