تصویر محسن یگانه

محسن یگانه

محسن یگانه متولد ۱۳۶۴ در شهرستان گنبد اولین ترانه خود را در کنار محسن چاووشی با نام نشکن دلمو اجرا کرد موفقیت این آهنگ نوید یک خواننده پرانرژی و با استعداد را می‌داد. این آهنگ خیلی زود معروف شد و بسیاری از دوستداران موسیقی آن را شنیدند. پس از آن بود که آلبوم اول یگانه به نام سال کبیسه منتشر شد. این اولین البوم یگانه بود که بصورت غیر رسمی منتشر می شد و مجوزی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نداشت.
موفقیت این آلبوم محسن یگانه را وسوسه کرد آلبوم دوم خو دش را به نام "وقتی رفتی" منتشر کند. آلبوم سومش به نام "آخه دل من" است. بعد از یک سال سکوت و کش وقوس‌های زیاد عاقبت در مرداد ۱۳۸۷ آلبوم نفس‌های بی هدف را به بازار داد. چهارمین آلبوم او به هوعی اولین آلبوم او بود. نفس های بی هدف اولین آلبومی بود که مهر وزارت ارشاد اسلامی را روی خود داشت.
بعد از اولین آلبوم موفق محسن یگانه با فاصلهٔ دو سالی که در وقفه آلبوم محسن یگانه افتاد محسن یگانه بیشتر وقتش را صرف اجرای کنسرت کرد و با وسواس‌هایی که به خرج داد زمان زیادی را صرف آلبوم رگ خواب کرد. رگ خواب نیز بهترین آلبوم‌های سال معرفی شد.
تازه ترین آلبوم محسن یگانه با عنوان خحباب مهرماه امسال منتشر شد که شامل 14 قطعه است. تفاوت این آلبوم با دیگر آلبوم های یگانه این است که تمام شعرهای قطعه های این آلبوم سروده خود یگانه است. محسن یگانه در کودکی پدر خود را در جنگ تحمیلی از دست داد.

آلبوم های محسن یگانه