• چرا مدینه پر بیننده است؟

  شکست نسبی سریال‌های مناسبتی در یکی دو سال اخیر به خصوص در ماه مبارک رمضان، و تا حدودی تعطیلات عید، و برگزاری مسابقات جام جهانی در رمضان امسال باعث شد تصور عمومی این باشد که سریال‌های مناسبتی امسال توفیق چندانی کسب نمی‌کنند.

 • تهیه‌کننده «سلام بمبئی»:

  سه میلیارد ندارم به بازیگر هندی بدهم

  تهیه کننده پروژه پر سر و صدا «سلام بمبئی» معتقد است سه میلیارد دستمزد بازیگر معروف سینمای هند مبلغ زیادی است و او باید برای شکل گیری این همکاری دستمزد کمتری مطالبه کند.

 • گفت‌وگو با عبدالرضا اکبری، بازیگر مجموعه «‌فاخته»

  بازی ‌خودم را با دقت از تلویزیون می‌بینم

  عبدالرضا اکبری برای مخاطبان تلویزیون، چهره‌ای آشناست؛ برای کسانی که در سال‌های دور حضور او را در مجموعه «مزد ترس» به خاطر دارند و ‌ کسانی که در مجموعه‌های مختلفی همچون دلنوازان، اغما، تولدی دیگر و فیلم‌های دختری با کفش‌های کتانی، اخراجی‌ها، فرزند صبح و مستاجر بازی‌اش را دیده‌اند.

 • سریال مدینه / قسمت 18

  قسمت هجدهم سریال «مدینه» به کارگردانی سیروس مقدم چهارشنبه شب (25 تیرماه) از شبکه اول سیما پخش شد.

 • انگ هایی که به ماه عسل نمی چسبد

  «ماه عسل» امشب پخش نمی‌شود

  مدیر تولید برنامه ماه عسل با اشاره به انتقاداتی که در مورد میهمانان تکراری این برنامه تلویزیونی مطرح می شود، گفت: تاکنون هیچ برنامه ای فقط با یک میهمان برگزار نشده و اینگونه انگ ها به ماه عسل نمی چسبد.

 • گزارشی از برنامه افطاری شبکه جام‌جم

  سفره‌ای آسمانی برای ایرانی‌های جهان

  هر سال همزمان با ماه مهمانی خدا شاهد پخش ویژه برنامه‌های مختلفی از شبکه‌های تلویزیون هستیم و هرشبکه با توجه به نوع مخاطب، برنامه‌های خاصی به خصوص برای لحظات ملکوتی اذان مغرب طراحی می‌کند.

 • برخی ادای فردوسی‌پور را درمی‌آوردند

  مخاطبان چه نمره ای به گزارشگران جام‌جهانی می‌دهند؟

  پخش زنده‌ 64 مسابقه فوتبال از رقابت‌های جام‌جهانی، آزمونی سخت برای تلویزیونی بود که تلاش کرد در کنار گزارشگران قدیمی، تعدادی گزارشگر جوان را هم معرفی کرده و به مخاطبان بقبولاند.

 • 2 سریال جدید برای شب‌های قدر

  پخش سریال‌های «کیفر» و «دیگری» که ویژه شب‌های قدر تولید شده، از امشب و فردا شب در شبکه‌های دو و سه آغاز می‌شود و شبکه یک نیز پخش سریال مدینه را ادامه می‌دهد.

 • یادداشت

  تصویر رمضانی از جدال خیر و شر در سریال‌های امسال

  رمضان امسال، تلویزیون ساخت سریال‌‌های مناسبتی خود را به کارگردانان متفاوتی سپرد. شبکه یک کارگردانی سریال مدینه را به سیروس مقدم واگذار کرد که یکی از پرکارترین و مطرح‌ترین کارگردانان تلویزیون است و تاکنون آثار متفاوتی را ساخته است.

 • نقدهایی که به ماه عسل می‌شود دلیلی بر اثرگذاری و اهمیت آن است

  قند و پند ماه عسل

  در این که برنامه ماه عسل به یک برند تلویزیونی تبدیل شده، شکی نیست و نام احسان علیخانی چنان با آن تنیده شده که معلوم نیست او اعتبارش را از ماه عسل گرفته یا برند شدن ماه عسل به واسطه حضور و اجرای اوست.

 • پروانه ساخت «سلام بمبئی» صادر شد

  ماجرای عشق بازیگر هندی به محمدرضا گلزار

  این فیلم داستان عاشقانه‌ای بین یک دختر ثروتمند هندی(آیشواریا رای) و یک پسر ایرانی(محمدرضا گلزار) است که دانشجوی پزشکی در هندوستان است. این دو عاشق هم می‌شوند اما خانواده دختر با ازدواج آن‌ها مخالف است.

 • با داریوش کاردان، مجری برنامه «شهر باران»

  استاد ‌خرناس ‌هنوز ‌هم با من است

  برخی خانواده‌‌ها هستند که به صورت فامیلی در یک رشته کاری یا رشته هنری فعالیت می‌کنند و در آن به صورت یک خاندان مشهور می‌شوند.