• «اردی‌بهشت» تلویزیون برای آموزش مهارت‌های زندگی

  با نگاهی به جدول پخش شبکه‌های تلویزیونی، برنامه‌های مختلف گفت‌وگومحوری را می‌بینیم که هر کدام با توجه به نوع مخاطب به موضوعاتی می‌پردازند که بتوانند بخشی از نیازهای جامعه و مخاطب را مرتفع کنند.

 • توضیحات مدیر پروژه «یار دوازدهم» درباره سفر پرحاشیه به برزیل

  سیدجواد هاشمی: گول خوردم و خانه ام را فروختم

  سیدجواد هاشمی که مدیریت پروژه موسوم به اعزام هنرمندان حامی تیم ملی به برزیل را برعهده داشت، عکس انداختن با مردم را حمایت فرهنگی هنرمندان از تیم ملی می‌داند و این‌بار در برابر پرسش‌هایی درباره ابهام این سفر توریستی می‌گوید: «گول خوردیم»!

 • ماجرای عصبانیت مریم امیرجلالی در هنگام زیارت

  مریم امیرجلالی - بازیگر سریال‌های طنز تلویزیون - می‌گوید که در فامیل به فردی مهربان معروف است اما متاسفانه این روزها هر روز عصبانی می‌شود و وقتی هم عصبانی می‌شود اطرافیانم هیچ کاری نمی‌توانند بکنند.

 • پای صحبت آرمان زرین کوب، تهیه کننده سریال

  نقش «ایرج قادری» در تولید سریال «ستایش»

  آرمان زرین کوب، تهیه کننده سریال ستایش می گوید: «ستایش» بخشی از موفقیتش را مرهون زنده یاد «ایرج قادری» است چون انتخاب بازیگر نقش حشمت فردوس (داریوش ارجمند) توسط او انجام شد.

 • محمد مسلمی:

  عموهای فیتیله‌ای تازه می‌شوند

  این برنامه در ماه مبارک رمضان به صورت تولیدی به بچه‌ها ارائه می‌شود و به گفته محمد مسلمی که کارگردانی برنامه را برعهده دارد، از عید فطر به صورت زنده و با بخش‌های تازه به نمایش درخواهد آمد.

 • با مرتضی پایه‌شناس؛ کارگردان مستند «فیلم ناتمامی برای دخترم سمیه»

  داستان تو خالی بودن ویترین منافقین

  کارگردان مستند «فیلم ناتمامی برای دخترم سمیه» می گوید: فیلم بدون حذف حتی یک پلان از شبکه‌های مختلف سیما پخش شد.

 • سریالی جدید از کارگردان «کلاه پهلوی»

  روایت ‌حسن جوهرچی از «برابر اصل»

  تصویربرداری سریال تلویزیونی برابر اصل به نویسندگی و کارگردانی سیدجلال‌الدین دری در خیابان‌های تهران ادامه دارد و از امروز حسام نواب‌صفوی به عنوان بازپرس محمودی جلوی دوربین می‌رود؛ حسن جوهرچی هم نقش اصلی این سریال را بازی می‌کند.

 • با اکرم‌السادات محمدی‌خواه، مجری برنامه سحر اولی‌ها

  کودکان روزه‌دار را نصیحت نمی‌کنم

  باز هم رمضان دیگری از راه رسید و دوباره فضای کشور عطر و بویی دیگر گرفت و به تبع آن شبکه‌های تلویزیونی هم با برنامه‌هایی که دارند به استقبال این ماه عزیز می‌روند از جمله شبکه دو که باز هم برنامه «سحر اولی‌ها» را در جدول پخش خود قرار داده تا کودکانی که به عشق روزه‌داری، قبل از اذان صبح بیدار شده و سحری می‌خورند از دیدن یک برنامه تلویزیونی بی‌نصیب نباشند.

 • تعطیلی دو روزه «هفت سنگ»

  مجموعه رمضانی «هفت سنگ» که پیش از این در ساعت‌های مختلف به روی آنتن رفته است، این‌بار به دلیل همزمانی با بازی‌های لیگ جهانی والیبال و همچنین بازی‌های جام جهانی 2014 برزیل به مدت دو شب تعطیل شد.