• زنده از دل آتش

  راستش برای بخش عمده‌ای از ما که با عشق به‌سراغ کار خبر و خبرنگاری آمده‌ایم و سختی‌ها و تلخی‌ها و استرس‌هایش را به جان خریده‌ایم، «هیجان» عنصر اصلی و کلیدی گرایشمان به این شغل و حرفه بوده است.

 • روایت مجریان زن تلویزیون از دیدار با رهبر انقلاب :

  توصیه های رهبر معظم انقلاب به مجریان زن تلویزیون

  در حاشیه مراسم اهدا تقریظ رهبر معظم انقلاب برکتاب فرنگیس به راوی این کتاب ارزشمند، تعدادی از مجریان زن تلویزیون با رهبر معظم انقلاب دیدار و گفت و گو کردند.

 • گفت‌وگو با صدیقه کیانفر؛ بازیگر پیشکسوت رادیو و تئاتر

  سن، یک عدد بی‌اهمیت است

  صد جور بهانه می‌آورید که ورزش نکنید ! بعد می‌گویید چرا بی‌حالید و انگیزه کار ندارید؛ هزار جور اما و اگر کنار هم می‌گذارید که بگویید جوان ایرانی را به انزوا برده‌اند و زن‌های ایرانی برای فعالیت‌های اجتماعی با محدودیت‌های زیادی روبه رو هستند؟

 • نادر طالب زاده در جمع دانشجویان دانشگاه صدا و سیما

  آمریکایی علیه آمریکا

  طالب زاده نویسنده، مستندساز و برنامه ساز تلویزیونی گفت: بسیاری از اندیشمندان و صاحب نظران آمریکایی با شناخت کامل از نظام رسانه ای و سرمایه داری ایالات متحده، به انتقاد شدید از وضع آمریکای امروز روی آورده اند.

 • والدین حتما ببینند

  گپ گشت امشب ویژه نوجوانان

  برنامه گپ گشت که برای بررسی خطرات و آسیب های اجتماعی و روانی در دوره نوجوانی و جوانی تهیه و پخش می شود، امشب به موضوع بلوغ در دختران و پسران ورود می کند.

 • رئیس رسانه ملی در مراسم رونمایی از 130 مستند شهدای مدافع حرم اعلام کرد:

  درباره شهدای سراسر کشور مستند تولید می‌شود

  رئیس رسانه ملی در آیین رونمایی از 130 مستند با اشاره به برنامه ریزی سازمان صداوسیما برای تهیه مستندهایی با محوریت شهدای مختلف کشور گفت: ما با تمام توان در این مسیر حرکت می کنیم و امیدواریم بنیاد شهید و امور ایثارگران هم در این زمینه مشارکت کند.

 • گزارش جام‌جم از تغییر رویکرد شبکه «من و تو» از سرگرمی به سیاست

  وقتی دست «من وتو» رو می‌شود

  اگر اهل تماشای کارتون و فیلم‌های انیمیشن باشید حتما با شخصیت «اسکروچ» آشنایی دارید. شخصیتی که خسیس است و پول جمع کردن و احتکار کردن ویژگی شخصیتی او است. این شخصیت که تبدیل به استعاره‌ای شده برای افراد خسیس و محتکر در بیان عموم مردم هم مشهور است و اگر کسی خساست به‌خرج بدهد می‌گویند فلانی «اسکروچ‌بازی» درمی‌‌آورد. حالا رسانه‌های آن‌سوی آب‌ در حال آموزش همگانی اسکروچ‌بازی هستند.

 • معاون رئیس رسانه ملی:

  فاز دوم مستند شهدای مدافع حرم در دستور کار صداوسیماست

  در مراسم رونمایی از ۱۳۰ مستند تولید مراکز استانی صدا و سیما، معاون رئیس سازمان صداوسیما تصریح کرد: این روزها همه ما در حالی معنای استقلال، آزادی و غرور ملی را درک می کنیم و این صلابت و آزادگی را مرهون جانفشانی این مردان مرد هستیم که بهترین فرزندان این مرز و بوم به شمار می‌روند.