• 0 0
  • 0

سازمان وظیفه عمومی فراخوان داد:

فارغ التحصیلان آماده برای سربازی

چهارشنبه 27 خرداد 1394 ساعت 15:11
سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران برای اعزام به خدمت فارغ التحصیلان دانشگاه ها، برای تیر ماه امسال فراخوان داد.

سازمان وظیفه عمومی ناجا طی اطلاعیه ای اعلام کرد: کلیه مشمولان فارغ التحصیل دوره های کاردانی، کارشناسی و بالاتر و همچنین مشمولان گروه پزشکی سراسر کشور که برگ آماده به خدمت از سازمان وظیفه عمومی ناجا به تاریخ یکم تیر ماه ۱۳۹۴ دریافت کرده اند، می رساند برابر مفاد این اطلاعیه برای اعزام به خدمت سربازی اقدام نمایند.

۱- کلیه مشمولان فارغ التحصیل دانشگاهی که تاریخ اعزام آنان یکم تیر ماه سال ۹۴ است، موظف هستند روز دوشنبه اول تیر ماه 1394، در محل و ساعتی که توسط این سازمان در برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش نیروهای مسلح اعلام شده، حضور یابند.

۲- اعزام کلیه مشمولان سرباز معلم، سهمیه سال ۱۳۹۴ در تاریخ اول تیر ماه 1394 انجام می پذیرد. این مشمولان می بایست برابر برگ های معرفی نامه صادره از سازمان وظیفه عمومی به محل های تعیین شده جهت آموزش مراجعه نمایند تا پس از اتمام آموزش در وزارت آموزش و پرورش بکارگیری شوند.

۳- اعزام به آموزش مشمولان نخبه، در تاریخ اول تیر ماه 1394 انجام می پذیرد، لذا این مشمولان می بایست ضمن هماهنگی با بنیاد نخبگان نیروهای مسلح و اطمینان از اعزام به آموزش خود برابر برگه های معرفی نامه صادره از سازمان به محل های تعیین شده برای آموزش مراجعه کنند تا پس از اتمام آموزش ادامه پروژه تحقیقاتی خود را سپری کنند.

۴- اعزام مشمولان هیئت علمی دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی در تاریخ 15 مرداد 1394 انجام می پذیرد، لذا این مشمولان می بایست از مراجعه در تاریخ اول تیر ماه 1394 خودداری کنند.

براساس این گزارش، آن دسته از مشمولانی که به هر دلیل تاکنون موفق به دریافت برگ معرفی نامه به مراکز آموزش نیروهای مسلح نشده اند، می توانند به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+۱۰) مراجعه کنند.

سازمان وظیفه عمومی ناجا متذکر شد: عدم حضور به موقع در زمان و محل های تعیین شده غیبت محسوب می شود.

این سازمان همچنین تاکید کرد، کلیه مشمولان اوراق مربوط به اعزام از قبیل برگ آماده به خدمت، برگ واکسیناسیون و برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش نیروهای مسلح و سایر مدارک مورد نیاز، از جمله شناسنامه و ... را در هنگام مراجعه و اعزام به خدمت به همراه داشته باشند. (مهر)

به اشتراک گذاری
کد خبر : 1984181068583555064
لینک کوتاه :

اخبار مرتبط

ارسال نظر

  • مخاطبان گرامی، برای انتشار نظرات لطفا نکات زیر را رعایت فرمایید:
  • 1- نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  • 2- نظرات حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های اسلامی منتشر نمی‌شود.
  • 3- نظرات پس از ویرایش ارسال می‌شود.
تصویر امنیتی: