• ساعت پخش: 20 ـ بازپخش: 11 صبح

  فیلم‌های نوروزی شبکه سه

  تبعیدی بن لوگان، یک مهندس الکترونیک است که از طریق یک شرکت آمریکایی برای کار در شعبه بلژیک همان شرکت که در کار تولید وسایل امنیتی است، استخدام می‌شود.

 • فعالیت بیش از 120 مرکز فرهنگی هنری در تعطیلات نوروز

  اجرای ویژه برنامه های فصل همدلی در تهران

  معاون فرهنگی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران از اجرای ویژه برنامه های «فصل همدلی» همزمان با تعطیلات نوروز در مراکز فرهنگی هنری پایتخت خبر داد و گفت: در قالب این طرح بیش از 120 مرکز در تعطیلات نوروز فعال خواهند بود.

 • اعلام پرفروش‌ترین و پرمخاطب‌ترین نمایش‌های تئاترشهر

  روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر در یک گزارش مشروح اطلاعات آماری بهترین نمایش از نگاه اعضای باشگاه تماشاگران سایت مجموعه ، پرتماشاگرترین و پرفروش‌ترین نمایش‌های اجرا شده در سال 91 را به تفکیک تالارهای مختلف اعلام کرد.

 • 26 اسفند تا 29 اسفند

  برنامه‌ مراکز فرهنگی هنری شهرداری تهران

  برنامه‌‌ فرهنگسراها و مراکز وابسته به سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران به تفکیک مناطق 22 گانه پایتخت به منظور حضور شهروندان و استفاده آنها از برنامه‌های ارایه شده از 26 تا 29 اسفند اعلام شد.

 • کاهش چشمگیر شمارگان کتاب‌های ادبی

  سال 91 سال افت شمارگان کتاب در همه حوزه‌ها و بخصوص حوزه ادبیات بود تا نویسندگان و شاعران یکی از کم رونق‌ترین سال‌های خود را پشت سر بگذارند. در این سال شمارگان کتاب‌های ادبیات به زیر 2000 نسخه رسید. کارشناسان این موضوع را ناشی از افزایش قیمت کاغذ، هزینه‌های چاپ و همچنین کاهش قدرت خرید مردم عنوان می‌کنند.

 • رابطه بالیوود با اسلام و مسلمانان

  هندی‌ها با سیاست «تفرقه بینداز و حکومت کن» انگلیسی‌ها آشنایی خوبی دارند. آنها دوران مبارزه مسالمت‌آمیز خود با استعمار انگلستان برای کسب آزادی و استقلال را از یاد نبرده‌اند.

 • ستاره فیلم‌های اکشن‌:

  ورزش به اندازه سینما برایم اهمیت دارد

  دواین جانسون بازیگر مطرح ژانر اکشن، قبل از ورود به عالم سینما یک ورزشکار سرشناس بود و جوایز زیادی از مسابقه‌های مختلف بین‌المللی کشتی گرفته بود. چند فیلم تلویزیونی هم ساخته شد که او قهرمان ورزشی اول آن بود. به همین دلیل، وقتی در سال 1999 نقش کوتاه شاه عقرب را در قسمت اول مجموعه فیلم «مومیایی» بازی کرد، همگان با نام و چهره او آشنا بودند.

 • مدیرعامل سازمان زیباسازی تهران:

  دیگر هیچ مجسمه‌ای به سرقت نمی‌رود

  شاید بعد از سرقت سریالی مجسمه‌های تهران بود که مردم و رسانه‌ها بیش از پیش نسبت به همین معدود مجسمه‌های شهرشان حساس شدند. اکنون نزدیک به سه سال از آن اتفاق می‌گذرد و مجسمه‌ها پیدا نشد.

 • سال خوب، سال بد

  بنگاه‌های اقتصادی معمولا روزهای پایان سال به حسابرسی و انبارگردانی می‌پردازند؛ بدهکاری و بستانکاری خود را شفاف کرده، موجودی کالای خود را برانداز می‌کنند و در یک رفت و برگشت در دفترهای روزنامه، معین و کل که به مدد نرم افزارهای حسابداری در عصر رایانه در زمانی کوتاه انجام می‌شود، کارنامه و عملکرد یکساله خود را می‌بینند.