• 12 0
  • 11

رابطه نامشروعی که به قتل منجر شد

مقتول نامردی کرده بود!

شنبه 23 اسفند 1393 ساعت 11:51
خونسرد و آرام صحنه قتل را بازسازی می‌کند و هیچ نشانه‌ای از پشیمانی در چهره‌اش دیده نمی‌شود. می‌گوید مرگ حق مقتول بوده است. خواهرش تمام زندگی اش بوده و مقتول تمام زندگی‌اش را تباه کرده است. در حاشیه بازسازی صحنه قتل فرصتی پیش می‌آید تا با اصغر صحبت کنیم.

چند سال داری و تحصیلاتت چقدر است؟

26 سال دارم، مجردم و تا پنجم ابتدایی بیشتر نخواند‌ه‌ام.

چرا ادامه تحصیل ندادی؟

از همان زمان کار کردم تا کمک خرج خانواده‌ام باشم. خانواده برایم خیلی مهم است و برای راحتی آنها همه کار کردم؛ حتی دور درس و ازدواج خط قرمز کشیدم.

چرا مرتکب قتل شدی؟

مقتول نامردی کرد.خواهرم را اذیت کرده بود.اول به او قول ازدواج داده بود و بعد از اذیت و آزار او گم و گور شد.

چگونه متوجه شدی خواهرت مورد اذیت و آزار قرار گرفته است؟

یک روز به خانه آمدم و دیدم خواهرم ناراحت است و خیلی گریه می‌کند، وقتی دلیل گریه‌اش را پرسیدم اول به من نمی‌گفت و ولی بعد گفت با پسری دوست شدم و به من قول ازدواج داده بود، یک روز به بهانه صحبت کردن و گردش من را به خارج از شهر برد و اذیتم کرد، از آن روز تلفن همراهش را خاموش کرده است.وقتی این موضوع را از خواهرم شنیدم، خیلی ناراحت و عصبانی شدم و تصمیم گرفتم از آن پسر انتقام بگیرم.

چگونه مقتول را به قتل رساندی؟

نامزدم را در جریان موضوع گذاشتم و از او کمک خواستم، قرار بود نامزدم با مقتول تماس بگیرد و با او دوست شود، اوایل مقتول شک کرده بود و جواب تماس‌ها را نمی‌داد ولی بعد از مدتی نامزدم توانست با او طرح دوستی بریزد. یک روز نامزدم به بهانه گردش مقتول را به شهرک‌های حاشیه شهر کشاند و من هم با اسلحه‌ای که از قبل گرفته بودم به محل قرارشان رفتم و پسر جوان را با یک گلوله کشتم.

نامزدت می‌دانست قصد قتل داری؟

نه او از هیچ چیز خبر نداشت، فکر می‌کرد فقط می‌خواهم انتقام بگیرم و مقتول را کمی‌ اذیت کنم.

چرا قبول کرد با تو همکاری کند؟

چون نامزدم بود و مرا دوست داشت به من اعتماد داشت و قرار بود با هم زندگی کنیم. نمی‌خواست ناراحتی من را ببیند و می‌خواست همیشه همراهم باشد.

بعد از آن با جنازه چه کردی؟

برای آن که کسی متوجه کشته شدن او نشود، جسدش را با ماشین به بیرون شهرک بردم و در گودال انداختم و سوزاندم.

از خواهرت بگو. او در چه وضعی است؟

دو روز بعد از آن جریان سعی کرد با خوردن قرص خودکشی کند ولی خوشبختانه نجات پیدا کرد.

ازکارت پشیمان هستی؟

خیر، مقتول نامردی کرد و حقش بود بمیرد، برای حفظ آبروی خانواده‌ام حاضرم هر مجازاتی حتی قصاص را تحمل کنم.

بعد از قتل خانواده‌ات را دیده‌ای؟

یک‌بار در آگاهی خانواده‌ام و نامزدم را دیدم، خیلی ناراحت و نگران بودند. قرار بود به عروسی‌ام بیایند و زندگی مشترکم را جشن بگیرند ولی در عوض برای دیدنم به آگاهی آمده بودند.

***

از کشتن مقتول احساس ناراحتی نمی‌کند و همچنان می‌گوید که آبروی خود را حفظ کرده است، دستبند به دست سوار ماشین می‌شود و به سوی آینده‌ای مبهم و تاریک می‌رود؛ آینده‌ای که قرار بود با کسی که دوست دارد به شادی و خوشی بسازد ولی حالا در زندان به تنهایی رقم می‌خورد.

تپش (ضمیمه چهارشنبه روزنامه جام جم)

به اشتراک گذاری
کد خبر : 1866406432977271352
برچسب‌ها : متهم قتل مقتول
لینک کوتاه :

اخبار مرتبط

ارسال نظر

  • مخاطبان گرامی، برای انتشار نظرات لطفا نکات زیر را رعایت فرمایید:
  • 1- نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  • 2- نظرات حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های اسلامی منتشر نمی‌شود.
  • 3- نظرات پس از ویرایش ارسال می‌شود.
تصویر امنیتی:

نظرات شما ( 11 نظر )

سلام دوست عزیز شاید حرف من رو نخونی ولی کاش پیشگیری میکردی تا درمان .محیطی رو تو خانواده ایجاد میکردی که خواهرت با کسی دوست نشه /ولی اینم وظیفه دولت و پدر مادرت هست نه تو/اگه همه جوان ها کار داشته باشن میتونن راحت به موقعه ازدواج کنن و وقتی برای هوس رانی نداشته باشن /این مشکل برای همه میتونه اتفاق بیوفته که بعضی ها با بی غیرتی کنار میاد بعضی ها مثل تو و بعضی ها هم خواهر و هم نامرد رو میکشن /از یه جهت متاسفم برات /از جهتی خوشحالم که با غیرت هستی خون مرد تو رگ هات هست پاین حرف سخته گفتنش ولی قصاص شدی سرتو بالا بگیر تو مردی
هركسی ممكنه اشتباه كنه باید ولی نباید خودسرمجازاتش كنیم حتی اگربتوانیم شكایت از مقتول میكرد تا دادگاه به اذیت وازارش رسیدگی میكرد ازنظر شخصی من این جوان مرتكب حماقت بزرگی شده وكسی از خون فرزندش نمیگذره حتی اگرگناهكارباشه وقاتل با این كار خشن اینده خودش و نامزده همدستش روتباه كرد وممكنه كه قصاص هم بشود كه بعید نیست
حقش بوده من هم اگر باشم این کار رو میکنم فکر میکنم قانون هم همین کار رو میکنه
نظرات باید طبق نظر حضرات باشد؟
خیلی کار خوبی کرده از ناموسش دفاع کرده باید تبریه بشه بخاطر خون کثیف مقتول نباید حبس بکشه .چه بسا مقتول اگر زنده میماند کار زشتش را با دختر دیگری تکرار میکرد .
اگر من هم بودم بی شک می کشتمش ! آقای روشنفکر شما فکر می کنید ،چنین شخصی که به خود اجازه می دهد با سو استفاده از احساس پاک یک دختر اورا مورد تجاوز قرار دهد تن به ازدواج وتعهد می دهد تاز اگر سروکارتان با قضات محترم بیفتد باید شاهد ومدرک ارائه دهی که بیشتر وقت ها این دختر ها هستند که بازنده می شوند در صورتی که اشتباه را هر دو انجام داده اند بیشتر قوانین ما به سود مردان است وحق زنان ضایع می شود برای کسی که قرون وسطایی عمل می کند جوابی جز آن متصور نیست من به این جوان مرحبا می گویم برخلاف جوان های امروزی که هر کدام دیگری را می فریبند !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! و به آسانی حریم ناموس وانسانیت را به باهوسی آلوده می کنند
دمش گرم . چه غیرتی!!! بهترین كارو كرد.
اولا قتل چه عمد وچهغیر عمد درهر شرایطی زشت وقابل توجیه نیست ثانیا این اقا پسر حالا كه تصمیمش برای قتل جدی بود میبایست خواهرش را ازمیان بردارد ،كه به فكر ابروی خانوادگی نبوده است ،،دادگاه باد در مورد این قتل نهایت دقت بكند اگر واقعا اینطور بوده باید جرم سبكی برای این پسر با غیرت در نظر بگیرد ،،
اگر ما به جای او بودیم چه می کردیم؟ اگر من جای او بودم مرد نابکار را پیدا می کردم و با اثبات ماجرای تجاوز به خواهرم مجبورش می کردم تاوان کارش را با ازدواج و نگهداری متعهدانه از خواهرم ، پس بدهد. امروز دیگر زمان انتقامهای شخصی قرون وسطایی به سر امده و در شرع و قانون نیز تاوان و کیفر چنین اعمالی پیش بینی شده و لازم نیست با یک عمل بدون توجیه زلزله در زندگی چندین و چند خانواده ایجاد و تبعات غیر قابل پیش بینی را به خود و اطرافیان تحمیل نماییم لازم است خانواده ها به دور از حال و هوای لات بازی و کشت و کشتار زمینه های رفتارهای منطقی را در چنین مواقعی به نوجوانان بیاموزند و تبعات رفتارهای ناپسند و خلاف شرع و قانون را به فرزندان و افراد حرف شنو متذکر شوند. هر عملی یک عکس العمل منطقی و در اکثر موارد عکس العمل قانونی لازم دارد و در هیچ قانون و حتی سفارشهای اخلاقی نیز به ما اجازه انتقام گیری شخصی داده نشده است. تنها در دو مورد آن هم به شرط رعایت تمام جوانب و شروط قانون الهی و قانون اجتماعی اجازه قتل به مسلمانان داده که شامل دفاع مشروع به هنگامی که خطری جدی ما را تهدید کند و عمل درخور دیگری یا بی فایده باشد یا قابل اعمال نباشد و دومی به هنگام رویت همخوابگی (با ثبوت تمام شرایط همخوابگی) همسر یک مرد با مردی دیگراست. به امید روزی که جامعه ای پاک و منزه و به دور از اعمال غیر انسانی و عکس العملهای ناسنجیده داشته باشیم
دمت گرم.مشكل جامعه ما اینه كه حال این ... رو نمیگیره.به ناموس یارو تجاوز كرده مگه میشه بشینه و نگاش كنه.خانم خیلی برادر با غیرتی داری.