jamejamonline
استان ها سیستان و بلوچستان کد خبر: ۹۵۱۵۶۵ ۱۰ مهر ۱۳۹۵  |  ۱۵:۴۴

شناسایی بیش از 2 هزار مالباخته

کلاهبردار 500 میلیارد تومانی دستگیر شد

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان از دستگیری کلاهبردار 500 میلیارد تومانی با دو هزار و 50 شاکی در عملیات ضربتی و غافلگیرانه پلیس در شهرستان دماوند خبر داد.

کلاهبردار 500 میلیارد تومانی دستگیر شد

به گزارش جام جم آنلاین از پایگاه خبری پلیس، سردار حسین رحیمی در تشریح جزئیات دقیق این خبر گفت:در پی شکایت تعدادی از شهروندان و مردم محروم جنوب سیستان و بلوچستان مبنی بر اینکه فردی با ترفند فروش خودروی نو زیر قیمت بازار از آنان کلاهبرداری کرده بررسی موضوع در دستور کار مأموران پلیس قرار گرفت.

وی با بیان اینکه مأموران پس از پایش های تخصصی و بررسی های میدانی دریافتند که این متهم حرفه ای پس از کلاهبرداری از شهروندان به خارج از کشور متواری شده است افزود: تحقیقات پلیس در این زمینه ادامه داشت تا اینکه خبری مبنی بر ورود این کلاهبردار حرفه ای با ترفندهای مختلف به داخل کشور به دست پلیس رسید.

سردار رحیمی تصریح کرد: کارآگاهان و مأموران اطلاعاتی و عملیاتی پلیس سیستان و بلوچستان با اشراف اطلاعاتی و شناسایی دقیق محل اختفای این فرد، وی را در حالی که داخل صندوق عقب خودرو در یک ویلا در شمال دماوند مخفی شده بود در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان در ادامه اظهار داشت: این متهم حرفه ای در تحقیقات تخصصی پلیس به کلاهبرداری 500 میلیارد تومانی از دو هزار و 50 نفر از شهروندان جنوب سیستان و بلوچستان، خراسان رضوی و استان گلستان اعتراف کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل: