• خواننده «کربلا کربلا ما داریم می‌آییم» در بستر بیماری + نوای ماندگار حاج علی‌اکبر

  کاش باز هم دوربینی از رسانه‌های کشوری برسد و رشادت‌های این رزمنده حماسه‌سرا را یادمان بیندازد تا در حد یک عیادت کوتاه برای قدرشناسی ترغیب شویم و با برپایی یک مراسم دعا و توسل از نوای ماندگار حاج علی‌ اکبر شریعت برای شفا و سلامتی‌اش دعا کنیم.

 • معاون امور استان‌های رسانه ملی خبر داد:

  تدارک 80 شبکه استانی برای نوروز 98

  معاون امور استان‌های رسانه ملی گفت: شبکه‌های استانی صدا و سیما با هزارو850ساعت ویژه برنامه رادیویی و هزارو400ساعت برنامه تلویزیونی به استقبال نوروز 98 می‌روند.

 • رادیو سفر افتتاح شد

  مراسم افتتاح شبکه رادیویی جدید به مناسبت ایام نوروز با شعار «با شما همسفریم» در معاونت صدای جمهوری اسلامی برگزار شد.

 • به بهانه بیستم اسفند، روز ملی «راهیان نور» ؛

  سفر به وقت معنویت

  «شلمچه سفر نیست، شلمچه رویای تلخ و شیرین ماست. اصلا درست نیست بگوییم سفر تفریحی و سیاحتی به شلمچه و سایر مناطق جنگی می‎رویم. ما به آنجا می‎رویم تا روحیه‎مان را مجددا زنده کنیم نه اینکه تفریح کنیم. نمی‎دانم شاید هم تفریح است؛ تفریح برای روح خسته ما و برای دلتنگی‎های ما. بدانیم چه کسی هستیم و به کجا می رویم.» اینها جملات جانبازی است که هر ساله و در روزهای مختلف سال در قالب کاروان‎های راهیان نور راهی مناطق جنگی می‎شود تا از آنها بازدید کند. او با اینکه هر سال راهی این مناطق می‎شود هنوز تشنه معنویت این سفرهاست.

 • معاون صدای جمهوری اسلامی ایران مطرح کرد

  استقبال چشمگیر از چهاردهمین جشنواره بین المللی رادیو

  معاون صدای جمهوری اسلامی ایران گفت: در سال ۱۳۹۸ منشوری با عنوان گام دوم انقلاب پیش روی ماست که به سمت آن هدف پیش خواهیم رفت و خود را با شاخص‌های این منشور هماهنگ می‌کنیم.

 • معاون سیمای رسانه ملی خبر داد

  آغاز سال جدید با چاشنی خنده

  معاون سیمای رسانه ملی با اعلام برنامه‌های نوروزی شبکه های متعدد سیما در نوروز 1398 از پخش سریال‌های طنز در این ایام و پخش حداقل یک مجموعه طنز در هر فصل از سال آینده خبر داد.

 • جشنواره رادیو سرمایه است

  حمید رضا خزایی متولد سال 1332 است. وی تنها دو هفته بعد ازپیروزی انقلاب اسلامی و در اوایل اسفند 57 وارد رادیو شد و توانست در این رسانه علاوه بر تهیه کنندگی،سمت های مدیریتی متعددی را در کارنامه کاری خود ثبت کند که از آن جمله می توان به مدیر رادیو جبهه،مدیر رادیو کرج و قائم مقامی معاونت صدا اشاره کرد.