• 0

«يک زندگي تازه» و «بدون پشيماني» در تلويزيون

چهارشنبه 10 آذر 1389 ساعت 00:02
در روزهای پایانی هفته چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه 11،10و12 آذرماه، فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی«زیرآب»، «با من حرف بزن»، «یک زندگی تازه»، «بدون پشیمانی»،«با من مهربان باش»، «سه قهرمان»، «گجنی»، «تباهی»، «یک داستان کوتاه و چند داستان دیگر»، «اسکیلیگ»، «مکافات عمل (بومرنگ)»، «باراضافه»، «ارباب کتاب‌ها»، «زخم‌های کهنه»، «پدرم و پسرم» و «طلوع دوباره» از شبکه‌های یک، 2، 3، 4 و تهران پخش می‌شود.

شبکه یک

زیرآب ـ فردا ساعت 22

با من حرف بزن ـ جمعه ساعت 15

به گزارش روابط عمومی سیما، فیلم سینمایی «زیرآب» محصول سال 2002 آمریکا به کارگردانی دیوید تهی فردا 11 آذرماه ساعت 22 از شبکه یک سیما پخش می‌شود.

یک زیردریایی در حین یک عملیات جنگی در منطقه‌ای حوالی مثلث برمودا، درگیر ماجراهای عجیبی می‌شود که ...

فیلم تلویزیونی «با من حرف بزن» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی سیدمجتبی یاسینی جمعه 12 آذر ماه ساعت 15 از شبکه یک سیما روی آنتن می‌رود.

پدری با تنها دخترش که ناشنواست، به کار پرورش ماهی مشغول است. تا این‌که یکی از کارگران براثر برق‌گرفتگی به کما می‌رود و پدر به زندان می‌افتد و دخترناشنوا به عنوان تنها حامی پدر می‌خواهد از او دفاع کند.

بهزاد فراهانی، مریم کاظمی، محمد حاتمی، کریم اکبری‌مبارکه، محمد اسدی، نوید پهلوان، منیر حسین‌زاده، فرحناز رستمی، پریا پرکار و الیکا کشاورز در فیلم تلویزیونی «با من حرف بزن» بازی کرده‌اند.

این فیلم در استان‌های گیلان و مازنداران و روستاهای جواهرده، چابکسر، سولات، تنکابن، جنت رودبار و... تصویربرداری شده است.

شبکه 2

یک زندگی تازه ـ امشب ساعت 21

بدون پشیمانی ـ فردا ساعت 45/23

با من مهربان باش ـ جمعه 45/17

فیلم سینمایی «یک زندگی تازه» هم امشب 10 آذر ساعت21 از شبکه 2 سیما پخش می‌شود.

جین هی دختر کوچکی است که پس از فوت والدینش به همراه یکی از اقوامش زندگی می‌کند. که در ادامه، به دلیل مشکلات فراوان، او را به نوانخانه می‌سپارند. جین هی در ابتدا فکر می‌کند که برای مدت کوتاهی در آنجاست و اقوامش یک روز به دنبال او می‌آیند، ولی خیلی زود متوجه اشتباهش می‌شود.

سای ران کیم، دو یئون پارک و آه سونگ کو در فیلم سینمایی «یک زندگی تازه» به کارگردانی اونی لیکامته و تهیه‌کنندگی جان دانگ لی محصول سال 2009 کشورهای فرانسه و کره بازی کرده‌اند.

این شبکه همچنین فردا ساعت 45‌/‌23 فیلم سینمایی «بدون پشیمانی» را برای پخش در نظر گرفته است.

فیلم، داستان جسی پلیس میانسالی است که به دلیل یک اشتباه از کارش معلق شده و بعد از جدا شدن از همسر و پسرش در کلبه‌ای خارج از شهر زندگی می‌کند. در این میان، یک سارق به صاحب یک فروشگاه حمله می‌کند و بعد از ضرب و شتم او، پا به فرار می‌گذارد و از طرفی مردی به نام جان کلی در یک پارکینگ عمومی مورد اصابت گلوله قرار می‌گیرد و کشته می‌شود. با نبود هیچ سر نخی هیلی همکار قدیمی جسی، از او می‌خواهد به عنوان مشاور در حل این معما، وی را همراهی کند.

تام سلک، کتی باکر و استفان مک هانی در فیلم سینمایی «بدون پشیمانی» به کارگردانی رابرت هارمون و تهیه‌کنندگی استیون جی برنارد من به ایفای نقش پرداخته‌اند.

فیلم تلویزیونی «با من مهربان باش» هم جمعه 12 آذرمـاه ساعت 45‌/‌17 از شبکه 2 سیما پخش می‌شود.

فیلم روایت داستان دو جوان عقب افتاده ذهنی و حرکتی است که در 2 خانواده متفاوت ازلحاظ اقتصادی زندگی می‌کنند. پدرهای هر دو پسر پارچه فروشند، اما یکی از آنها عمده‌فروش است و دیگری به صورت خرده‌فروشی و دستفروشی به این کار اشتغال دارد.

اصغر نقی‌زاده، سیاوش طهمورث و افسانه ناصری در فیلم تلویزیونی «با من مهربان باش» به کارگردانی امیرحسین کلهر و تهیه‌کنندگی یاشارسربلند بازی کرده‌اند.

شبکه 3

سه قهرمان ـ فردا ساعت 30/19

گجنی ـ جمعه ساعت 30/9

فیلم سینمایی «سه قهرمان» هم فردا ساعت30‌/‌19 از شبکه 3 سیما پخش می‌شود.

درخلاصه داستان فیلم آمده: 3 مبارز وارد شهر می‌شوند و می‌بینند که مردم از ظلم حاکم در سختی و ناراحتی زندگی می‌کنند. آنها با مردم صحبت می‌کنند و آنها را تشویق به اتحاد و همبستگی می‌کنند، سپس با کمک مردم علیه حاکم ظالم به نبرد می‌پردازند.

فیلم سینمایی «سه قهرمان» محصول سال 1974 هنگ‌کنگ است.

صبح جمعه 12 آذرماه ساعت 30‌/‌9 فیلم سینمایی «گجنی» محصول کشور هندوستان از شبکه 3 سیما روی آنتن می‌رود.

در این فیلم خواهید دید: دختری که در رشته پزشکی مشغول تحصیل است، هنگام انجام پروژه‌های درسی خود با پرونده‌ای مواجه می‌شود که فردی براثر ضرباتی که به سرش وارد شده، دچار فراموشی بوده که فقط برای مدت 15 دقیقه می‌تواند وقایع را درحافظه کوتاه مدت خود نگه دارد.

شبکه چهار

تباهی ـ امروز ساعت 20/13

یک داستان کوتاه و چند داستان دیگر ـ فردا ساعت 35/10

اسکیلیگ ـ فردا ساعت 40/15

مکافات عمل ـ جمعه ساعت 30/20

فیلم تلویزیونی «تباهی» به کارگردانی حجت قاسم‌زاده‌اصل امروز 10 آذرساعت 20‌/‌13 از شبکه 4 سیما پخش می‌شود.

سعید دکتر جوانی به دنبال گم شدن همسرش به پلیس مراجعه می‌کند، اما این ماجرا آرام آرام شکل دیگری به خود می‌گیرد و پلیس به خود دکتر مشکوک می‌شود.

همچنین فیلم تلویزیونی «یک داستان کوتاه و چند داستان دیگر» به کارگردانی حجت قاسم‌زاده فردا ساعت 35‌/‌10 از شبکه 4 سیما پخش می‌شود.

زوجی جوان در خانه کوچکی بتازگی سکونت یافته‌اند که باید همان شب پول پیش خانه را به صاحب خانه بدهند. آنها باید یک و نیم میلیون تومان جور کنند و تماشاگر شاهد تلاش آنها برای به‌دست آوردن این پول است. این زوج جوان هردو دانشجو هستند و به سختی کار می‌کنند. پسر در یک آژانس به عنوان راننده مشغول به کار است. او حتی در شرایطی قرار می‌گیرد که می‌تواند از راه خلاف و بسادگی پول به‌دست آورد، اما چنین کاری نمی‌کند. بالاخره پدر صاحب آژانس که این زوج را می‌شناسد، از سرخیرخواهی پول را به آنها قرض می‌دهد.

فیلم سینمایی « اسکیلیگ » فردا ساعت 40‌/‌15 از شبکه 4 سیما پخش می‌شود.

داستان در مورد پسر نوجوانی به نام مایکل است که به همراه پدر و مادرش به خانه قدیمی و کاملا کهنه‌ای در حومه شهر نقل‌مکان می‌کنند. مادر مایکل نوزادی به دنیا می‌آورد که دارای ناراحتی قلبی است و امیدی به زنده ماندن او نیست. این موضوع شرایط پدر و مادر مایکل را به هم ریخته است. در همین حین مایکل در انزوای خود به کلبه کوچک و مخروبه‌ای در نزدیکی خانه پناه می‌برد.

تیم روت و جان سیم در فیلم سینمایی «اسکیلیگ» به کارگردانی آنابل جانکل محصول سال 2009 انگلستان بازی کرده‌اند.

فیلم سینمایی «مکافات عمل (بومرنگ)» به کارگردانی الیا کازان و با بازی دانا اندروز، جین وایت، لی جی کاب و آرتورکندی جمعه 12 آذر ساعت 30‌/‌20 درقالب برنامه « سینما 4» از شبکه 4 سیما روی آنتن می‌رود.

شبی پیرمردی در حال پیاده‌روی در خیابانی هدف گلوله قرار می‌گیرد و کشته می‌شود. قاتل از صحنه می‌گریزد، ولی چند نفر کم و بیش چهره او را دیده‌اند.

فیلم سینمایی «مکافات عمل (بومرنگ)» محصول کشور آمریکا، سال 1948 ساخته شده است.

شبکه تهران

بار اضافه ـ امروز ساعت 30/13

ارباب کتاب‌ها ـ فردا ساعت 30/13

زخم‌های کهنه ـ امشب ساعت 30/22

پدرم و پسرم ـ 40 دقیقه بامداد روز جمعه

طلوع دوباره ـ جمعه ساعت 30/13

فیلم سینمایی «باراضافه» نیز به کارگردانی مارکو برامبیلا امروز ساعت 30‌/‌13 از شبکه تهران پخش می‌شود.

امیلی دختر یک تاجر بسیار ثروتمند و مشهور است که به خاطر بی‌توجهی‌های پدرش به او و نیاز وی به جلب توجه پدرش دست به شیطنت‌های خطرناکی می‌زند. آخرین اقدام او صحنه‌سازی گروگان‌گیری خودش است. امیلی با تغییر صدایش به پدرش تلفن می‌زند و خبر گروگان گرفته شدن خودش را می‌دهد و در ازای آزادی‌اش یک میلیون دلار طلب می‌کند، سپس دست و پای خود را بسته به درون صندوق عقب ماشین گرانقیمتش می‌خزد.

آلیشیا سیلورستون ـ بنچیو دل تورتورو در فیلم سینمایی «باراضافه» محصول 1997 آمریکا در ژانر کمدی، اکشن، پلیسی و هیجانی ایفای نقش کرده‌اند.

فیلم سینمایی «ارباب کتاب‌ها» هم به کارگردانی سائول بلینک آف الیوت ام بور فردا ساعت 30‌/‌13 از شبکه تهران پخش می‌شود.

این فیلم داستان پسری است که به آمار علاقه وافری دارد. او برای تحقیق وارد یک کتابخانه می‌شود و در آنجا از طریق یک توفان فانتزی وارد یک دنیای تخیلی و فانتزی شده و باید موانع مختلفی را طی کند تا به دنیای واقعی برگردد.

مک کالی کالکین، کانان جی هاول، آلکسیز کیرشانر و جسیکا کیرشانر در فیلم سینمایی «ارباب کتاب‌ها» محصول 1994 آمریکا، در ژانر انیمیشن، خانوادگی ایفای نقش کرده‌اند.فیلم سینمایی «زخم‌های کهنه» به کارگردانی اندرزی وارت کوواک امشب ساعت 30‌/‌22 از شبکه تهران پخش می‌شود.

اوری بوید گروهبان پلیسی است که در سوءقصد به جان فرماندار در موضوع دخالت کرده و فرماندار را از بالای پل به رودخانه پرتاب می‌کند و به این ترتیب او را از مرگ حتمی نجات می‌دهد. ولی در اداره پلیس به جای این که او را تشویق کنند مورد موأخذه قرار می‌دهند.

فیلم سینمایی «پدرم و پسرم» به کارگردانی کاگان ایرماک 40 دقیقه جمعه 12 آذر ماه از شبکه تهران پخش می‌شود.

مرد جوانی به نام صادق به دختری از اهالی روستایشان علاقه‌مند است؛ ولی وقتی نمی‌تواند با او ازدواج کند، به ‌رغم مخالفت‌های پدرش، به شهر می‌رود و با دختری شهری ازدواج می‌کند. آنها زندگی خوبی دارند و همسرش باردار است. یکی از شب‌ها وقتی صادق دیروقت خسته و درمانده از کار روزانه وارد منزل می‌شود، همسرش دچار درد زایمان می‌شود و صادق هر چقدر تلاش می‌کند که وی را به بیمارستان برساند یا حداقل کسی را برای کمک صدا بزند، موفق نمی‌شود و همسرش موقع تولد فرزندشان می‌میرد. دادگاه صادق را به اتهام بی‌مبالاتی به خانواده‌اش، به زندان محکوم می‌کند.

ستین تکیندور، فیکرت کاسکان، حمیرا وسریف سزر در فیلم سینمایی «پدرم و پسرم» محصول سال 2005 ترکیه در ژانر درام و خانوادگی به ایفای نقش پرداختند.

فیلم سینمایی «طلوع دوباره» محصول سال 2003 آمریکا، به کارگردانی مایکل لندون جی آر ساعت 30‌/‌13 جمعه 12 آذرماه از شبکه تهران پخش می‌شود.

داستان فیلم با بازی کاترین هیجل و دیل میدکیف در مورد پزشک جوانی است که برای رسیدگی به مردم روستایی دورافتاده، عازم سفر می‌شود. در اثر حادثه‌ای همسرش را از دست می‌دهد و به تنهایی به روستا می‌رسد. او در آنجا با مردی آشنا می‌شود که یک دختر کوچک دارد و بتازگی همسرش را از دست داده است.

به اشتراک گذاری
کد خبر : 670802262194355747
برچسب‌ها :
لینک کوتاه :

ارسال نظر

  • مخاطبان گرامی، برای انتشار نظرات لطفا نکات زیر را رعایت فرمایید:
  • 1- نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  • 2- نظرات حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های اسلامی منتشر نمی‌شود.
  • 3- نظرات پس از ویرایش ارسال می‌شود.
تصویر امنیتی: