• جشنواره‌های غریب و مظلوم

  خنیاگران نمونه ای از جشنواره های بی‌نظم امسال بود.جشنواره‌هایی که این وضعیت حق آنها نیست و حتی اگر مدیران قصد داشته باشند با نگاه ویترینی به جشنواره های دهه فجر نگاه کنند، بهتر است لااقل ویترین زیبایی فراهم کنند.

 • نگارخانه لاله برگزار می کند

  نمایشگاه فروش آثار هنرمندان معاصر ایران

  نمایشگاه فروش آثار چند نسل از هنرمندان معاصر ایران به همت معاونت هنری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران از 27 بهمن تا 17 اسفند ماه در نگارخانه لاله برپا می شود.

 • 5 اسفند ماه

  برگزاری جشنواره جشنواره ها در برج میلاد

  مدیرکل امور بانوان شهرداری تهران از تجلیل از آثار منتخبین جشنواره های خوشنویسی کوثر، بهترین ها از دور ریختنی ها و عکس زنان و زندگی شهری در اسفند ماه خبر داد و گفت: از نفرات برتر این سه جشنواره پنجم اسفند ماه در همایش جشنواره جشنواره ها که در برج میلاد برگزار خواهد شد، تقدیر به عمل می آید.

 • سلسله مباحث جام‌جم درباره عوام‌گرایی و عقلانیت در مذهب ـ 1

  مسوولیت نخبگان در مساله عوام‌گرایی

  اشاره: «عوام یعنی کسانی که وقتی جو به سمتی می‌رود آنها هم دنبالش می‌روند و تحلیلی ندارند... یک وقت جو این‌طور است این‌جا می‌آید. یک وقت جو آن طور است آن‌جا می‌رود»؛ این تعریفی است که رهبرمعظم انقلاب در خردادماه سال 75 از اصطلاح عوام ارائه کردند.

 • گفت‌وگو با کارگردان فیلم استرداد:

  فیلمی به وسعت 50 هزار کیلومتر

  اشاره: علی غفاری از سال 66 در سینما فعال است و در سمت‌هایی چون مدیر تولید، مجری طرح و کارگردان سینما و تلویزیون کار کرده است. در کارنامه هنری او همکاری با سریال‌های تاریخی و مذهبی یوسف پیامبر، نردبان آسمان و شهر‌آشوب به چشم می‌خورد.

 • در باره فیلم روز روشن

  یک درام شهری

  بدون شک اگر بخواهیم سه تا از فیلم‌های قابل قبول در بین آثار کارگردانان فیلم اولی جشنواره را نام ببریم باید به فیلم «روز روشن» ساخته حسین شهابی اشاره کرد.هرچند او در عرصه فیلمسازی تازه‌کار نیست و قبلا چند فیلم کوتاه و ویدئویی ساخته است که ظاهرا خودش علاقه‌ای به آنها ندارد و از جنس دغدغه‌ها و سینمای خودش نمی‌داند.

 • وزیر ارشاد در اختتامیه جشنواره فیلم فجر:

  حضور فیلم اولی‌ها نویدبخش آینده‌ خوبی برای سینمای ایران است

  وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: از فیلم‌ اولی‌ها، جوانان و تازه به میدان آمده‌ها، خبرهای خوشی به ‌گوش می‌رسد و نویدبخش آینده‌ خوبی برای سینمای ایران است.

 • سیمرغ‌های سی‌و‌یکمین جشنواره بین المللی فیلم فجر پرواز کردند

  استرداد بهترین فیلم جشنواره فجر شد

  جام جم آنلاین:اسامی برگزیدگان بخش های مختلف سی و یکمین جشنواره فیلم فجر به شرح زیر اعلام شد.