• وزير ارشاد طي نامه اي دستور داد

  تامين مالي جشنواره ربع قرن دفاع مقدس

  محمدحسین صفارهرندی وزیر ارشاد طی نامه‌ای به محسن پرویز معاون فرهنگی‌اش از وی خواست دستور پرداخت 500 میلیون تومان سهم این وزارتخانه را برای برپایی جشنواره «ربع قرن دفاع مقدس» صادر کند.

 • سپاه پاسداران :

  آزادسازي خرمشهر حاصل اراده ملي بود

  سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اطلاعیه‌ای با پاسداشت سوم خرداد ماه و روز «مقاومت، ایثار و پیروزی»، حماسه آزادسازی خرمشهر را حاصل عزم و اراده ملی ایرانیان در اخراج اشغالگران از کشور دانست.

 • همزمان با سالروز آزادي خرمشهر صورت مي‌گيرد

  ميثاق فرماندهان جوان نيروهاي مسلح با امام خميني

  همزمان با بیست و هفتمین سالگرد نبرد عظیم الی بیت‌المقدس و آزادسازی غرورآفرین خرمشهر، مراسمی با عنوان «میثاق فرماندهان جوان و پیشکسوتان نیروهای مسلح با حضرت امام (ره) برگزار می‌شود.

 • فراخوان چهارمين جايزه ادبي يوسف سوم خرداد منتشر مي‌شود

  حسین زنجانی،مدیر ادبیات بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع‌مقدس اظهار داشت: بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع‌مقدس و حوزه هنری، تجربه برگزاری جشنواره‌های ادبیات داستانی انقلاب و دفاع‌مقدس را در کارنامه کاری خود دارند. امسال نیز درصدد آماده‌سازی چهارمین دوره از مسابقه سراسری داستان کوتاه دفاع‌مقدس با عنوان "جایزه ادبی یوسف" هستند.

 • در سفر رئيس جمهور به استان سمنان

  11 «نشان ملي ايثار» اهدا مي‌شود

  همزمان با سفر رییس جمهور به استان سمنان ، عصر روز چهارشنبه 30 اردیبهشت طی مراسمی در مجتمع هلال احمر سمان برگزار می شود ، اا تن از والدین شهدا نشان ملی دریافت می کنند.

 • سردار باقرزاده در نامه‌اي به رئيس جمهور

  سازمان امور رزمندگان تاسيس شود

  رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در نامه ای به رئیس جمهور خواستار تاسیس سازمان امور رزمندگان شد.

 • آيين تجليل از دو همرزم شهيد آويني در عرصه سينماي مستند

  هم‌زمان با برپایی آیین پایانی دومین دوسالانه «جایزه بزرگ شهید آوینی» ویژه برترین مستندهای سال ، از دو تن از همرزمان شهید آوینی در عرصه‌ سینمای مستند و حماسه دفاع مقدس تجلیل به عمل خواهد آمد.

 • 10 ارديبهشت در گلستان

  کارگاه آموزشي داستان نويسي دفاع مقدس برگزار مي‌شود

  معاون ادبیات اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان گلستان گفت: نخستین کارگاه آموزشی داستان نویسی دفاع مقدس 10 اردیبهشت در "سالن مهر" دانشگاه آزاد اسلامی گرگان برگزار می شود.

 • معاون آموزش نيروي زميني ارتش:

  پس از دفاع مقدس بيش از 2500 رزمايش برگزار شد

  معاون آموزش نیروی زمینی ارتش گفت: سیاست های دفاعی خود را بر مبنای اهداف پنجگانه مشتمل بر حفظ و ارتقای رزمی ، تقویت بنیه های دینی و اعتقادی ، حفظ روحیه و ایجاد نشاط و شادابی ، به روز شدن و پذیرش تحول و همچنین شناسایی موانع پیشرفت ، پایه ریزی کرده ایم که در راستای تقویت بنیه دفاعی برای آن تلاش می کنیم».