jamejamonline
استان ها البرز کد خبر: ۹۸۲۹۵۹ ۰۶ دی ۱۳۹۵  |  ۱۳:۱۵

یکی از فرماندهان دوران دفاع مقدس با اشاره به اینکه امت حزب الله خواهان محاکمه سران فتنه است، گفت: متاسفانه اتاق فکر فتنه از کار نیفتاده است.

درس برجام بهتر است یا حسین فهمیده؟!

به گزارش جام جم آنلاین و به نقل از مهر،سردار سعید قاسمی در همایش بزرگ بصیرت انقلابی که در مسجد مهدیه کرج برگزار شد ضمن گرامیداشت حماسه نهم دی اظهار کرد: همه ما مدیون شهدا به ویژه شهدای مدافع حرم هستیم.

وی با تاکید بر اینکه حماسه نهم دی میثاق دوباره امت شهید پرور ایران اسلامی با ولایت بود، گفت: می توان از این روز به عنوان روز تعیین، تکلیف و مرزبندی مردم ولایتمدار ایران اسلامی با منافقان یاد کرد.

قاسمی با بیان اینکه اسناد و مستندات حماسه نهم دی باید برای نسل جوان تهیه و تنظیم شود، گفت: متاسفانه نسل جوان در معرض تهدیدات زیادی قرار دارد و بر همگان این مسئله روشن است که جنگ نرم سخت تر از جنگ سخت است.

عضو جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی با طرح این سئوال که مباحث ارزشی در جامعه چه جایگاهی دارند، افزود: سیستم آموزش عالی درست نیست. نمی توانیم توقع داشته باشیم در این سیستم گفته های امام راحل(ره) اجرایی شود.

فتنه ۸۸ یک کودتای خزنده در داخل کشور بود

وی با طرح این سئوال که آیا امت حزب الله توانسته است در حماسه نهم دی بعد از ۸ ماه فتنه سنگین که به تعبیر رهبر معظم انقلاب اسلامی این ۸ ماه از ۸ سال دفاع مقدس سخت تر بود قلب فتنه را از جا در بیاورد، گفت: باید برای این سئوال جواب قانع کننده ای داشته باشیم.

سردار قاسمی با طرح این سئوال که «آیا واقعا با همه توانمندی ها توانسته ایم چشم فتنه را کور کنیم»، افزود: متاسفانه نتوانسته ایم اتاق فکر فتنه در داخل و خارج از کشور را از کار بیندازیم و نابود کنیم.

این فرمانده دوران دفاع مقدس با بیان اینکه فتنه ۸۸ یک کودتای خزنده در داخل کشور بود، گفت: متاسفانه برخی دولتمردان مدعی هستند در مسئله برجام هر اقدامی انجام شده با اجازه رهبری بوده است.

وی تاکید کرد: متاسفانه بعد از سال هایی که از فتنه می گذرد خیلی ها اعتقاد دارند که اتاق فتنه هنوز فعال است.

عضو جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه تاریخ اسلام را باید با زاویه دید جدید بازخوانی کنیم، گفت: برخی مدعی اجرای دموکراسی هستند. کشور ایران به دموکراسی آمریکایی احتیاجی ندارند.

وی با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب اسلامی در همه سخنرانی هایشان به مسئله فتنه اشاره کرده اند، گفت: این مهم نشان از اهمیت حماسه نهم دی دارد.

سردار قاسمی با تاکید بر اینکه برخی مدعی هستند که سران فتنه باید از حصر خارج شوند، افزود: ما امت حزب الله نیز خواهان آزادی سران فتنه، محاکمه و اعدام آنها هستیم.

این فرمانده دوران دفاع مقدس گفت: بعد از جریان فتنه مشخص شد که نفر دوم سفارت های انگلیس، آلمان و برخی کشورهای اروپایی در فتنه نقش آفرینی کرده اند.

عضو جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در بخش دیگری با اشاره به رشادت های مدافعان حرم در سوریه ادامه داد: این رشادت ها باید همیشه زنده نگه داشته شود تا فتنه دیگری آفریده نشود.

خواسته امت حزب‌الله: محکومیت فتنه و عاملان آن است

قاسمی با طرح این سئوال که چرا از شهدای بسیج که در سال ۸۸ به شهادت رسیدند نامی به میان می آید افزود: جرم کودتا در هر نظامی اعدام است.

وی با بیان اینکه آقای مطهری می گوید چرا حصر سران فتنه پایان نمی پذیرد، گفت: در جواب این نماینده مجلس باید گفت این وضعیت به نفع نظام نیست، امت حزب الله نیز خواهان رسیدگی به وضعیت سران فتنه هستند.

قاسمی با تاکید بر اینکه دشمنان همیشه بدنبال اختلاف افکنی بوده اند، افزود: متاسفانه یک جریان انحرافی در حال شکل گرفتن است و مدعی این است که هدف امام حسین(ع) مذاکره و معامله بوده است.

وی با بیان اینکه این جریان انحرافی در حال حاضر جامعه را رنج می دهد گفت: باید این جریان انحرافی بازخوانی شود.

اشتباه وزیر خارجه باید منتشر شود

این فرمانده دوران دفاع مقدس با اشاره به اینکه تحریم ها میوه فتنه است، افزود: برجام این گلابی کال نرسیده نیز میوه تحریم ها و فتنه است.

وی با تاکید بر اینکه برخی مدعی هستند که باید برجام به دروس دانش آموزان اضافه شود، گفت: این در حالی است که درس حسین فهمیده از کتب دانش آموزان حذف می شود و رسانه های اسرائیلی نیز مدعی هستند که ایرانی ها از همان ابتدای کودکی درس تروریست می آموزند.

عضو جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در پایان سخنان خود با اشاره به اعتراف وزیر امور خارجه در جمعی خصوصی که مدعی شده است در رابطه با مذاکره با جان کری اشتباه کرده است گفت: همانطوری که دیپلماسی خنده در مقابل دوربین به نمایش گذاشته شد اشتباه وزیر امور خارجه نیز باید در مقابل دوربین به نمایش گذاشته شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل: