• معاون سپاه محمد رسول الله (ص):

  برنامه‌هاي فرهنگي يادمان دوکوهه جذابيت بالايي داشت

  معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه محمد رسول الله (ص) گفت: برنامه‌های فرهنگی و هنری راهیان نور امسال نسبت به سال گذشته رشد کمی و کیفی داشت، مخصوصاً برنامه‌های فرهنگی و انگیزشی یادمان دوکوهه جذابیت بالایی داشت.

 • طلائيه ، سرزميني که مي درخشد

  هر که هستي ، باش ؛ اينجا طلايي مي شوي

  طلائیه - منطقه عملیاتی خیبر- پرچم های سرخ و سبز از دور، دست های خود را تکان می دهند و زیر آفتاب، دل طلایی طلائیه را جان می بخشند. اینجا پرچم سپید معنا نمی دهد. همانطور که پیام امام به خیبریان، همت را مجنون کرده بود و برای حفظ «مجنون» ، صلح و مصلحت اندیشی جایی نداشت.

 • يک ميليون نفر به مناطق جنگي سفر کرده‌اند

  مسئول سازمان نشر ارزش های دفاع مقدس سپاه و بسیج اعلام کرد؛ تا کنون یک میلیون نفر مناطق جنگی را زیارت کرده اند و پیش بینی می شود، 500 هزار نفر دیگر از مردم کشورمان تا پایان نوروز از مناطق جنگی دوران دفاع مقدس دیدن کنند.

 • در حسينيه گلزار شهداي هويزه ؛

  سومين نشست جنگ ديروز جنگ امروز برگزار شد

  نشست تخصصی تحلیلی جنگ دیروز جنگ امروز با حضور مرتضی آقاتهرانی (نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی)، و عباس سلیمی نمین(رییس مرکز تحقیقات تاریخ معاصر) در حسینیه گلزار شهدای هویزه برگزار شد.

 • عيد با خاطره تخريبچي هاي جنگ

  سيم خاردار سفره هفت سين

  اسفند که به میان راه می رسید باد دلربای خنکی در دشت بی انتهای جنوب می وزید و از سرمای استخوان سوز شبهای زمستان دیگر خبری نبود، این باد پیغام بهار را با خود داشت.

 • ياد تخريبچي شهيد رضا رياضي

  شهيدي که شهادت خود را پيش بيني کرد

  جنگی که بر ما گذشت ویژگی های بیشماری از جمله جغرافیایی، انسانی، اقتصادی و... داشت که مجموع آنها در جبهه خودی بود که جنگ را به دفاع مقدس تبدیل کرد و پیروزی را به جبهه ایران داد. یکی از آن ویژگی ها حضور همه ملت از هر شهر و دیار و تیره و قبیله و قومیت بود. جنگ عرصه ای بود که گوهرهای هر خطه ای از سرزمین ما فرصت بروز و ظهور یافتند.

 • شهيد مهدي باکري آنگونه که بود

  فرماندهي که همه عاشقش بودند

  شهید باکری از انسان‌های وارسته و خودساخته‌ای بود که با فراهم بودن زمینه‌های مساعد به مظاهر مادی دنیا و لذایذ آن پشت پا زده بود و نقش شهید باکری در حماسه قهرمانانه خیبر و تصرف جزایر مجنون بر کسی پوشیده نیست.

 • رئيس سازمان موزه‌هاي دفاع مقدس:

  60 کشور در جنگ تحميلي دشمن را همراهي مي‌کردند

  رئیس سازمان موزه‌های دفاع مقدس گفت: در جنگ تحمیلی، خائنان داخلی و در مجموع 60 کشور خارجی، دشمن را همراهی می‌کردند و ایران فشارهای همه‌جانبه‌ای را در آن سال‌ها تحمل کرد.

 • بيست و چهارمين سالگرد شهادت باکري

  پيکري که از هور بازنگشت

  هنگامی که پیکر فرمانده شهید لشکر عاشورا را از طریق آب‌های هورالعظیم انتقال می‌دادند، قایق حامل پیکر وی، مورد هدف آرپی‌جی دشمن قرار گرفت و قطره ناب وجودش به دریا پیوست.

 • سرلشکر جعفري در همايش ستارگان دوکوهه:

  جوانان بدانند دست‌يافتن به مقام شهدا امر محالي نيست

  فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: امروز ایران اسلامی به برکت خون شهیدان و مجاهدت ایثارگران همچون نگینی در جهان می‌درخشد و نور اسلام و انقلاب و آرمان‌های امام(ره) و شهیدان در حال تحقق است.

 • با حضور هزاران نفر از مردم تهران

  همايش بزرگ «ستارگان دوکوهه» برگزار شد

  همایش بزرگ «ستارگان دوکوهه» گرامی‌داشت سه تن از فرماندهان شهید لشکر 27 محمد رسول‌الله(ص) با حضور هزاران نفر از مردم تهران سه‌شنبه شب برگزار شد.

 • با حضور فرمانده کل سپاه انجام شد

  تقدير از چند دهه مجاهدت حاج بخشي

  چند دهه مجاهدت و تلاش حاج بخشی در همایش بزرگ «ستارگان دوکوهه» از سوی مردم تهران و سرلشکر جعفری فرمانده کل سپاه مورد تقدیر قرار گرفت.