• 0

حضور باشکوه ايرانيان در 22بهمن

جمعه 22 بهمن 1389 ساعت 11:55
مردم غیور ایران در سراسر کشور اسلامی، همدل و هم صدا سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را گرامی می‌دارند.

هرمزگان

به گزارش واحد مرکزی خبر حـافظان تنگه هـرمز و خلیج فارس، شیعه و سنی، زن و مـرد و پیر و جوان در بنـادر و جزایـر مختلف، از بندرعباس تـا بندرجاسک، لنگـه و پارسیان، جزیره ابوموسی تا جزایر قشم، هرمز و لارک همدل و همصدا،‌ ثابت و استوار امروز به صحنه آمده اند تا امواج خروشانشان دنیای کفر و استکبار را درهم شکند.

دریادلان هرمزگانی در بندرعباس حرکت خـود را از میـدان شهدا تا میعادگاه نماز جمعه در کنارگلزار شهدای این شهر آغاز کرده اند.

خراسان شمالی

غیور مردان و شیرزنان همیشه در صحنه خراسان شمالی از طوایف و قومیتهای مختلفِ کرد و ترک و فارس و ترکمن و تات در سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی، گردهم آمده اند تا حماسه ای دیگر را در تاریخ ایران اسلامی خلق کنند.

آنان آمده اند تا حضور افتخارآفرین خود در راهپیمایی سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را به رخ جهانیان بکشند.

هم اکنون خیل عظیمی از مردم ولایتمدار بجنورد دسته دسته و گروه گروه از مرد و زن و پیر و جوان ازکوچه ها و خیابانها به هم پیوسته اند و به طرف مسیر راهپیمایی در حال حرکتند.

آبادان

پیروان امام و رهروان ولایت در آبادان و خرمشهر راهپیمایی با شکوه و پرصلابت خود را در تایید و حمایت از جمهوری اسلامی ایران آغاز کردند.

راهپیمایان با حضور در راهپیمایی بزرگ 22 بهمن شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر استکبار سر می دهند.

مردم غیور این خطه با حضور خستگی ناپذیر به خیابان ها آمده اند تا مشتهای گره کرده خودشان را به گامهای مستحکم حضور ، پیوند بزنند و خط بطلانی بر همه توطئه های شوم استکبار جهانی بکشند.

لحظه به لحظه به این موج عظیم جمعیت از قشرهای مختلف مردم از دانش آموز و دانشجو تا بازاری ،فرهنگی و کارمند لحظه به لحظه به خیل عظیم راهپیمایان می پیوندند تا دفاع از غرور ملی را فریاد بزنند .

لرستان

مردم انقلابی و ولایتمدار خرم آباد مرکز این استان حرکت خود را از میدان شهداء به سمت مسیرهای راهپیمایی آغاز کرده اند.

قشرهای مردم ، زن و مرد ، پیر و جوان در حالی که پارچه نوشته هایی حمل می کنند و با سر دادن شعارهای مرگ بر امریکا و مرگ بر اسرائیل ، خشم و انزجار خود را از دشمنان انقلاب اعلام می کنند.

لحظه به لحظه برجمع راهپیمایان که در زیر بارش باران در حرکت هستند، افزوده می شود.

راهپیمایان در مصلی الغدیر خرم آباد تجمع می کنند .

همدان

مردم همدان امروز آمدند تا بار دیگر شکوه و عظمت 32 سال پایداری و اقتدار را به نمایش بگذارند.

مردم استان همدان در شهرها و روستاهای مختلف برای لبیک به ندای ولی فقیه خویش آمده اند تا بار دیگر با حضور خود جواب دندان شکنی به یاوه گوییهای دشمنان این مرز و بوم بدهند.

مرد و زن ، پیروجوان و به خصوص جوانان همه می آیند تا بار دیگر نشان بدهند وحدت را سرلوحه کارهای خود قرار می دهند.

مراسم راهپیمایی مردم شهر همدان از ساعت 9 و30 دقیقه صبح با تجمع در میدان امام خمینی آغاز شده است و با عبور از خیابان شریعتی ، چهار راه خواجه رشید و آرامگاه بوعلی به میدان امام خمینی منتهی و مراسم اصلی در این میدان برگزار می شود.

خراسان رضوی

مردم همیشه در صحنه خراسان رضوی با شرکت در راهپیمایی 22 بهمن بار دیگر در صدد نمایش وفاداری خود به آرمان های انقلاب و امام و بیعت دوباره با رهبری نظام اسلامی هستند.

گزارش خبرنگاران ما از مراسم راهپیمایی در شهر مشهد حاکیست با وجود سرمای هوا ، در دقایق نخست راهپیمایی جمعیت بسیاری در این مراسم حضور یافته اند و هر لحظه به جمعیت عاشق انقلاب و نظام اسلامی افزوده می شود.

راهپیمایان با سردادن شعارهای "مرگ بر امریکا" ، "مرگ بر اسراییل" و " اسلام پیروز است امریکا نابود است" به سمت حرم مطهر رضوی در حرکتند.

بوشهر

مردم استان بوشهر در سی و سومین فجر آزادی با حضور گسترده و پرشور شکوه بیداری مردمی ولایت مدار و با بصیرت را در راهپیمایی 22 بهمن به تصویر کشیده اند.

مردم بوشهر ، دشتستان ، تنگستان ، دشتی ، دیر و کنگان و جم ، دیلم و گناوه با گام هایی استوار در ساحل خروشان خلیج فارس ندای الله اکبر سرداده اند تا بگویند که همیشه حامی خط ولایت اند.

حضور پیرزنان ، پیرمردان ، مادران همراه با فرزندان کوچکشان ، ورزشکاران ، دانشجویان و جوانانی که وارثان انقلاب 57 هستند با شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسراییل که با خروش خلیج فارس در هم آمیخته از جلوه های ماندگار راهپیمایی امروز است که در حافظه تاریخ این دیار ثبت می شود.

فارس

استان فارس امروز در سی و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی شاهد حضور یکپارچه و ‏منسجم مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه این استان است.

فارسی ها امروز به شکرانه سی و دومین سالگرد اقتدار و استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی ، با شرکت گسترده در راهپیمائی یوم الله 22 بهمن بار دیگر ضمن تجدید بیعت با آرمانهای امام راحل و رهبر معظم انقلاب برگ زرین دیگری برافتخارات خود می افزایند.

درنقاط مختلف فارس زن و مرد، پیر و جوان، کوچک و بزرگ به خیابانها آمده اند تا بار دیگر با حضورگرم خود این روز سرد زمستانی را بهاری کنند.

امت خداجو و انقلابی شیراز از ساعت 9 و 30 دقیقه صبح با تجمع در خیابان انقلاب و چهار راه پانزده خرداد از مسیر چهار راه خیرات ، چهار راه مشیر ، سه راه نمازی و بولوار شهید آیت الله دستغیب به سمت مصلی نماز جمعه حرکت کرده و یکصدا ندای وحدت و یکدلی سرداده اند.

کهگیلویه وبویراحمد

مردم همیشه در صحنه و ولایتمدار کهگیلویه و بویراحمد بار دیگر به صحنه آمدند تا حماسه ای دیگر خلق کنند.

 مردم سراسر استان از ساعتی پیش به صحنه راهپیمایی آمدند تا به جهانیان نشان دهند برای لبیک به ندای رهبر فرزانه خود آمده اند و تا آخرین قطره خون از نظام ، آرمانها و ارزشهای اسلامی دفاع می کنند.

حمل دست نوشته های مرگ بر امریکا ، مرگ بر اسرائیل و بیست و دوی بهمن ماه یوم الله یوم الله ، به دست نوجوانان نشان از وفاداری آنان به انقلاب و نظام جمهوری اسلامی است.

حضور پیرمرد 107 ساله ای به همراه فرزندان ، نوه ها ، نتیجه ها و نبیره هایش در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن از جلوه های ویژه راهپیمایی امروز است.

حاج میرزا نوشادی پیرمرد یاسوجی که دارای 331 فرزند ، نوه ، نتیجه و نبیره است به همراه آنان و به صورت دسته جمعی در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن شرکت کرده اند.

حاج میرزا نوشادی که دوران قاجاریه و پهلوی را گذرانده است جمهوری اسلامی را بهترین نظامی می داندکه معنویت را به جامعه بخشیده و حامی مستضعفان است.

او که در تمامی راهپیماییها و انتخابات 57 تاکنون شرکت کرده است می گوید : برای اعلام وفاداری مجدد خود به امام(ره) و شهداء به همراه خانواده و فرزندان خود به راهپیمایی آمده است.

اردبیل

مردم غیور و همیشه در صحنه استان اردبیل با حضور پرشور در راهپیمایی 22 بهمن بار دیگر دشمنان و بدخواهان ملت را از هر گونه طمع ورزی مایوس کردند.

قشرهای مردم ،خانواده های شهدا، ایثارگران، روحانیون، بسیجیان، دانشجویان، دانش آموزان، کارگران، کارمندان، کشاورزان و بازاریان با شرکت در راهپیمایی امروز با آرمانهای رهبرکبیر انقلاب اسلامی و مقام معظم رهبری تجدید پیمان کردند.

راهپیمایان در حالی که دست نوشته هایی در گرامیداشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در دست داشتند، با فریادهای مرگ برآمریکا و مرگ براسرائیل نفرت و انزجار خود را از استکبار جهانی اعلام کردند.

البرز

مردم خداجوی استان البرز با وجود سردی هوا و بارش باران ، پرشورتر از هر سال راهپیمایی 22 بهمن امسال را آغاز کردند.

راهپیمایان در مرکز استان از میدان شهدای کرج به سمت مصلی این شهرستان در حال حرکت هستند و شعار مرگ بر امریکا ، مرگ بر اسرائیل ، 22 بهمن ماه ، یوم الله ، یوم الله سر می دهند .

راهپیمایان در شهرهای نظرآباد ، هشتگرد و طالقان نیز با سردادن شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر منافق ساعتی پیش از میادین اصلی شهرهای خود به سمت مصلی در حرکتند.

بسیاری از راهپمایان پرچم های سه رنگ ایران و پلاکاردهایی با مضمون ادامه راه امام (ره) و شهدای انقلاب در دست دارند.

هوای برخی از شهرستانهای استان البرز بارانی و مه آلود است .

قم

مردم همیشه در صحنه قم با شرکت در راهپیمایی 22 بهمن آمده اند تا بار دیگر با آرمان های انقلاب ، امام و رهبر معظم انقلاب بیعتی دوباره کنند.

راهپیمایان در حالی که پرچم مقدس جمهوری اسلامی و دست نوشته ها و عکس هایی از امام خمینی(ره) و رهبر معظم انقلاب را بر دست دارند ، با شعار الله اکبر خامنه ای رهبر ، مرگ بر آمریکا ، مرگ بر اسرائیل، در صفوف به هم فشرده که هر لحظه بر تعداد آنها افزوده می شود به سمت حرم مطهر حضرت معصومه(س) در حرکت هستند.

مردم انقلابی قم با حضور گسترده آمده اند تا با خلق حماسه ایی دیگر بگویند که همچنان بر عهد خود با بنیانگذار جمهوری اسلامی و شهیدان وفا دارند و تا پای جان در راه ولایت ایستادگی می کنند.

ایلام


مرزداران آگاه و همیشه در صحنه ایلام امروز همگام و همصدا با سراسرکشور برای گرامیداشت جشن بزرگ22 بهمن به خیابانهای این استان آمده اند.

خیابانهای ایلام امروز حال و هوایی دیگر دارد، جای جای استان مملو از انسانهای آزاده ای است که بار دیگر برای حمایت قاطع از آرمانهای والای انقلاب به خیابانها آمده اند.

گروههای مختلف مردم بویژه جوانان و نوجوانان با در دست داشتن دست نوشته ها ، تصاویر و پرچم سه رنگ جمهوری اسلامی ایران حضور آگاهانه و شور و شعور سیاسی خود را به نمایش گذاشته اند.

خوزستان

مردم غیور و همیشه در صحنه خوزستان با حضور پرشور در راهپیمایی 22 بهمن بار دیگر با آرمانهای انقلاب ، امام راحل و رهبرمعظم انقلاب بیعتی دوباره بستند.

اقوام مختلف ساکن در خوزستان شامل لر، عرب ، بختیاری ، دزفولی ، شوشتری و بندری‌ دوشادوش‌ یکدیگرو در صفوفی‌ منسجم‌ و به‌ هم‌ فشرده‌ در راهپیمایی‌ شرکت کرده و همدلی‌ خود را برای‌ دفاع‌ از دستاوردهای‌ انقلاب‌ اسلامی‌ نشان‌ می دهند .

مردم‌ انقلابی‌ و همیشه در صحنه اهواز هم ساعت ها ‌ قبل‌ از آغاز راهپیمایی‌ در مسیرهای‌ اعلام‌ شده‌ حاضر شده‌ بودند تا نخستین‌ کسانی‌ باشند که‌ ضمن‌ بیعت‌ با آرمانهای‌ امام‌ (ره ) وشهیدان انقلاب‌ اسلامی‌ حماسه‌ ای‌ دیگر از حضور بیافرینند ‌.

مردم‌ سلحشور اهواز و دیگر شهرستان های‌ خوزستان‌ با شعارهایی از قبیل مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل آمده اند تا جلوه‌ دیگری‌ از شکوه‌، عظمت‌ ، همبستگی‌ و اقتدار ملی‌ را به‌ نمایش‌ بگذارند .

راهپیمایی‌ ‌22‌ بهمن‌ میعادگاه‌ مردم‌ آزاده ا‌ی است‌ که‌ بار دیگر وفاداری‌ به‌ راه‌ و روش‌ امام‌ راحل‌ و رهبری‌ معظم‌ انقلاب‌ اسلامی‌ را نشان‌ می‌ دهند.

راهپیمایی‌ در کلان شهر اهواز در مسیر میدان مولوی – پل سلمان فارسی – خیابان 24 متری آزادگان – خیابان امام و مراسم پایانی آن در مصلای مهدیه امام خمینی با سخنرانی شخصیت برجسته ی انقلاب آیت الله موحدی کرمانی برگزار می شود.

مرکزی

مردم خداجوی استان مرکزی با حضور پر شور در راهپیمایی 22 بهمن با آرمانهای امام راحل و رهبر معظم انقلاب تجدید میثاق کردند.

مردم با بصیرت در 112 منطقه استان مرکزی از ساعت 10 صبح امروز راهپیمایی خود را شروع کردند و با شعارهای کوبنده مرگ بر امریکا،مرگ بر اسرائیل و الله اکبر با آرمانهای امام ارحل (ره) و رهبر معظم انقلاب پیمان مجدد بستند.

مردم یزد امروز حماسه ای دیگر از حضور را در دفتر افتخارات خود ثبت کردند.

یزد

مراسم جشن پیروزی انقلاب اسلامی امروز باشکوهتر از همیشه با حضور پرشور و کم نظیر مردم آگاه و با بصیرت یزد برگزار شد .

مردم یزد با حضور حماسی خود به جهانیان نشان دادند که همواره مدافع آرمانها و ارزشهای انقلاب اسلامی و خون شهدای گرانقدر هستند.

مردم در راهپیمایی امروز در حالی که پرچم های جمهوری اسلامی ایران را در دست داشتند ، شعارهای استقلال آزادی جمهوری اسلامی ، مرگ بر آمریکا ، مرگ بر اسرائیل سر می دهند.

مردم یزد پس از طی خیابانهای فرخی و امام هم اکنون از چهار راه شهدا به طرف مسجد ملااسماعیل در حرکتند و در شعارهای خود همچنین از خواسته های بحق ملت های مسلمان بویژه قیام مردم مصر و تونس حمایت کردند.

 گیلان 

گیلانیهای با بصیرت ، همچون دیگر هموطنانمان در سراسر ایران اسلامی با حضـور پرشـورتر از سالهای قبل در راهپیمایی 22 بهمن حماسه ای دیگر خلق کردند.

حضور گروههای مختلف مردم گیلان برای شرکت پرشور در راهپیمایی 22 بهمن هر لحظه بیشتر می شود.

پیر و جوان و زن و مرد کارگر، کشاورز ، دانش آموز و دانشجو همراه با خانوادههایشان درحالیکه پرچم های سه رنگ جمهوری اسلامی ایران را در دست دارند بـا مشت های گره کرده و سردادن شعارهای مرگ بر آمریـکا ، مرگ بر اسرائیل ، 22 بهمن ماه یوم الله است ، الله اکبر ، اطاعت از رهبری اطاعت از امام است، ما اهل کوفه نیستیم علی تنها بماند ، به سمت میدان شهدای ذهاب ( شهرداری رشت ) در حال حرکت هستند.

مردم گیلان امروز میثاق دوباره با امام خمینی رحـمت اله علیه و پیمان بـا رهبری را به جهانیان نشان می دهند.

آنچه در راهپیمایی امروز مشهود است حمایت از انقلاب مردم مصر و تونس و تمام جنبش های آزادی خواهانه جهان در برابر ظلم است که از انقلاب اسلامی ایران نشات گرفته است .

کردستان

مردم غیور کردستان با شرکت در راهپیمایی 22 بهمن بار دیگر با آرمانهای انقلاب اسلامی و امام راحل تجدید پیمان کردند.

این راهپیمایی با عبور مرزداران کردستان از زیر قرآن در میدان آزادی سنندج آغاز شد.

مردم ولایت مدار سنندج که تصاویری از حضرت امام راحل ، مقام معظم رهبری و پرچم سه رنگ جمهوری اسلامی ایران را در دست دارند، با سردادن شعارهای مرگ برآمریکا ، مرگ بر اسرائیل ، مرگ بر ضد ولایت فقیه و لبیک یا خامنه ای به سمت میدان انقلاب این شهر در حرکت هستند.

راهپیمایان ، مقابل مسجد جامع سنندج تجمع می کنند.

ورامین

گروههای مختلف مردم ورامین با حضور گسترده در راهپیمایی 22بهمن سی دو سال صلابت، پایداری و حمایت خود را از بیداری اسلامی در کشورهای مسلمان جهان نشان دادند.

راهپیمایان پس از عبور از خیابان 15 خرداد ، میـدان امام حسین (ع) ، خیابان شهید بهشتی و خیابان مسجد جامع در مصلی صاحب الزمان (عج) این شهر تجمع کردند.

گروه سرود 1357 نفری دانش آموزان نیز در حال اجرای سـرود ویـژه سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی هستند.

در طول مسیرکارکنان ارگانهای مختلف و گروههای مـردمی بـه صـورت خود جوش با برپایی ایستگاههای صلواتی از مردم پذیرایی کردند.

مرکز انتقال خون ورامین نیز با راه اندازی 2 پایگاه سیار در طول مسیرخونهای اهدایی مردم نوع دوست را جمع آوری کردند.

در ایستگاه نقاشی ویژه کودکان1000 کودک به کشیدن نقاشی درباره انقلاب اسلامی پرداختند و در مسیر راهپیمایی در معرض دید مردم قرار دادند.

همچنین هلال احمر ورامین با انجام عملیات راپل و امدادی آمادگی خود را در ارائه خدمات به مردم نشان دادند.

حضور گسترده جوانان و نوجوانان ، مادران و نوزادان در آغوششان و پیرمردهایی که به سختی راه می رفتند از صحنه های زیبای راهپیمایی امروز مردم ورامین بود.

نظیـر چنین مراسمی در شهرستان پیشوا و شـهرهای قرچک ، جوادآباد و خیرآباد نیز با حضور گسترده مردم برگزار شد.

خراسان شمالی

مردم خراسان شمالی همپای دیگر هموطنان خود در ایران اسلامی با حضور در راهپیمایی 22بهمن ،حماسه ای دیگر در برگی زرین از تاریخ این مرز و بوم رقم زدند.

راهپیمایان در این حماسه وفاداری خود به ولایت فقیه ، رهبری و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را به جهانیان نشان دادند و بار دیگر با آرمان های امام راحل (ره) و شهیدان تجدید پیمان کردند.

قشرهای مختلف مردم خراسان شمالی با سر دادن شعارهای مرگ بر آمریکا ، مرگ بر انگلیس و مرگ بر اسرائیل ، به همه دولتهای متجاوز و استبدادگر جهان تنفر و انزجار خود را اعلام کردند و با ملتهای آزادیخواه در سراسر دنیا هم پیمان شدند .

دلیر مردان و شیرزنان خراسان شمالی نوای همدلی و یکرنگی و آهنگ 32 سال عزت، افتخار، استقلال و آزادگی را بر تارهای زمانه نواختند و بار دیگر با حضور بی بدیل خویش نشان دادند انقلاب اسلامی که با خون هزاران شهیدگلگون کفن بدست آمده است هیچگاه به دست نااهلان نخواهد افتاد و همچون نگینی در تاریخ خواهد درخشید و الگوی ملتهای ستمدیده جهان خواهد بود.

راهپیمایی22 بهمن امروز از میدان شهید بجنورد به سمت چهار راه امیریه ، چهار راه مخابرات ، میدان بازرگانی آغاز شده است و همچنان ادامه دارد .

راهپیمایان پس از ادای فریضه نماز جمعه بیانیه خود را قرائت و پرچم آمریکا را به آتش می کشند.

به اشتراک گذاری
کد خبر : 670862563998604623
برچسب‌ها :
لینک کوتاه :

ارسال نظر

  • مخاطبان گرامی، برای انتشار نظرات لطفا نکات زیر را رعایت فرمایید:
  • 1- نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  • 2- نظرات حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های اسلامی منتشر نمی‌شود.
  • 3- نظرات پس از ویرایش ارسال می‌شود.
تصویر امنیتی: