• در نشست «سینما روایت» مطرح شد:

  اثر مثبت سریال «ستایش» در کاهش تماشای ماهواره

  یک کارگردان که با موضوع ماهواره فیلم ساخته است به اثرات مثبت سریال «ستایش» مثل پرمخاطب بودن اشاره و بیان کرد که همین که مردم به جای تماشای «حریم سلطان»، «ستایش» می‌‌دیدند، خوب بود.

 • جنگ «پشت پلک صبح » با هدف ایجاد فضایی شاد و مفرح پخش می​شود

  رویای نیمه شب تابستان در برنامه شبانگاهی «رادیو سلامت»

  شبکه رادیویی سلامت ساعت 30 دقیقه بامداد ​ برنامه‌ای را با نام «پشت پلک صبح» به مدت 120 دقیقه روی موج اف‌ام ردیف 102 مگاهرتز می‌برد؛ برنامه‌ای که شروع پخش آن به شهریور 1392 بازمی‌گردد و در این مدت توانسته ​ شنونده‌های زیادی را با خود همراه کند.

 • گزارشی از برنامه استودیو بورس از رادیو اقتصاد

  صدای ما را از استودیو بورس می‌شنوید

  موج اف.ام ردیف 98 مگاهرتز که تمام علاقه‌مندان دودوتا چهارتای اقتصاد را هر روز از شنبه تا چهارشنبه به مدت 50 دقیقه به خود مشغول کرده، آدرس استودیوی بورس است تا علاوه بر حمایت از گردش صحیح پول در صنعت و تجارت ایران، راهنمایی علمی و تخصصی برای علاقه‌مندان و تازه‌واردهای این تالارهای شیشه‌ای باشد.

 • بچـه‌ها! خانه استاد اینجاست

  یادی از معلم سال‌های دور تلویزیون، حسن نیرزاده نوری

  سال‌های ابتدایی دهه 60 بود. درست مثل سریال‌های کارتونی و زنده خارجی نظیر پینوکیو ، سندباد ، گالیور، زورو ، هاکلبری فین ، یوگی و دوستان ، وودی وود پکر ، یا تولیدهای داخلی تلویزیون خودمان مانند مدرسه موش‌ها ، محله برو بیا ، محله بهداشت و بعدها هشیار و بیدار ، چاق و لاغر ، آقا اجازه هولم نکن (یا با هر نام احتمالی دیگری که داشت و حالا یادم نیست) و بقیه؛ یک برنامه درسی تلویزیونی هم محبوب دل‌های کوچک و بزرگ شد.

 • دکتر غلامعلی حداد عادل :

  مجریان نماد گفتار رسانه هستند

  دکتر غلامعلی حداد عادل، رئیس فرهنگستان زبان فارسی و استاد دانشگاه که تاکنون کتاب‌های متعددی در زمینه نظم و نثر شعر فارسی از وی به چاپ رسیده است، می‌گوید: یکی از وظایف اصلی رسانه ملی فرهنگسازی است و برای رسیدن به این هدف باید از جلوه‌های گوناگون هنر در پیوند با مسائل فرهنگی و ادبی استفاده کرد.

 • حال ادبیات خوب است

  یادداشت محمد صالح علا درباره برنامه های ادبی تلویزیون

  ادبیات در سرزمین ما یکی از چشمگیر‌ترین پدیده‌هاست، برای این‌که اصلا مردم ما خودشان شعرند و با ادبیات زاده می‌شوند و با ادبیات هم از جهان خارج می‌شوند و به هر دلیلی خوشبختانه تا حالا ادبیات بخش قابل توجهی از زندگیشان بوده است و به نظر می‌رسد در این تعامل رسانه نقش مسئولانه‌ای در دوران فعلی نسبت به ادبیات دارد.

 • صبوری کن خانم مریلا زارعی

  حمایت تمام قد 20:30 از یک بازیگر زن

  بخش صرفا جهت اطلاع اخبار پر بینند 20:30 در باکس خبری خود به کنایه مازیار میری به مریلا زارعی اشاره کرده و دلایل آن اتفاق در جشن منتقدین سینمای ایران را تحلیل کرده است.