• تصویر محسن ابراهیم زاده
 • تصویر ایمان ابراهیمی
 • تصویر حسین ابراهیمی
 • تصویر میثم ابراهیمی

  میثم ابراهیمی متولد 1364 خوانندگی را از دوران نوجوانی شروع کرد – اوایل در ایام محرم در هیئت های عزاداری میخوند. به مرور کار خوانندگی رو به طور حرفه ای شروع کرد ، در این مدت با آهنگسازانی چون محمدرضا چراغعلی ، محمد مهدی گورنگی ، آرش ملک ، فرزاد خردمند و … کار کرد.

 • تصویر سامان احتشامی

  سامان احتشامی (زاده ۱ اردیبهشت ماه ۱۳۵۷ - تهران) نوازنده پیانو ایرانی است. او در سالهای ۷۰ الی ۷۴ برنده لوح زرین و لوح تقدیر جشنواره موسیقی فجر شد و مقام اول را در پیانو کلاسیک و ایرانی دریافت کرد و در سال ۸۲ برگزیده جشنواره موسیقی فجر شد. احتشامی موسس آموزشگاه موسیقی احتشامی و موسسه فرهنگی هنری آوای باغ مهر است که به انتشار آثار موسیقی می‌پردازد. وی با بهره گیری از استادانی چون جواد معروفی، محمد سریر، اسماعیل امین موید با ساز پیانو وارد دنیای موسیقی شد. در سال ۶۸ موفق به دریافت دیپلم افتخار از جشنواره موسیقی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شد.

 • تصویر حسین احمدپناه

  «سید حسین احمدپناه» گرچه لیسانس فناوری اطلاعات دارد و برنامه نویس و تحلیل گر سیستم است؛ اما دستی در موسیقی نیز دارد. احمدپناه تاکنون آهنگ های بسیاری را منتشر ساخته است که در بیشترشان خوانندگی کرده و در برخی تنظیم و آهنگسازی. این خواننده تک آهنگی به نام «خوشبختیت آرزومه» دارد که آن را به «سیامک عباسی» تقدیم کرده است. احمدپناه در این آهنگ به تکنوازی پیانو پرداخته است.

 • تصویر مهدی احمدوند

  مهدی احمدوند زاده ۲۹ بهمن ۱۳۷۰در شهر کرج است. وی استعداد زیادی در زمینه موسیقی داشته است و از سن 14 سالگی به آموختن ویولن پرداخت. اولین کار او آهنگ «خیلی دوست دارم یه روز» بود که شاعر، آهنگسازی و تنظیم کننده این آهنگ بوده است.

 • تصویر مرتضی احمدی

  مرتضی احمدی در ۱۳۰۳ در جنوب تهران از خانواده‌ای با اصـالت تفرشی به دنیا آمد. پدرش سَقط‌فروش بود. برای تـحصیل ابتدا به مکتب و سپس به دبستان منوچهری در میدان گمرک رفت و بعد از آن به دبیرستان شرف و دبیرستان روشن رفت.
  احـمدی در ۱۳۲۳ به رادیو تهران (چندی بعد در رادیو ایران و بعد از آن در رادیو و تلویزیون ایران)به کار کردن اشتغال گزید، تا برنامه‌های کمدی اجرا کند. در دوره‌های مـختلفی در رادیو کار کرد و از جـمله تیپی به نام «بابا جاهل گریان» اجرا کرد و به سبک‌های مـختلف ترانه و آواز خواند. در فروردین ۱۳۵۳ نقش اول سریال پربینندهٔ هردمبیل، نوشتهٔ پرویز خطیبی را بازی کرد در نظرخواهی‌از مردم در سال ۱۳۵۶ به‌عنوان مـحبوب‌ترین هنرپیشهٔ رادیو انتخاب شد. در فروردین ۱۳۴۹ نیز احـمدی به دعوت علی حاتمی ترانهٔ عنوان‌بندی فیلم حسن کچل را، ضربی‌خوانی کرد (که به نام روحوضی نیز شناخته می‌شود). در هـمین سبک در ۱۳۲۸ پنج صفحهٔ موسیقی برای یک شرکت انگلیسی ضبط کرد. مرتضی احـمدی بیش از چهارصد ترانهٔ ضربی و صد و پنجاه ترانهٔ فکاهی خوانده است، این ترانه هااز نوشته‌های نصیری‌فر، نویسندهٔ کتابی است به نام مردان موسیقی سنتی و نوین ایرانکه بیشتر کارهای موزیکال مرتضی احـمدی از آن کتاب گرفته شده است.

 • تصویر عبدالبصیر احمدی

  متولد 1369 تربت جام . از سنین کودکی علاقه ی وافر به موسیقی تربت جام داشتم نزد پدر ( عبدالعزیز احمدی ) آواز را دنبال نمودم به صورت جدی از سال 1384در گروه فردای جام موسیقی را پیگیری کردم از محضر تمام اساتید موسیقی جام به صورت حضوری در آواز بهره جستم وبه نوعی هر کدام از اساتید برایم جذابیت خاص دارد شرکت در چندین جشنواره با گروه فعلی به کسب عناوین مختلف همچون 2دوره پدیده برگزیده ومقام های اول کشوری واستانی را بدست آورده ام

 • تصویر مجید اخشابی

  مجید اخشابی در تاریخ 25 دی 1351 در تهران متولد شد. به دلیل فعالیت پدرش سالهای نوجوانی اش را در شهر تنکابن سپری کرد . بعد از مدت کوتاهی از طرف ادارهٔ ارشاد تنکابن، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برای تشکیل کلاسهای موسیقی دعوت به کار شد که سالها تا زمانی که در آن شهر ساکن بود(تا سال ۱۳۷۰) این همکاری و کلاسها ادامه پیدا کرد. شرکت در ضبط موسیقی فیلمها و همکاری با اساتیدی چون مرحوم همایون خرم، علی تجویدی، فریدون شهبازیان، بابک بیات، مجید انتظامی، آندره آرزومانیان، کامبیز روشن روان، وارطان ساهاکیان، فضل الله توکل، اسدالله ملک، مجتبی میرزاده، حسن ناهید، جمال جهانشاد و شهریار فریوسفی و نیز همکاری با اکثر قریب به اتفاق خوانندگان بنام و مطرح موسیقی بصورت آلبوم یا کنسرت از جمله فعالیتهای وی بشمار می‌آید. از سال ۱۳۷۵ با تشکیل ارکستری بنام مهرآوا مرکب از اساتید موسیقی سنتی ایران حسن ناهید، جمال جهانشاد، سیامک نعمت ناصر ، محمود فرهمند و مسعود حبیبی در اقصی نقاط ایران و جهان در کشورهایی چون آلمان، انگلستان، روسیه، اسپانیا، ژاپن، کره، مالزی، فرانسه، هند، ترکیه، قبرس و... کنسرتهای موفقی را برپا نمود.