• تصویر پویا بیاتی

    پویا بیاتی متولد‌ آبان ماه 1365 است و توانسته است با چندین تک اهنگ و البته البوم تازه اش یعنی «بگو سیب» هوادارانی برای خود دست و پا کند. شیو.ه خواندن او خیلی متفاوت از دیگر خواننده های پاپ این روزها نیست اما تنظیم های متفاوت موسیقی هاش به اضافه نوع خواندن و البته انتخاب شعرهایش توانسته وجه تمایزی هر چند کم اما مهم از دیگر خواننده ها پیدا کند. به قولی او توانسته تا حدودی به لهجه خود در موسیقی برسد که این با توجه به سن و سال کم او شاید نوید بخش حضور چهره ای تازه در عرصه موسیقی پاپ کشور باشد.

  • تصویر گروه  بیروت

    «بیروت» نام یک گروه امریکایی است که از شش نفر تشکیل شده است. بیروت در ابتدا قرار بود به عنوان یک پروژه موسیقی انفرادی توسط زاک کندون در سانتافه نیومکزیکو ایجاد شود اما بعدها به صورت یک گروه گسترش پیدا کرد و کار خود را ادامه داد. نخستین اجرای زنده گروه بیروت در می 2006 در شهر نیویورک امریکا به بهانه انتشار نخستین آلبوم این گروه «Gulag Orkestar» برگزار شد. گروه بیروت دو آلبوم دیگر به نام های «The Flying Club Cup » و «The Rip Tide» به ترتیب در سال های 2007 و 2011 در انگلستان منتشر کرده اند.

  • تصویر بیژن بیژنی

    استاد بیژن بیژنی هنرمند موسیقیدان و خوشنویس در سوم خرداد سال 1332 به دنیا آمد. بیژن بیژنی، از لحاظ تبارشناسی عضوی از خانواده‌ی بزرگ و پردامنه‌ی بیژنی‌ها در بابل است؛ حبیب‌زاده بیژنی، مقیم‌پور بیژنی، بیژنی‌راد، و… . امّا خود او از آن زمان که به تهران هجرت کرده و در سایه‌ی مجاهدت هنری و همنشینی با مشاهیر موسیقی و خوشنویسی کشورشهرت و وجاهتی درخورکسب کرده، به نشانی و آدرسی از نسل جدید بیژنی‌ها تبدیل شده‌است که در گوشه و کنار کشور در عرصه‌ها‌ی وسیع ادبیات، شعر، موسیقی، نقّاشی، خوشنویسی، کاریکاتور، مجسمه‌سازی و… … فعالیت می‌کنند و شگفتی خلقت را در وراثت قریحه‌ی هنری به نمایش می‌گذارند

  • تصویر بهزاد بیسادی