• 3 126
  • 11

دختر ‌13 ساله قربانی مرد هوسباز شد

دوشنبه 29 دی 1393 ساعت 08:35
«دیگر نمی‌توانستم به ارتباط پنهانی با دختر نوجوان ادامه دهم، به همین خاطر او را کشتم تا همسرم متوجه ماجرا نشود، بعد هم جسد را آتش زدم تا کسی راز جنایت را نداند.» این بخشی از اعترافات مرد متاهلی است که دیروز به دلیل ارتباط پنهانی با دختری سیزده ساله و قتل او در برابر پنج قاضی جنایی پای میز محاکمه قرار گرفت.

به گزارش جام‌جم، کاظم که از تهدیدهای مهلا خسته شده بود، تصمیم گرفت به این رابطه پایان دهد. به همین دلیل بیستم فروردین امسال از دختر سیزده ساله خواست برای مصرف شیشه به ارتفاعات کوی فراز بروند. بعد از این‌که شیشه کشید از مهلا خواست دست از سر او بردارد. اما دختر نوجوان که فریب وعده‌های مرد بیست و هفت ساله را خورده بود، فقط به او می‌خندید. مرد جوان از روی زمین سنگی برداشت و با آن چند ضربه به سر مهلا زد. وقتی از مرگ او مطمئن شد، جسد را به آتش کشید.

آغاز تحقیقات

یک روز بعد از این جنایت خانواده مهلا به امید پیدا کردن دخترشان به دادسرای جنایی آمدند و درخواست کمک کردند. پدر دختر نوجوان بی‌اطلاع از سرنوشت تلخ مهلا به قاضی گفت: چند روزی است که دختر سیزده ساله‌ام به نام مهلا گم شده است. او از خانه به قصد رفتن به مدرسه‌اش بیرون رفته بود، اما دیگر برنگشت. نگرانش شده‌ایم همه اطراف و محله را زیر پا گذاشتیم به خانه دوستانش سر زدیم، اما هیچ خبری از دخترمان نیست.

کشف جسد سوخته

همزمان با طرح شکایت یک گروه کوهنوردی که برای ورزش به ارتفاعات کوی فراز رفته بود، تصمیم گرفتند برای استراحت داخل یک کانکس قدیمی بروند. آنها وقتی در کانکس را باز کردند با صحنه‌ای هولناک روبه‌رو شدند. جسد سوخته در گوشه‌ای از کانکس بود و بوی تعفن فضا را پر کرده بود.

آنها با مشاهده جسد با پلیس 110 تماس گرفتند و تحقیقات برای افشای راز این جنایت آغاز شد. کارآگاهان اداره آگاهی همراه قاضی دادسرای جنایی تهران به محل کشف جسد رفتند و در بررسی‌ها دریافتند چند روزی از جنایت می‌گذرد. عامل جنایت برای مخفی ماندن راز جنایت جسد را به داخل کانکس آورده و به آتش کشیده بود.

شناسایی هویت مقتول

جسد به پزشکی قانونی منتقل شد و پزشکان پس از معاینات تحصصی، علت مرگ را اصابت ضربه‌های سنگین به سر مقتول اعلام کردند. از سوی دیگر با بررسی پرونده افراد فقدانی مشخص شد، جسد متعلق به مهلاست که خانواده‌اش ناپدید شدن او را اطلاع داده بودند. خانواده دختر نوجوان هم با حضور در پزشکی قانونی جسد را شناسایی کردند.

دستگیری قاتل

با شناسایی هویت مقتول، روند رسیدگی به پرونده وارد مرحله تازه‌ای شد. ماموران در نخستین گام با بررسی تماس‌های مقتول و ارتباطات او، به مرد جوانی به نام کاظم رسیدند که روز جنایت چند بار با تلفن همراه مقتول تماس گرفته بود. مردبیست و هفت ساله پس از دستگیر شدن در بازجویی‌ها منکر هرگونه ارتباطی با مقتول شد، اما در ادامه لب به اعتراف گشود و گفت: برای این‌که راز ارتباط پنهانی‌ام مخفی بماند، دست به این جنایت زدم.

با تکمیل تحقیقات، برای کاظم به اتهام قتل عمدی و جنایت بر میت، کیفرخواست صادر شد و پرونده برای محاکمه به شعبه 71 دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد.

محاکمه قاتل

صبح دیروز متهم به ریاست قاضی نورالله عزیزمحمدی و با حضور چهار قاضی مستشار پای میز محاکمه قرار گرفت.

در ابتدای جلسه دادگاه، نماینده دادستان با تشریح کیفرخواست گفت: با توجه به محتویات پرونده، اعترافات متهم، درخواست اولیای دم و بازسازی صحنه قتل، ارتکاب جنایت از سوی کاظم محرز است و برای او درخواست مجازات قانونی دارم.

پدر مهلا هم به عنوان ولی دم برای قاتل دخترش درخواست قصاص کرد و گفت: حاضر به رضایت نیستم.

رییس دادگاه با تفهیم اتهام به کاظم از او خواست به دفاع از خود بپردازد که مرد جوان با قبول اتهامش گفت: از مدتی قبل از جنایت مهلا را فریب داده و با او دوست شده بودم. من متاهل هستم و به همین دلیل نمی‌توانستم زمان زیادی از روز را با او وقت بگذرانم. روز حادثه با او قرار گذاشتم و به ارتفاعات کوی فراز رفتیم. او می‌دانست من شیشه مصرف می‌کنم و راحت جلوی او مواد می‌کشیدم. نزدیک یک معدن سنگ نشسته بودیم و من در حال کشیدن شیشه بودم. از او خواستم به ارتباطمان پایان دهیم، اما مهلا فقط می‌خندید و می‌گفت مرا دوست دارد. خنده‌هایش آزارم می‌داد. می‌ترسیدم همسرم متوجه این ارتباط شود. دوباره از او خواستم دیگر به من زنگ نزند، اما مهلا خواست برایش مانتو بخرم. این رفتارش آزارم می‌داد، به همین دلیل سنگی از روی زمین برداشتم و چند ضربه به سر او زدم. بیهوش شد و روی زمین افتاد. حتی با دیدن این صحنه هم به حالت عادی برنگشته بودم، جسدش را به کانکس متروکه‌ای که در آن اطراف قرار داشت، بردم. از موتورم بنزین کشیدم و با ریختن آن روی مهلا او را سوزاندم.

پس از آخرین دفاعیات متهم و وکیل مدافعش، قضات دادگاه وارد شور شده و کاظم را به اتهام قتل عمد به قصاص و به دلیل جنایت بر میت به دیه محکوم کردند.

به اشتراک گذاری
کد خبر : 1800399029909948529
لینک کوتاه :

اخبار مرتبط

ارسال نظر

  • مخاطبان گرامی، برای انتشار نظرات لطفا نکات زیر را رعایت فرمایید:
  • 1- نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  • 2- نظرات حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های اسلامی منتشر نمی‌شود.
  • 3- نظرات پس از ویرایش ارسال می‌شود.
تصویر امنیتی:

نظرات شما ( 11 نظر )

چطور مادر این دختر حواسش به دخترشو و رفت و آمدش نبوده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟واقعا تو شوکم....مگه میشهههههههههههه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟100% اولیا مقصرن...واقعا ک احمقانستتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت.............
پدر و مادرش چقدر زمان برای تربیت این بچه گذاشتن؟ مدرسه و سیستم آموزشی براش چیکار کرده؟ یه دختر سیزده ساله رها شده توی این جامعه پر از گرگ نتیجه اش همینه...
واقعا از مردبودن خودم شرم میکنم، چطور یک انسان متاهل ، میتونه دختربچه ای رو اغفال کنه، باسنگ بزنه و بعد پشیمون نشه و اتیشش بزنه، واقعا این جوراعمال نتیجه کدام اشتباه و کدامین کوتاهی ها ازجانب چه کسانی است. به نظر من اگه بخاطر پول، طلا، کسی اینکارو بکنه میشه ازکنارش گذشت ، ولی نباید ازکنار این مورد براحتی گذشت . علت هاباید جستجو بشه، کارشناسی بشه.ایا علت فقر کودکه؟ دهها دختربچه توخیابانهای تهران به خاطر پول التماس میکنن، ایا به دلیل محدودیت ارتباطات جنسیه، ایا مواد مخدر باعث شده و...
دخترک بیچاره از بیکسی اینطور شده اولیا مقصرند
سیزده ساله بودیم مهمون میومد قایم میشدیم .مقصر والدین دختر خانم هستن
واقعامشكل اخلاقی بدجوربیدادمیكنه دختره بیجاره اخه توچیكاربااون مردداشتی.اصلااون دختربچه نادان خانوادش چی اونابایدمواظب مهلامیبودن.ولی دركل اون بچه معصوم بودنبایداینجوری فجیعانه كشته میشد.قاتل بایداعدام بشه تادرس عبرتی برابقیه بشه.
الله اکبر چه چیز هایی که آدم نمیشنوه مرد27ساله با دختر13ساله..... قدیما یکی هم که دوست دختر میگرفت هم سن خودش بود فکر کنم این دختر خانم از مشکلات جنسی رنج میبرده
میشه یکی بفرماید که این دختر 13 ساله که از خونه جیم میشد چرا اون موقع خانواده اش پیگیر نبودن ؟
این مرد باید اعدام شود تا برای دیگران درس خوبی شود
oخواهش میکنم رضایت ندهید اعدام
یعنی والدین این نوجوان اینقدر بی خبرو ناآگاه بودند كه نفهمیدند دخترشان با مردی رابطه دارد و با او به كوه می رود؟ به راستی كه والدین مهلای قربانی شده بیشتر مستحق مجازاتند تا آن مرد معتاد مافنگی شیشه ای كه عذرش به خاطر اعتیادش پذیرفته است. فرزندان نزد والدینشان امانت هستند و والدین باید نهایت تلاش را برای نگهداری و حفظ آنها از مفاسد و بلایا بنمایند.