• 1700 کیلوگرم آهن هر روز بالا و پایین می‌رود

  دکور «ماه عسل» جعبه ای جواهر نشان است

  پیمان قانع طراح دکور ویژه برنامه «ماه عسل» گفت: نمی خواستم دکور برنامه کلیشه ای به نظر برسد. زیرا در اکثر دکورهایی که برای برنامه‌های ماه رمضان زده می شود، غالبا از رنگ های سفید و فیروزه ای استفاده می شود.

 • حضور همزمان بازیگران در سریال‌ها آزاردهنده نیست

  مدیرشبکه‌ یک: درباره‌ «هفت سنگ» قضاوت نمی‌کنم

  مدیر شبکه‌ یک سیما حضور همزمان مهدی سلطانی و شبنم مقدمی در دو سریال رمضانی «هفت سنگ» و «مدینه» را معضل نمی‌داند و تاکید می‌کند که این مساله آزار‌دهنده نیست.

 • با رامبد جوان، ‌مجری برنامه «خندوانه»

  باید خودمان حال خودمان را خوب کنیم

  نزدیک به 20 سال از پخش سریال «خانه سبز» می‌گذرد و رامبد جوان، انگار همان فرید جنگلبرد است که به عنوان بازیگر، کارگردان و تهیه‌کننده در سریال‌های متعدد حضور دارد. بجز شباهت‌های رفتاری بین رامبد جوان و فرید در خانه سبز، نقاط مشترک زیادی می‌توان در دیدگاه جوان و روح حاکم بر سریال‌ خانه سبز دید.

 • نوباوه: طرح کپی بودن سریال هفت‌سنگ جریان‌سازی سیاسی است

  نایب رییس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با انتقاد از اینکه امروزه تعداد قابل توجهی از آثار هنری در کشور کپی کامل فیلم‌ها و سریال‌های خارجی است،‌ گفت: اصل ماهیت کپی بودن فیلم‌ها و سریال‌‌ها در صورتی که انتقال دهنده فرهنگ غربی نباشد تخلف نیست اما به طور حتم در ارزش‌گذاری‌ها اثر فیلم‌ساز را زیر سوال می‌برد.

 • مصاحبه با بازیگر سینما و تلویزیون

  مریم امیرجلالی: آشپزی‌ بدون عشق، به درد نمی‌خورد

  امیرجلالی، بازیگر سریال‌های طنز تلویزیون، می‌گوید که در فامیل به فردی مهربان معروف است اما متاسفانه این روزها هر روز عصبانی می‌شود و وقتی هم عصبانی می‌شود اطرافیانش هیچ کاری نمی‌توانند بکنند. او در گفت‌وگویی ازدست پخت خوب خود گفته و افزوده است: «مهمانانم موقع خوردن راضی بوده‌اند چون همیشه با عشق آشپزی می‌کنم. آشپزی‌ای که با عشق نباشد اصلاً به درد نمی‌خورد». مصاحبه با امیرجلالی را در ادامه بخوانید.

 • مرضیه برومند اطلاع رسانی اش را تکمیل کرد

  مهریه 30 میلیاردی مهناز افشار و شغل همسرش

  هفته نامه «تماشاگران امروز» در شماره اخیر خود با اشاره به ماجرای طعنه «مرضیه برومند» به خانم بازیگر تازه عروس، با برومند گفتگو کرده است. برومند در این گفتگو از پیغام بازیگر تازه عروس سینمای ایران با خودش گفته است.

 • «اردی‌بهشت» تلویزیون برای آموزش مهارت‌های زندگی

  با نگاهی به جدول پخش شبکه‌های تلویزیونی، برنامه‌های مختلف گفت‌وگومحوری را می‌بینیم که هر کدام با توجه به نوع مخاطب به موضوعاتی می‌پردازند که بتوانند بخشی از نیازهای جامعه و مخاطب را مرتفع کنند.

 • توضیحات مدیر پروژه «یار دوازدهم» درباره سفر پرحاشیه به برزیل

  سیدجواد هاشمی: گول خوردم و خانه ام را فروختم

  سیدجواد هاشمی که مدیریت پروژه موسوم به اعزام هنرمندان حامی تیم ملی به برزیل را برعهده داشت، عکس انداختن با مردم را حمایت فرهنگی هنرمندان از تیم ملی می‌داند و این‌بار در برابر پرسش‌هایی درباره ابهام این سفر توریستی می‌گوید: «گول خوردیم»!