jamejamonline
فرهنگی صدا و سیما کد خبر: ۹۷۶۳۴۸ ۱۷ آذر ۱۳۹۵  |  ۱۷:۵۶

فرمانده نیروی انتظامی در نامه ای به رئیس رسانه ملی، اعزام منظم و تردد بی دغدغه زائران اربعین را حاصل همکاری صدا و سیمای جمهوری اسلامی دانست.

قدردانی فرمانده ناجا از رسانه ملی

به گزارش جام جم آنلاین از روابط عمومی رسانه ملی، سرتیپ پاسدار حسین اشتری در نامه ای به دکتر علی عسکری، ضمن اشاره به حماسه بزرگ راهپیمایی اربعین و حضور نزدیک به دو میلیون زائر ایرانی در این اجتماع بزرگ حسینی، نقش رسانه ملی را در تسهیل عبور و مرور زائران اربعین موثر دانست و از این سازمان تشکر کرد.

وی دراین نامه آورده است «بی شک نقش بی بدیل رسانه ملی در اطلاع رسانی، آگاه سازی، آموزش همگانی و ارائه هشدارهای انتظامی به مردم و به تصویر کشیدن تلاش پلیس در ارائه خدمت و تسهیل عبور و مرور زائران، در برگزاری این راه پیمایی عظیم بر کسی پوشیده نیست».

سردار اشتری در این نامه از رئیس و کارکنان صدا و سیما به خاطر این همکاری که قبل، حین و پس از برگزاری راهپیمایی اربعین ادامه داشت، قدردانی کرده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
سرویس فرهنگی - یادداشت بیشتر
بهار می آید، کرونا می رود

بهار می آید، کرونا می رود

بهار در راه است، مثل هر سال همین موقع. زمستان می رود و بهار می آید. همین گزاره ساده و طبیعی که تکرار هر ساله طبیعت است به ما یادآوری می کند کرونا هم می‌رود و روزهای سلامت گذشته بازمی گردد.

عیدی پایتختی‌ها به مردم

عیدی پایتختی‌ها به مردم

آدم‌ها آرزوی زیادی دارند برای خود و دیگران. در شرایط فعلی جامعه ما و جامعه جهانی آرزوهای شخصی و آرزوهای گروهی در هم گره خورده اند.

عید یعنی حال خوب

عید یعنی حال خوب

از عید پارسال،از لحظه تحویل سال،از بهار نارنج که کنار هم بودیم کدام مان فکرش را می‌کردیم سالی اینقدر سخت و پر حادثه را تجربه کنیم؟ تقویم امسال را از فروردینش که ورق بزنید تا همین اسفند پر بوده از سختی و حادثه.

سرویس فرهنگی - گفتگو بیشتر