• عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی درگفتگو با جام جم آنلاین ؛

  دشمن دیروز در جبهه ها بود اما امروز مخفیانه عمل می کند

  حسن غفوری‌فرد سیاست‌مدار و رییس هیات بازرسی و نظارت شورای عالی انقلاب فرهنگی عقیده دارد در دوران دفاع مقدس دشمن کشور، درجبهه های جنگ وارد نبرد شده بود و قصد داشت به درب خانه ها بیاید. اما امروز این دشمن مقابل چشم همه نیست و ناپیدا وارد عمل شده و مخفیانه عمل می کند که این مبارزه جنبه های پیچیده ای پیدا کرده است.

 • افراد موفق چطور از پس چالش‌های روزمره بر می‌آیند؟

  10 فرمول چیرگی بر مشکلات کاری

  همه افراد زمان‌هایی از زندگی با مشکلات و سختی‌ها رو‌به‌رو می‌شوند، اما نحوه رویارویی با مشکلات در هر یک از ما متفاوت خواهد بود.

 • «ارزیابی سیستم آموزشی» روی «چرخ» چهار

  دوازدهمین برنامه «چرخ» همزمان با شروع سال تحصیلی با موضوع ارزیابی سیستم آموزشی با اجرای محمد رضا مقدسیان وحسین فروتن با میزبانی دکتر طاهر قاسمی هنری ،دکترای ریاضی واستاد دانشگاه خوارزمی صورت گرفت .

 • احد آزادیخواه سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با جام جم آنلاین؛

  مردم خواهان مبارزه با رانت، تبعیض و فساد هستند

  سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: انقلاب ما، فرزند دینی است که یکی از فروع آن جهاد به معنای دفاع مقدس است.

 • عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با جام جم آنلاین،

  با تجارب دفاع مقدس باید درنبرد اقتصادی دشمن حاضر شد

  عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه دوران دفاع مقدس دوران طلایی در مدیریت کشور بود، گفت:‌ در این دوران استعدادهای خوبی شکوفا شد و تجارب گرانبهایی، به دست آمد که باید با تکیه‌ بر این داشته‌ها، درنبرد اقتصادی دشمن وارد میدان شد.

 • سلول‌های خون‌ساز ارمغان زندگی دوباره

  80 درصد کودکان مبتلا به سرطان خون درمان می‌شوند

  قلب به درد می‌آید. چهره درهم کشیده می‌شود و احساس تلخ و دردناکی را تجربه می‌کند. هر آن کس که می‌شنود کودک یا نوجوانی به سرطان مبتلا شده. فرقی نمی‌کند بچه مبتلا فرزند خودمان باشد یا دیگری، مشاهده کودک بیمار و تلاش او برای پذیرش و تحمل درد سخت است.

 • توبه رسول ترک (صوت)

  داستان عنایت ابا عبدالله الحسین(ع) به رسول ترک و ماجرای توبه ایشان را از زبان حاج آقا دارستانی بشنوید.

 • جمعیت طلوع بی‌نشان‌ها در آستانه آغاز سال تحصیلی گزارش می‌دهد:

  حمایت تحصیلی بیش از 30هزار دانش‌آموز در تهران و شهرهای مرزی

  جمعیت طلوع بی‌نشان‌ها هر ساله با حمایت خیرین و نیکوکاران، با تهیه لوازم مورد نیاز تحصیل برای کودکان آسیب‌دیده از کارتن‌خوابی و اعتیاد در قالب پروژه «بوی ماه مهر» و همچنین با ارائه مایحتاج اولیه تحصیل برای کودکان نقاط مرزی تحت پروژه «نقطه صفر مرزی» تلاش می‌کند تا آینده بهتری را برای کودکان در معرض آسیب رقم بزند.

 • نصرالله پژمان فر عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با جام جم آنلاین؛

  اعتماد و پشتیبانی مردم مهم‌ترین عامل برای مقابله با دشمن است

  عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: اگر بخواهیم با هر هجمه‌ای علیه کشور مقابله کنیم مهم‌ترین عامل برای پیروزی، اعتماد و پشتیبانی مردم است.

 • از ناری خانه تا تاریخانه

  شاید باورش کمی مشکل باشد، اما ما در ایران در موزه ای وسیع با آثار چند هزار ساله زندگی می کنیم. اگر درست نگاه کنیم، متوجه می شوم که کمتر سرزمینی با این تنوع آب و هوایی و قدمت تاریخی و آثار برجای مانده از اولین انسان‌ها تا امروز در جهان وجود دارد.