• شرط ازدواج در شبکه پنج

  واحد تامین برنامه شبکه پنج سیما، در ماه مبارک رمضان هر شب حوالی ساعت یک بامداد یک فیلم سینمایی برای مخاطبان نمایش می دهد.

 • پاک‌بازی در مرام دلبران

  این شب‌ها مخاطبان شبکه یک در ساعات بعد از افطار، شاهد مجموعه‌ای مناسبتی از این شبکه هستند. مجموعه سر دلبران که با ساختار درست روایی، داستان منسجم و بهره جستن از حضور بازیگران شناخته‌شده و نام‌آشنا، میهمان خانه‌های مخاطبان شده و آنها را به تماشای مجموعه‌ای با کیفیت و استاندارد نشانده است.

 • از «روزه‌داران گرامی» تا «ماهتون عسل»

  قبل از آن‌که تولید مجموعه‌های رمضان در رسانه ملی شکل بگیرد، برنامه‌های افطار و سحر به شکل ویژه روانه آنتن می‌شد و هر یک از شبکه‌های سیما با توجه به ماموریتی که برایشان تعریف شده بود، تلاش می‌کردند برای لحظات ملکوتی اذان صبح و مغرب برنامه‌هایی با رویکرد معارفی آماده پخش کنند تا مورد استفاده مخاطبان قرار بگیرد. هر یک از برنامه‌ها ویژگی‌های منحصر به خودشان را داشتند. تم برخی برنامه‌ها جدی و بعضی دیگر کمی از حالت خشک و رسمی فاصله گرفته بود.

 • رئیس رسانه ملی در نشست هم‌اندیشی حمایت از کالای ایرانی:

  ملّتی که دارای توانمندی‌های فوق‌العاده است تحت تأثیر تحریم‌ها قرار نمی‌گیرد

  رئیس رسانه ملی در نشست هم‌اندیشی حمایت از کالای ایرانی با بیان اینکه در سال حمایت از کالای ایرانی باید راهبرد توسعه صادرات با تکیه بر توان داخلی رقم بخورد گفت: امروز باید راهبرد کشور به جایگزینی صادرات به جای واردات بی‌رویه تبدیل شود تا بتوانیم با حمایت از کالای ایرانی و رشد آن، افزایش سهم بازار داخلی از کالاهای ملی و توسعه اشتغال‌زایی را رقم بزنیم.

 • تلویزیون ابزار قدرتمند فرهنگ‌سازی

  انتقال پیام به دیگری و رساندن محتوایی به انسان‌های دیگر از دیرباز مورد توجه بشر قرار داشته است. انسان‌ها برای آن‌که حرف خود را به همنوعانشان برسانند راه‌های مختلفی را آزمودند، تلاش‌های بسیاری برای «ارتباط» صورت گرفت از آتش و دود گرفته تا سنگ‌نگاره‌ها و کتابت و صنایع مختلف هنری و ادبی تا به زمان معاصر که اختراعات الکتریکی و الکترونیکی برای رساندن پیام صورت گرفت.

 • برنامه سکانس صدا روزهای پنجشنبه ساعت 10 صبح از رادیو صبا پخش می‌شود

  پاتوق صدامخملی ها

  رادیو صبا با محوریت شادی‌آفرینی و امیدبخشی به مخاطبان راه‌اندازی شده و از همان زمان تا به امروز تلاش داشته برنامه‌های متنوعی را پخش کند. این شبکه رادیویی اواخر سال 96 برنامه سکانس صدا را با هدف قدردانی و تکریم از هنرمندان و پیشکسوتان عرصه دوبله روانه آنتن کرده و تا به امروز ادامه دارد.

  • رادیو