• تمام «برکینگ بد» را در چهار قسمت «جاده قدیم» ببینید

  گفته می‌شود «جاده قدیم» که از جدیدترین سریال‌های کمدی تلویزیون است که از یکی از مطرح‌ترین‌ سریال‌های خارجی استفاده و با همه شخصیت‌هایش شوخی کرده است؛ اما اینکه آیا قرار است این سریال هم به سرنوشتی مشابه «هفت‌سنگ» دچار شود، پرسشی است که نویسنده آن در این باره پاسخ داده است.

 • با فرانک زحلی، کارگردان و نویسنده مجموعه انیمیشن «کوشا»

  جذابیت‌های پنهان انیمیشن برای معرفی حیات‌وحش ایران

  مجموعه انیمیشن «کوشا» به نویسندگی و کارگردانی فرانک زحلی از شبکه پویا پخش می‌شود. داستان‌هایی که کوشا، پدربزرگش و دو پرنده با نام‌های سبزه و قرمزه خلق کرده خردسالان را با تازه‌های علمی آشنا می‌کنند.

 • پدرسالار در عصر فرزندسالاری

  سریال «پدر‌سالار» که محصول اواسط دهه 70 تلویزیون است و سال 77 از شبکه دو به نمایش درآمد، به واسطه میزان مخاطبان و موفقیتش در جلب نظر مردم و مهم‌تر از آن به دلیل جریان‌سازی و کمک به تغییر دیدگاه‌های سنتی زمان خود، از سریال‌های قابل تامل تلویزیون محسوب می‌شود.

 • رابرت ردفورد ؛ بازیگر موفق، فیلمساز ناموفق

  تماشاگران سینما رابرت ردفورد را بیشتر به عنوان یک بازیگر می‌شناسند تا فیلمساز. این در حالی است که او از سال 1980 تا به حال، تعدادی فیلم سینمایی را کارگردانی کرده است. این فیلم در همان سال نمایش، موفق به دریافت چند جایزه اصلی اسکار شد.

 • پشت صحنه فیلم «جاذبه» بزودی از این شبکه پخش می‌شود

  نقد فیلم‌های ضدایرانی در شبکه نمایش

  شبکه نمایش بزودی پخش مستند زندگی بازیگران، نقد فیلم‌های ضد ایرانی و پخش پشت صحنه فیلم‌های معروف را در جدول پخش قرار می‌دهد.

 • الهام چرخنده، بازیگری که پوست انداخت

  الهام چرخنده اولین روز سال، در یکی از برنامه های تلویزیونی دست هایش را روی سینه اش گذاشت و عید نوروز را به رهبر معظم انقلاب تبریک گفت، تبریکی که می گوید برای او دردسرهای زیادی داشته و تا تهدید و شکستن شیشه ماشین او در شب تولد پسرش هم پیش رفته اند.

 • با فاطمه آل‌عباس، گوینده رادیو

  مشکلاتم را بیرون استودیو می‌گذارم

  وقتی پا به ساختمان رادیو می‌گذاریم، کسی پیدا نمی‌شود که فاطمه آل‌عباس را نشناسد. او سال‌هاست در رسانه رادیو فعالیت می‌کند و چند سال متوالی است به عنوان مجری افتتاحیه و اختتامیه جشنواره رادیو و گوینده برتر انتخاب شده است.

 • یک تعقیب و گریز بی‌پایان

  درباره وایلی ای کایوت و رودرانر، یکی از محبوب​ترین زوج​های کارتونی دنیا

  وایلی‌ای‌کایوت و رودرانر زوج کارتونی موفق از سری کارتون‌های لونی تونز و مری ملودیز هستند. در کارتون‌های این زوج، کایوت دائما تلاش می‌کند رودرانر را ـ که یک پرنده سریع زمینی است ـ بگیرد و بخورد.

 • تلویزیون در ایام تابستان نقش بسزایی در پر کردن اوقات فراغت مخاطبان دارد

  تب تابستانی تلویزیون

  واقعیت این است که همواره تعطیلات تابستان و طرح مساله تکراری اوقات فراغت با واژه تلویزیون آمیخته و همردیف می‌شود تا این رسانه، قدرت خود را در عصر ارتباطات به رخ بکشد.