• نقش جدید بازیگر پرکار در «پرده نشین»؛

  مهران رجبی مدیر حوزه علمیه می‌شود

  مهران رجبی که به تازگی بازی در سریال «دردسر‌های عظیم» را به پایان رسانده با چند پروژه سینمایی و تلویزیونی به عرصه تصویر باز می‌گردد.

 • با نازنین بیاتی، بازیگر «فرشته‌ها با هم می‌آیند»

  مادر سه قلو بودن حال خاصی دارد

  گرمی، صمیمیت و راحتی وجه مشترک بازی‌های اندکی است که تاکنون از نازنین بیاتی، دختر جوان و تازه وارد سینمای ایران دیده‌ایم. او بدون ادا و اطوارهای خاص بازیگری موفق شده توانایی اش را به رخ بکشد و تماشاگر را با خود همراه کند.

 • آزاده پورمختار از صداپیشگی کارهای عروسکی می‌گوید:

  عروسک باید شخصیت داشته باشد

  وقتی نام آزاده پورمختار را می‌شنویم به طور حتم صدای گرم و جذابش درمجموعه مدرسه موش‌ها، هادی و هدا، زی‌زی گولو و خونه مادربزرگه در ذهنمان تداعی می‌شود.

 • تلویزیون در دهه 60 برای اولین بار دست به نمایش فیلمی زد که به نظر می‌رسید یک محصول خارجی است

  تله‌فیلمی که تیتراژ نداشت

  روند سریال‌سازی احمد نجیب‌زاده با موضوع شاه سابق ایران و مسائل مربوط به رژیم گذشته، با وجود پایان زودهنگام دومین سریال پس از انقلابش «اشک تمساح» متوقف نشد؛ چون در شرایطی که در فضای انقلابی آن سال‌ها این‌گونه سریال‌ها از سوی مردم با استقبال رو‌به‌رو می‌شد، مسئولان وقت تلویزیون نیز با رغبت، قراردادهای تازه‌ای را با این کارگردان به امضا می‌رساندند.

 • الهام چرخنده این بار از «بیداری اسلامی» می گوید

  الهام چرخنده در حاشیه اجرای نمایش «شبی در کهکشان‌ها» و پس از تماشای این نمایش ترکیبی گفت: «به‌عنوان یک مسلمان به کسانی که این کار را طراحی کردند می‌بالم زیرا من می‌دانم از لحظه نگارش تا لحظه خلق این اثر چقدر زحمت کشیده‌اند و به هنرمندانی که به این شکل برنامه را اجرا کردند افتخار می‌کنم.»

 • گفت‌وگو با ابراهیم شفیعی، دوبلور و صداپیشه عروسکی

  صدا پیشه‌ها به عروسک جان می‌دهند

  ابراهیم شفیعی را همه با تیپ‌های مختلفی که در مجموعه طنز«خنده بازار» ایفا کرد می‌شناسند، البته او با گروه عموپورنگ همراه و با شخصیتی با نام «پهلوون پنبه» محبوب دل بچه‌ها شد.

 • داریوش ارجمند:

  حشمت فردوس شخصیتی یگانه است

  داریوش ارجمند در خصوص ساخت سری سوم «ستایش» معتقد است: ساخت فصل بعدی قطعی است و مطمئن باشید که این سریال در فصل سوم هم می تواند جذاب باشد.

 • با بهرنگ توفیقی، کارگردان سریال «انقلاب زیبا»

  با حواس جمع، انقلاب زیبا را ببینید

  بهرنگ توفیقی که متولد 1355 است و تاکنون به‌عنوان برنامه‌‌ریز، دستیار کارگردان، مدیر تولید و حتی بازیگر در سینما و تلویزیون تجربیاتی اندوخته، بعد از ساخت یک سریال به نام «مسیر انحرافی» و چند تله‌فیلم، کارگردانی انقلاب زیبا را به عهده گرفته و حالا حاصل تلاش او و همکارانش هر شب از شبکه یک به نمایش در‌می‌آید.

 • سکسکه های حیدری در برنامه پایش + فیلم

  «مرتضی حیدری » مجری برنامه پایش شب گذشته (یکشنبه 26 مرداد) با حضور « علی ربیعی »وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی دچار سکسکه های پی در پی شد که واکنش​های زیادی را از سوی بینندگان برانگیخت، به گونه ای که آنها برای حیدری راههای درمانی متعددی برای رفع سکسکه تجویز کردند. هنگام اجرای برنامه، وزیر رفاه هم از فرصت استفاده کرد و گفت: احتمالا سکسکه را هم تحت پوشش بیمه قرار خواهیم داد. صحنه های دیدنی سکسکه حیدری را ببینید.

 • گزارشی از برنامه «هفت کوچه»

  حضور پررنگ اقوام ایران زمین در رادیوفرهنگ

  یکی از برنامه‌هایی که با رویکرد فرهنگ و مردم روی آنتن می‌رود، برنامه «هفت کوچه» از شبکه رادیویی فرهنگ است. برنامه‌ای که شنونده‌های خود را با فرهنگ ایرانی و اسلامی آشنا می‌کند و تلاش دارد نقش برنامه‌های رادیویی را در توسعه فرهنگ کشورمان ارتقاء دهد.