• گفت‌و‌گو با «سهراب پورناظری» درباره آلبوم «خدوندان اسرار»

  برخی ما را «داعش موسیقی» خطاب قرار دادند

  موسیقی ایرانی در روزگار کنونی نماینده‌های شناخته‌شده‌ای دارد که درحال ارایه فضاهای جدید و ظرایف کمتر پرداخته‌شده هستند. آن‌ها با هر اثری که ارایه می‌دهند مورد انتقاد عده‌ای از مخالفان قرار می‌گیرند. با این وجود اما در مسیری که برای پیمودن برگزیده‌اند، ثابت قدم هستند. سهراب پورناظری یکی از همین موزیسین‌هاست. او به همراه برادرش تهمورس پورناظری بخشی از موسیقی ایران را نمایندگی می‌کنند که اهل خرق‌عادت و ساختارشکنی است.

 • روایت «دنگ شو» از فعالیت‌های پیش‌رو

  خواننده جدید معرفی شد

  سرپرست و خواننده جدید گروه موسیقی «دنگ شو» در تشریح تازه ترین فعالیت های این گروه از آماده سازی خود برای انتشار آلبوم جدید و برنامه ریزی برای چند برنامه در تهران و شهرستان ها صحبت کردند.

 • با گروه «زرد یواش» از خیابان تا آلبوم رسمی

  موسیقی خیابانی بیشتر از 165 سال قدمت دارد

  گروه زرد یواش می‌گوید تنها درخواستی که از دولت دارد این است که صنفی برای موسیقی خیابانی به وجود بیاید.

 • مجید اخشابی: به همه قول می‌دهم رپر نخواهم شد

  این خواننده پاپ گفت: من هیچوقت راضی نمی‌شوم نام اثری را که در آن از کلمات مستهجن، منفی و زشت استفاده شده باشد موسیقی بگذارم اما یکسری موسیقی‌های تاثیرگذار هم در کارهای رپ وجود دارد که دست روی مسایل مهم جامعه می‌گذارند و با بیانی متشخصانه آن را عنوان می‌کنند.

 • لهراسبی از نامه‌ خوانندگان پاپ به رئیس جمهور می‌گوید

  منتظر پاسخ هستیم

  او می‌گوید خواننده‌هایی که به رئیس جمهور ایران نامه نوشته‌اند، امیدوارند تغییری در فضای موسیقی کشور رخ دهد.

 • حامد زمانی: حمایت از من دردسر دارد چون علیه قلدران می‌خوانم

  حامد زمانی گفت‌: موسیقی‌های دیگر خنثی هستند و تنه به تنه مسائلی نمی‌زنند که احتمالاً عده‌ای با آن مشکل داشته باشند. حمایت از این موسیقی‌ها امن است اما حمایت از موسیقی من دردسرهای زیادی دارد. من علیه زورگویان و قلدران برای حمایت از مردم می‌خوانم.

 • حافظ ناظری: رقیب ندارم، چون منحصر به فردم

  در ماه گذشته حافظ ناظری در همراهی با پدر، کنسرت خود را علاوه‌بر تهران در شهرهایی چون شیراز به روی صحنه برد. پسر شوالیه آواز ایران زبان تیز و برّایی دارد و بی‌هیچ ابا و پرده‌پوشی درخصوص موسیقی سنتی ایران و بزرگان نسل گذشته صحبت می‌کند.

 • با آهنگساز و نوازنده ارمنی:

  رهایی در موسیقی ایرانی موج می‌زند

  آرتو تونکبویاچیان (Arto Tuncboyaciyan) نوازنده و آهنگساز ارمنی (متولد و ساکن استانبول) هفته گذشته برای ضبط آلبوم و همکاری با برخی نوازندگان و آهنگسازان ایرانی و همچنین آشنایی بیشتر با موسیقی کشورمان به تهران آمد.