jamejamonline
استان ها خراسان رضوی کد خبر: ۹۴۷۰۱۹ ۲۹ شهريور ۱۳۹۵  |  ۰۸:۵۱

دادستان نیشابور دستور رسیدگی سریع و ویژه به پرونده قتل کیانا به دست شوهرعمه‌اش را صادر کرد.

رسیدگی ویژه به پرونده قتل هولناک کیانا +عکس

به گزارش جام جم، کیانا مطمئن بود سفری هیجان‌انگیز در انتظارش است. لحظه‌شماری می‌کرد برای بازی کردن در حیاط خانه مادربزرگ. در تمام عمر هفت ساله‌اش، تفریحی بهتر از بازی در آن حیاط نداشت. در مسیر برای رسیدن به خانه مادربزرگ لحظه‌شماری می‌کرد. وقتی رسیدند، کمی بازی کرد تا این‌که خستگی، پلک‌هایش را سنگین کرد. بعد از اندکی، تاریکی بود که بر خانه مادربزرگ سایه انداخت. با رویای روز بعد به خواب عمیقی رفت.

ربودن دختر بچه

چشم که باز کرد، نه اثری از پدر بود و نه اثری از خانه مادربزرگ. همه‌جا و همه چیز غریبه بود. مات و مبهوت اطرافش را نگاه می‌کرد که چهره آشنای شوهرعمه‌اش، خیالش را راحت کرد. اما حس می‌کرد اوضاع فرق دارد. اثری از عمه‌اش نبود و خانه سوت و کور بود. عمه‌اش را که صدا زد، با خشم شوهرعمه مواجه شد. کم‌کم با ذهن کودکانه‌اش متوجه خطر شده بود و حالا داشت خطر را لمس می‌کرد. شوهرعمه‌ای که قرار بود در خاطرات خوبش نقش داشته باشد، در حال ساختن بدترین خاطرات بود. خاطراتی که ذهن و جسم هفت ساله‌اش توان پذیرش آن را نداشت.

آغاز تحقیقات

پدر کیانا چشم که باز کرد، اثری از دختر کوچکش ندید و با در باز اتاق مواجه شد. جست‌و‌جوهایش هم بی‌نتیجه ماند، به پلیس مراجعه و ماجرای ناپدید شدن دخترش را گزارش کرد. تحقیقات برای یافتن کیانا آغاز شد ولی همچنان اثری از او نبود.

گریه کیانا تمامی نداشت. وحشت تنش را به لرزه انداخته بود، اما نمی‌دانست اسم این حس وحشت است. جرات باز کردن چشم و نگاه کردن به شوهرعمه‌اش را نداشت. دلش برای مادرش تنگ شده بود و آغوش پدرش را می‌خواست.

یاد مادربزرگ در دلش زنده شد و از سر دلتنگی و عجز با صدای بلند گریه کرد. صدایش هر لحظه بلندتر و کم‌کم به جیغ شبیه می‌شد. صدای جیغ کیانا شوهرعمه‌اش را عصبی کرده بود. چادر عمه‌اش را برداشت و با آن صدایش را قطع کرد. اوضاعش هر لحظه بدتر می‌شد. جواب زنش را چه می‌داد؟ به پدر کیانا چه می‌گفت؟ جسد را برداشت و به باغی در صومعه برد و آن را زیر چند تخته سنگ بزرگ دفن کرد.

اعتراف به قتل

تحقیقات پلیس، آنها را به شوهرعمه کیانا رساند. شوهرعمه ابتدا ماجرا را انکار کرد، اما پس از مشاهده شواهدی که علیه‌اش وجود داشت، لب به اعتراف گشود و گفت: به خاطر اختلاف با برادرزنش و برای انتقام، کیانا را در خواب ربوده و پس از آزار و اذیت به قتل رسانده است.

ادعایی که هنوز تائید نشده و تحقیقات در این باره ادامه دارد.

به گزارش جام‌جم، با کشف جسد کیانای هفت ساله در باغی در صومعه و انتقال آن به پزشکی قانونی، قاضی اکبری‌مقدم، دادستان نیشابور دستور بازسازی صحنه را صادر کرد. پس از بازسازی صحنه توسط شوهرعمه قاتل، وی روانه زندان شد.

مریم آقایی - جام جم

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۶
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
نرم افزار موبایل
-
۰۹:۴۵ - ۱۳۹۵/۰۶/۲۹
چه خوابی بوده خواب پدرو مادربزرگ كه بچه رو بردن نفهمیدن
۰
۰
سلما
-
۱۰:۱۴ - ۱۳۹۵/۰۶/۲۹
تف بر شرف نداشته این شوهر حیوان صفت اسم حیوان هم برای این موجود پلید زیاده
۰
۰
كارمند مفلس
-
۱۰:۳۷ - ۱۳۹۵/۰۶/۲۹
دیگه از این وحشتناك تر میشه همه دارند تبدیل به هیولایی میشوند در جسم انسان .به كی اعتماد كنیم ؟هركس با دیگری اختلاف پیدا میكند سریع تصمیم به آزار و اذیت و قتل میگیرد .دست كشورهای جرم خیز دیگر را از پشت بسته ایم
۰
۰
آنگولا
-
۱۱:۳۴ - ۱۳۹۵/۰۶/۲۹
خدایا به تو پناه می بریم ... آخه چرا ؟؟؟ روزی نیست برای ما كه داعیه فرهنگ و ... داریم اخبار اینچنینی نباشه !! این جنایتا با این نسبت فامیلی تو قبایل آدمخوارها هم پیدا نمیشه !!!
۰
۰
كیانا
-
۱۴:۰۶ - ۱۳۹۵/۰۶/۲۹
پدر و مادربزرگ توی خونه نبودن. علت سفر خانواده كیانا از تهران به نیشابور بستری شدن پدربزرگش در بیمارستان مشهد بوده و اونا برای عیادت اومدن. اون شب فقط عمه های كیانا ( زن قاتل و خواهر دیگه )توی اون خونه بودن و بچه های دیگه.
۰
۰
مادر
-
۱۲:۰۶ - ۱۳۹۵/۰۷/۰۵
قاتل كه همان شوهر عمه هست تازه فهمیده كه باید خوراك حیوانات وحشی شود .حتی حیوانات هم از خوردن این حیوان كثیف لذت نمی برن اون قاتل كثیف ازرش هیچی نداره
۰
۰