• بخورید اما رژیم بگیرید!

  مستند خارجی و دیدنی «بخورید، رژیم بگیرید و بیشتر عمر کنید» محصول 2013 انگلستان امشب ساعت 22 روی انتن شبکه سلامت سیما می رود.

 • بزرگداشت 40 سالگی انقلاب، ضرورتی فراتر از علاقه و احساس

  ‌‌از وقتی بحث بزرگداشت چهلمین سال پیروزی انقلاب پیش آمد، نظرات گوناگونی میان علاقه‌مندان به نظام مطرح شده است‌. برخی، آن را نوعی ضرورت برای مرور دستاوردهای بزرگ کشور در 40 سال گذشته می‌دانند؛ دستاوردهایی که شاید از بیان درست و هنرمندانه آنها به دلایل مختلف غفلت شده و تعدادی هم معتقدند به این کار نیاز نیست و این‌که بایستیم و روی 40 سالگی این انقلاب که همچنان سرزنده به پیش می‌رود تأکید کنیم، به‌معنای آن است که گویی سقفی برای آن در نظر گرفته‌ایم که اصلاً معنایی ندارد.

 • گفت‌وگوی جام‌جم با پژمان بازغی

  تلاش می کنیم کودکان معلول هم به کودک شو بیایند

  در سال‌های اخیر شاهد ورود بازیگرانی بودیم که لباس اجرا تن کردند و جلوی دوربین تلویزیون ظاهر شدند که البته هرکدام از آنها بنا به دلایلی ،موضوع یا ساختار برنامه نظر آنها را جلب و این عرصه را تجربه کردند. در این باره می‌توان به هنرمندانی همچون مهران مدیری، رامبد جوان، کامبیز دیرباز، سروش صحت، کامران تفتی و امیرحسین صدیق اشاره کرد.

 • گفتگو با امیر غفارمنش؛ بازیگر

  دنیا تمام می‌شود مهربان باشیم

  روزی که آمد برای گفتگو در دفتر روزنامه از دیدن موهای جو گندمی اش جا‌خوردم. نه که بگویم آخی چه پیر شده توی کله ام پیچید : پیر شدی حامد... و حواست نیست. یک هو نقش‌هایش ریخت توی کله ام از سیب خنده بگیر تا ساعت خوش و دنیای شیرین دریا و آژانس دوستی و کلی کارهای خاطره انگیز دیگر. زندگی پر فراز و نشیبی داشته. از دورانی گفت که ساعت خوش بسیار گل کرد و یک هو باد بلاخیزی در جمع بچه های ساعت خوش وزیدن گرفت و پراکنده شدند. از روزهایی که فیلم اجاره می داد و روزگار روی نامهربانش را به امیر غفار منش نشان داده بود.

 • پدرانی که ماندگار شدند

  پ.د.ر، سه حرفی که وقتی کنار هم قرار می‌گیرند، غوغا می‌کنند و یک واژه مقدس و بزرگ را شکل می‌دهند که هیچ کس نمی‌تواند پا به پای آن رقابت کند. حالا این سه کلمه کنار هم قرار گرفته و شده نام یک سریال که این شب‌ها از شبکه دو پخش می‌شود.

 • گفت‌وگوی مفصل با مهدی سلطانی، بازیگر نقش حاج علی در سریال «پدر»

  این «پدر» با بقیه فرق دارد

  سریال «پدر» به تهیه‌کنندگی و نویسندگی حامد عنقا و کارگردانی بهرنگ توفیقی که این روزها از شبکه دو پخش می‌شود هم حاشیه زیاد دارد و هم مخاطب.

 • اولین برنامه «نود» در سری جدید روی آنتن رفت

  توپ‌بازی در زمین تلویزیون

  همزمان با شروع مسابقات لیگ برتر فوتبال، اولین برنامه «نود» در سری جدید آن به روال پخش همیشگی‌اش دوشنبه شب روی آنتن رفت. حالا سال‌هاست که دوشنبه شب‌های شبکه سه سیما با نام نود و مجری جنجالی‌اش، عادل فردوسی‌پور گره خورده است.

 • با حضور در برنامه «رو در رو» شبکه چهار سیما اتفاق افتاد؛

  گفتمان نمایندگان دولت، مجلس و بخش خصوصی در رونق تولید کالای ایرانی

  رونق تولید با حمایت ار کالای ایرانی موضوع برنامه این هفته «رو در رو» از شبکه چهار بود که سه شنبه ساعت 19 به صورت زنده پخش شد، ابراهیم جمیلی فعال اقتصادی و عضو هئیت نمایندگان اتاق بازرگانی ایران، علیرضا فولادگر عضو کمیسیون حمایت از تولید و کالای ایرانی مجلس میهمانان حضور برنامه بودند و صادق نجفی معاون وزیر صنعت و رحمانی نیا تولید کننده لوازم خانگی ایرانی میهمانان تلفنی برنامه بودند و مسائل و وضعیت فعلی تولید کالای ایرانی را به بوته نقد گذاشته و بررسی کردند.

 • هیراد و« قندانی» که رشیدپور ندیده بود

  روز گذشته گزارشی در همین صفحه منتشر شد که وضعیت شرکت‌های خواننده‌سازی را بررسی کرده و در کنارش به حواشی کنسرت‌های حمید هیراد ـ خواننده موسیقی پاپ ـ پرداخته بودیم. گزارشی که دو بخش داشت؛ در بخش اول ماجرای خواننده‌سازی را مرور کرده بود و در نتیجه‌گیری خود این نوع خواننده شدن را شیوه شرکت‌های سودجوی موسیقی دانسته و خوانندگانی که به این شکل وارد مارکت موسیقی می‌شوند را قربانی سودجویی همین شرکت‌ها معرفی کرده بود.

 • گفت‌وگوی جام‌جم با سرپرست گروه بدلکاران «نقابدار»:

  بازی با جان

  حادثه، صحنه‌های اکشن، پرت شدن از ارتفاع، چپ شدن ماشین، زمین خوردن با موتور، عبور از آتش و... واژه‌های بسیار ملموس برای بدلکاران است، زیرا کار روزمره آنها عملی کردن چنین واژه‌هایی است و بدون آنکه واهمه‌ای داشته باشند تن به چنین خطراتی می‌دهند تا صحنه‌های هیجان‌انگیز آثار نمایشی را برای مخاطبان دیدنی‌تر کنند، اما مسلما چنین حوادثی برای افراد معمولی جامعه نه‌تنها قابل لمس نیست، بلکه برایشان دور از ذهن است.

 • گفت‌وگو با بهروز بقایی و روزهای انتظارش

  دنیای او کَی شیرین می‌شود؟

  «دوست دارم کار کنم اما کسی سراغم را نمی‌گیرد». این را بهروز بقایی می‌گوید که مدتی است از شمال کشور به تهران برگشته و تلاش می‌کند به کار و حرفه‌اش که بازیگری، اجرا و کارگردانی است برگردد اما گویا شرایط چندان با او همراهی نمی‌کند.