• خاطرات مبهم رضا یزدانی منتشر شد

  آلبوم جدید رضا یزدانی به نام «خاطرات مبهم» از صبح امروز و در تیرا‍ژ بالا به صورت همزمان در تهران و شهرستان منتشر شد.

 • رشید وطن‌دوست با همراهی گروه «سهند» برای آذری ها خواند

  یاد محمد نوری زنده شد

  رشید وطن‌دوست، شامگاه 28 بهمن در چهارمین شب جشنواره موسیقی فجر با همراهی گروه «سهند» برای همشهری‌های آذری‌اش خواند.

 • آلبوم تازه حمید حامی « یک لحظه عاشق شو» بعد از عید منتشر می شود

  آوازخوان بهار، اردیبهشت می آید

  میثم دهقان مدیر برنامه‌های حمید حامی در مورد انتشار آلبوم جدید این هنرمند اعلام کرد: «یک لحظه عاشق شو» پنجمین آلبوم موسیقی حامی، عنوان آلبومیست با سبک موسیقی پاپ و راک در یازده قطعه، که اولین تجربهٔ جناب حامی در زمینهٔ موسیقی پاپ/راک است اما گرایش او به پاپ عاشقانهٔ ایرانی مثل سالهای گذشته در این آلبوم نیز همچنان پابرجا مانده.

 • خدا منو بغل کرده...

  محمد علیزاده پس از سال‌ها فعالیت در موسیقی پاپ ایران و حضور در تیتراژ‌های تلویزیونی فراوان و قطعات پرطرفدار، شب گذشته نخستین کنسرت رسمی خود را در سالن همایش‌های برج میلاد بروی صحنه برد و با استقبال گسترده مخاطبانش نیز رو به رو شد.

 • نواب صفوی پیانو زد، صدا قطع شد

  فرزاد فرزین از صلح خواند

  فرزاد فرزین سومین شب اجراهای بخش جنبی جشنواره موسیقی فجر را در شرایطی روی صحنه برد که نقص‌های فراوان فنی سالن برج میلاد و عوامل صدا، باعث شد دقایق زیادی از سانس اول، صرف برطرف شدن این نواقص شود و همین باعث دلخوری برخی از حاضرین در سالن شد و انتقاد آن‌ها را از مسئولین سالن در پی داشت.

 • گروه ادیب پا به پای موسیقی پاپ مخاطبانش را به وجد آورد

  محمد معتمدی روی صحنه درخشید

  دومین شب از بیست و هشتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر با به روی صحنه رفتن 14 اجرای مختلف برگزار شد که ضمن رضایت نسبی مخاطبان از اکثر این اجراها، 3 گروه«ادیب»، «ارکستر آی سو» و «رسیتال پیانو» به عنوان ستارگان شب دوم جشنواره مطرح شدند.

 • معاون هنری ارشاد بالاخره درباره حبیب اظهار نظر کرد

  حبیب مجوز ندارد

  معاون هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره صدور مجوز برای آلبوم خواننده لس‌آنجلسی که مدتی است به ایران بازگشته، گفت: هیچ مجوزی در این باره صادر نکرده‌ایم و بنایی هم برای صدور چنین مجوزی نداریم.

 • بررسی گذشتگان با محمدرضا لطفی

  بیست و ششمین نشست نقد نغمه -روز یکشنبه 29 بهمن ماه - با موضوع نقد و بررسی بازخوانی‌ها و بازنوازی های آثار گذشتگان و با حضور محمدرضا لطفی و سید علیرضا میرعلینقی، مورخ و محقق تاریخ موسیقی معاصر ایران، برگزار می‌شود.

 • پیام وزیر ارشاد به بیست‌وهشتمین جشنواره موسیقی فجر

  از کجا می آید این آوای دوست؟

  وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به بیست‌وهشتمین جشنواره موسیقی فجر پیام داد.