jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۹۴۷۷۱۵ ۳۱ شهريور ۱۳۹۵  |  ۱۶:۵۱

برادرهای نوعروس که با دامادشان اختلاف داشتند در شب جشن عروسی اقدام به ربودن خواهرشان کردند.

عروس تهرانی را از تالار دزدیدند

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از رکنا ، صبح چهارشنبه 31 شهریور ماه سال جاری پسر جوانی با مراجعه به دادسرای امور جنایی تهران از ماجرای ربوده شدن همسرش در شب عروسی شان پرده برداشت.
این جوان در شعبه هفتم دادسرای ناحیه 27 تهران به بازپرس مرشدلو گفت: من و همسرم پرستار هستیم و در یک بیمارستان با هم کار می کردیم و که پس از مدتی تصمیم به ازدواج گرفتیم.
وی افزود: 40 روز پیش با همه ایرادهایی که خانواده همسرم به من می گرفتند و با وجود اینکه شرایط ازدواج را نپذیرفته بودم دختر جوان را با مهریه 50 سکه به عقد خودم در آوردم و خیلی زود برای برگزاری مراسم ازدواج همراه آزیتا سالن عروسی و آرایشگاه را انتخاب کردیم.
مراسم ازدواجمان در شب عید غدیر خم برگزار شد اما وقتی وارد تالار شدم دیدم که برادرهای همسرم در سالن نیستند و خانواده همسرم نیز حرف های توهین آمیزی را به من می زدند و از سالن عروسی، لباس عروس و داماد، میوه و غذا شکایت می کردند.
چون نمی خواستم مراسم خراب شود سکوت کردم تا اینکه پس از شام خانواده ام متوجه جو ناآرام بیرون از تالار عروسی شدند و ابتدا مانع بیرون رفتن من شدند که ناگهان صدای همسرم را شنیدم که می گفت نمی خواهم بیایم و می خواهم در کنار همسرم باشم.
وقتی از سالن خارج شدم دیدم برادرزن هایم آزیتا را به زور سوار بر خودرویشان کرده و پا به فرار گذاشتند و از همان لحظه هر چه به آنها زنگ می زنم کسی پاسخی نمی دهند.
بنا به این گزارش، بازپرس مرشدلو در این مرحله دستور داد تا تیمی از ماموران پلیس آگاهی تهران برای رهایی نوعروس جوان وارد عمل شوند و تحقیقات تکمیلی ادامه دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۷
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
123
-
۱۷:۵۶ - ۱۳۹۵/۰۶/۳۱
هر دم از این باغ .............
۰
۰
نرم افزار موبایل
-
۱۹:۲۱ - ۱۳۹۵/۰۶/۳۱
پناه برخدابه حق چیزهای ندیده
۰
۰
خخخخ
-
۲۱:۲۹ - ۱۳۹۵/۰۶/۳۱
فقط میتونم بگم خخخخخخ
۰
۰
گلبرگ مغرور
-
۲۱:۳۲ - ۱۳۹۵/۰۶/۳۱
چه افكاری
چه زندگی هایی
چه انسانهایی
۰
۰
علی
-
۰۷:۳۷ - ۱۳۹۵/۰۷/۰۱
چه سرنوشتی این زوج جوان خواهند داشت با چنین شروعی؟؟؟
۰
۰
آرش
-
۱۱:۲۶ - ۱۳۹۵/۰۷/۰۱
باید برادراش رو جر داد
۰
۰
بندر عباس
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۹ - ۱۳۹۵/۱۲/۱۳
سلام... دو سال پیش یك دختری عقدم بود. متاسفانه منم همین مشكل رو داشتم با خانواده زنم..... پدر زن خشنی داشتم كه مرتب با من درگیر فیزیكی میشد.... كوچك ترین اختلافی كه بین من و زنم پیش میامد. سریع به پدرش میگفت و پدرش هم میامد با من دست به یقه میشد... خلاصه كارمون به عروسی نرسید.. و از هم جدا شدیم....
۰
۰