• تو را به ابوالفضل بلند شو

  سخت بود دیدن سرو و صنوبرمان، ابوالفضل زرویی‌نصرآباد، روی تخت بیمارستان. قلب است و شوخی ندارد. خاصه آن‌که مشکل دیابت هم بر آن علاوه شده باشد؛ اما سخت بود آن قامت رشید را شکسته و خمیده دیدن. باید می‌گفتم کور شود این چشم و نبیندت روی تخت بیمارستان. باید می‌گفتم بامرام! یک تکان اساسی بده به آن قلب رنجور. یک یاعلی بگو و بلند شو. دستی بزن به دست علمدار بی‌دست و بلند شو.

 • بازیگر سینما و تلویزیون:

  ارسطو برایم تمام شده است

  اشاره: وقتی می‌خواستم اسم و شماره موبایلش را روی کاغذ بنویسم تا قرار مصاحبه بگذارم، بی‌اختیار جلوی شماره‌اش نوشتم: ارسطو عامل! مهرانفر به قدری ماهرانه ارسطو شده است که تقریبا تفکیک او از این شخصیت ماندگار غیرممکن است، طوری که اگر احمد مهرانفر را ستاره سریال‌های نوروزی 92 بدانیم، بیراه نرفته‌ایم.

 • این جشنواره سیاسی نیست؟

  خدا را شکر و به لطف پول نفت و دیگر ثروت‌های مادی و معنوی که در این سرزمین نهفته است، هر روز در گوشه و کنار کشور شاهد برگزاری یک جشنواره با موضوعات متنوع فرهنگی و ‌هنری هستیم.

 • به مناسبت ایام ولادت حضرت فاطمه زهرا (س)

  راه اندازی بخش «بانوی نور» در نمایشگاه کتاب

  معاون علمی و فرهنگی بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از راه اندازی بخشی ویژه ای به نام «بانوی نور» به مناسبت ایام ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و اهدای خطبه آن حضرت به بازدید کنندگان خبر داد.

 • کارگردان‌های ایرانی در دانشگاه «یو سی ال ای» آمریکا

  جشنواره فیلم‌های ایرانی در دانشگاه «یو سی ال ای» آمریکا با نمایش فیلم‌های کارگردان‌هایی چون بهرام بیضایی، مانی حقیقی، مازیار میری، علی مصفا، محمد شیروانی، نگار آذربایجانی رامبد جوان این روزها برپاست.

 • مجیدی به آفریقا می رود

  ادامه فیلمبرداری محمد (ص) از خرداد

  مجید مجیدی کارگردان پروژه «محمد (ص)» امروز برای انتخاب لوکیشن‌هایی برای صحنه‌های باقیمانده از این فیلم راهی شمال آفریقا می‌شود.

 • امام جمعه موقت تهران:

  پرچمداران آینده ما جوانان و نوجوانان هستند

  حجت الاسلام والمسلمین کاظم صدیقی در تجمع هیات های عاشورای فاطمی در میدان هفت تیر تهران با اشاره به اینکه پرچمداران آینده ما جوانان و نوجوانان هستند، گفت: مدیرانی که به مسائل این قشر و ارزشهای اخلاقی بی توجه هستند و خط قرمزی جز منافع شبکه ای خود نمی شناسند مدیران خوبی نیستند.

 • هر بند کاغذ تحریر 78 هزار تومان

  رئیس اتحادیه صنف فروشندگان کاغذ و مقوای تهران با اعلام رقم 78 هزار تومان برای هر بند کاغذ تحریر، از کاهش 20 درصدی قیمت کاغذ گلاسه در بازار پایتخت خبر داد.